Звездни компромати- 394

  • 71 248
  • 732
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 48 103
Да разнообразим звездните мами с една баба https://life.dir.bg/shou/radio-i-tv-zhurnalistka-stana-misis-baba-2019

# 631
  • Мнения: 24 702
Вчера започна обсъждане коя как раждала, днес коя на какви прегледи водила недоносеното си бебе!
Темата е друга обаче!

Вечната Моника Two Hearts
https://eva.bg/article/36241-Urok-po-Street-Style-ot-Monika-Belu … ery/77585?admin=0

# 632
  • Мнения: X
Ми ние ходехме през ден, през два първите шест месеца-порочен кръг- очен, невролог, неонатолог, рехабилитация... 32  седмица.

Да повторя - здраво. Нуждата от рехабилитация ви слага в друга категория.

# 633
  • Мнения: 39 633
Рамацоти, права си. Дори аз апелирах да не се отчита всяка с раждане.

# 634
  • Мнения: 14 507
Според мен пък доносено, недоносено няма значение - първите 3-4-5 месеца е желателно да не се развяваш по чужбините без детето.

# 635
  • Мнения: 12 687
Ама на Лора Крумова й изстинала работата покрай майчинството. 

# 636
  • Мнения: 1 340
Те минаха 3-4 месеца от раждането. В много държави отпуската по майчинство е 3-4 месца и майките не са по лоши от останалите, защото работят или пътуват

# 637
  • Мнения: 14 507
Ама на Лора Крумова й изстинала работата покрай майчинството. 

За Лора Крумова надали майчинството е било причината...

# 638
  • Мнения: 787
Малкоданска може да бори следродилна депресия...
Да им е живо и здраво детето на Батинкови.Името Благовест е чудесно,като се има предвид зачестилите изкилифинчени имена напоследък,то не беше Паола,Джулия,Аглая оло Агуая беше и тем подобни...все пк си имаме и хубави български имена.

# 639
  • София
  • Мнения: 5 762
А коментарът за недоносеното бебе е гаден дори за тази тема.
Нима? И кое е гадното? Все повече деца се раждат недоносени. Няма нищо срамно в това. Но както каза Сигма тези деца имат нужда от почти всекидневни специални грижи, за да догонят връстниците си. Париж и Лондон няма да се преместят през това време.
Ами протоворечи си, загрижена майка на недоносено и екскурзия след екскурзия. Да не вменява образи, които иска, а видно няма.

# 640
  • Добрич
  • Мнения: 1 151
ГледатИ и завиждатИ значи....
Сега сериозно. Какъв е проблема 5 дни да си гледа детето и 2дни да пътува? Това лоша ли я прави?
 Айде стига сте давали наклон на хората как да си живеят живота.
 Всеки знае себе си, но е хубаво да вижда и малко по - надалеч от собствената си камбанария.
 Хората са различни, все пак, и водят различен начин на живот. Това не ги прави по-добри или по-лоши, прави ги просто различни от нас.

# 641
  • Мнения: 48 103
Ами качват снимки  за нас, стараем се да сме възпитани и да обсъдим видяното. Освен това е по темата. Гледаме си от камбанарията и обсъждаме, клюкарски
Иначе какъв е смисълът от всичките им фотосесии и социални профили Simple Smile

# 642
  • София
  • Мнения: 3 108
Да си пътува, няма да я спрем, я. Но сравнявайки със себе си, аз и с двете деца една година не можех да си представя да не съм до тях за повече от час-два. Мозъкът и възприятията на Малкоданска явно са много по-различни от моите.
Има вариант между другото с бебето да пътуват.

# 643
  • Мнения: 1 777
Ако пътува, то значи е задължително без бебето ли??? Защо говорите глупости?
Спокойно може да пътува и с него и дори баба/детегледачка и даже да има един свободен час за снимка тук там.

# 644
  • Мнения: 7 716
Kim Kardashian
Скрит текст:






партито за първия рожден ден на Chicago в стил Алиса в страната на чудесата
https://perezhilton.com/chicago-west-alice-in-wonderland-birthday/

Общи условия

Активация на акаунт