Звездни компромати- 394

  • 71 211
  • 732
  •   2
Отговори
# 645
  • Мнения: leet
Да си пътува, няма да я спрем, я. Но сравнявайки със себе си, аз и с двете деца една година не можех да си представя да не съм до тях за повече от час-два. Мозъкът и възприятията на Малкоданска явно са много по-различни от моите.

И ако трябва да се върнеш на работа след 4 месеца, ще напуснеш?

# 646
  • Мнения: 9 486
А защо е трябвало да се върне на работа след 4 месеца?

# 647
  • Мнения: leet
А защо е трябвало да се върне на работа след 4 месеца?

Нямам пред вид, че Малкоданска е трябвало, тя  сигурно е искала и няма лошо.  Hа много места няма отпуск от 1-2 години. Тук е 4 месеца+6 месеца седем часов работен ден. Това не прави родителите по лоши.

# 648
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Не е в това проблемът, а че взима приз “Майка на годината”, пък до сега не се е показала като най-отдадената майка. Това е. Не вярвам тези, дали ѝ приза, да са видели нещо по-различно от нас.

# 649
  • Мнения: leet
Ами тя не е виновна, че са и го дали, едва ли ги е молила за наградата.

Последна редакция: вт, 22 яну 2019, 13:38 от blue75

# 650
  • Мнения: 63
Не знам дали е правилната тема, но Каракачанов не ви ли прилича външно на Меркел. Оня ден гледах интервю с него и все едно че й беше син. 😁

# 651
  • Мнения: 13 082
Какво толкова се впечатлихте от тая бутафорна награда. Те и на Златка я връчиха, а всъщност трябваше да е за бавачката ѝ. 😆

# 652
  • Мнения: X
Не знам дали е правилната тема, но Каракачанов не ви ли прилича външно на Меркел. Оня ден гледах интервю с него и все едно че й беше син. 😁
На Меркел не,ама на Тръмп доста Grinning

# 653
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Какво толкова се впечатлихте от тая бутафорна награда. Те и на Златка я връчиха, а всъщност трябваше да е за бавачката ѝ. 😆
Въобще не се впечатлявам, просто предположих защо се възмущават другите.

# 654
  • Мнения: 9 486
А защо е трябвало да се върне на работа след 4 месеца?

Нямам пред вид, че Малкоданска е трябвало, тя  сигурно е искала и няма лошо.  Hа много места няма отпуск от 1-2 години. Тук е 4 месеца+6 месеца седем часов работен ден. Това не прави родителите по лоши.

Така е, да.
Аз помислих, че е казала някъде, че й се налага да се върне на работа.

# 655
  • Blondeville
  • Мнения: 2 843
Една майка може да се грижи всеотдайно за детето си и без да е некъпана, несресана и потна. Даже е по-здравословно да намира и някакво време за себе си, защото така “презарежда” батериите и може по-пълноценно да се грижи за детето си. Нито сме наясно Малкоданска дали го взима на почивки с нея, нито как точно го гледа, че да се правят генерални изводи.

# 656
  • Мнения: 9 790
Една майка може да се грижи всеотдайно за детето си и без да е некъпана, несресана и потна вкъщи. Даже е по-здравословно да намира и някакво време за себе си, защото така “презарежда” батериите и може по-пълноценно да се грижи за детето си. Нито сме наясно Малкоданска дали го взима на почивки с нея, нито как точно го гледа, че да се правят генерални изводи.
Не искам да правя паралели между Малкоданска и Премиерът на Нова Зеландия Джасинда Ардърн. Давам я като пример в подкрепа на казаното по-горе.
https://www.mediapool.bg/premierat-na-nova-zelandiya-se-poyavi-s … n-news284203.html
https://www.24chasa.bg/ojivlenie/article/6928204
Изключително позитивна, усмихната и енергична дама.

# 657
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Аз пак ще кажа, че това е което ни показва Малкоданска. Че не си гледа бебето, че обикаля насам, натам, че бързаше да се върне на работа и колко това, че има бебе не ѝ се отразява и личи. Даже взе приз за най-добра майка за това, че ни показва как НЕ си гледа бебето.
Другата, която се споменава е точно обратното. Гледа си бебето, води го навсякъде с нея и т.н. Та за мен не са на един кантар.

# 658
  • Мнения: leet
Barbarella, ако  я видиш, кажи и́, моля те, да спре да обикаля и да започне да го гледа това бебе поне, за да опрвдае наградата

# 659
  • Blondeville
  • Мнения: 2 843
А защо смятате, че не го взима със себе си? Трябва да го снима с днешния вестник пред Айфеловата кула за да докаже, че е с нея ли? Как показва, че не го гледа, нима 24-часов лайв да има някъде за да се знае с точност какво и как прави? Ами аз гледам две породени деца, едното на 2г, другото на почти 4 месеца, и всеки уикенд излизам с мъжа си, я на кино, я на хапване с приятели, че и се снимаме чат пат. Това променя ли факта, че всеки ден съм постоянно с децата, кърмя на поискване и голямото дете не ходи на ясла? Не мисля...

Общи условия

Активация на акаунт