WIZZ AIR - 33

  • 57 932
  • 773
  •   1
Отговори
# 570
  • Варна
  • Мнения: 123
Здравейте, някой наемал ли е скоро кола през Уиз еър. След две седмици летим до Мадрид и този път ми се иска да резервирам кола онлайн. Досега все на място вземаме, след като кацнем, но излиза по-скъпо. Колебая се дали да се доверя на Уиз/летим с тях/ или направо в сайтовете на рента кар фирмите. В сайта на летището ми излизат седем фирми. Приемам всякакви съвети и мнения. Благодаря предварително. Хубава вечер!

# 571
  • Мнения: 3 361
Аз наемам обикновенно през сайта на раян, нищо че летя с уиз често имат намаление до 50%. Гледам колата да е на firefly доволна съм от тях. Наемам много често във Валенсия.

# 572
  • София
  • Мнения: 145
Момичета, моля за съвет. С моя приятел много пътуваме с Ryan и Wizz Air (повече пъти с Wizz). Повечето пъти за по 3-4 дни и само с ръчен багаж. До сега никога не са ни мерили багажа в клетките, но пък и ние винаги сме били в нормата. За неговия юбилей искам да му подаря готина кожена пътническа чанта, но двата модела на които съм се спряла са с по-няколко сантиметра над позволените:
42.50 x 23.00 x 24.00  https://www.tuscanyleather.it/en/leather-travel-bags/tl-voyager- … rk-brown-tl141441
и
42.00 х 24.00 х 22.00 https://www.amazon.de/Tuscany-Leather-Voyager-Weekender-Reisetas … er+voyager+141441
Другите на тази марка пък са съвсем 50см + (а го "хванах", че ахва по конкретния бранд и не ми се търсят алтернативи). Инвестицията (поне за мен) не е малка и не ми се иска да е неизползваема или да доведе до глоби по гейтовете. Дайте ми съвет, да рискувам ли? Много го мисля а пък не искам да се съветвам с него.
П.С. А кой модел ви допада повече? Това ми е другото голямо чудене Smile


# 573
  • Мнения: 82
Щом чантите са меки, винаги има начин да се натъпче Simple Smile в кутията, ако е твърд куфар, тогава няма как . Това си е мое мнение.

# 574
  • Мнения: 4 325
те не гледат колко пише производителя, а дали може да влезе в кутията
ако не я пълните до пръсване и не е твърд куфар, винаги може да се посмачка малко и да влезе

# 575
  • София
  • Мнения: 3 041
Момичета, моля за съвет. С моя приятел много пътуваме с Ryan и Wizz Air (повече пъти с Wizz). Повечето пъти за по 3-4 дни и само с ръчен багаж. До сега никога не са ни мерили багажа в клетките, но пък и ние винаги сме били в нормата. За неговия юбилей искам да му подаря готина кожена пътническа чанта, но двата модела на които съм се спряла са с по-няколко сантиметра над позволените:
42.50 x 23.00 x 24.00  https://www.tuscanyleather.it/en/leather-travel-bags/tl-voyager- … rk-brown-tl141441
и
42.00 х 24.00 х 22.00 https://www.amazon.de/Tuscany-Leather-Voyager-Weekender-Reisetas … er+voyager+141441
Другите на тази марка пък са съвсем 50см + (а го "хванах", че ахва по конкретния бранд и не ми се търсят алтернативи). Инвестицията (поне за мен) не е малка и не ми се иска да е неизползваема или да доведе до глоби по гейтовете. Дайте ми съвет, да рискувам ли? Много го мисля а пък не искам да се съветвам с него.
П.С. А кой модел ви допада повече? Това ми е другото голямо чудене Smile

Тези чанти не са толкова меки и според мен не стават.
В рамката за проверка на Раян ще стърчи чантата.
А ако се напълнят стават доста по-обемни.
Изберете нещо в допустимите размери или очаквайте, че могат да ви глобят.
И под седалките в самолета трудно се вместват по-обемни чанти.

# 576
  • София
  • Мнения: 11 987
Според мен по-същественият проблем е теглото на празната чанта.
Което не пречи да я подариш и да си я ползва.

# 577
  • София
  • Мнения: 145
Много ви благодаря за споделените мнения! Има още време до датата, така че ще го мисля още.

# 578
  • Мнения: 10 604
Аз бих му подарила по-евтина чанта (раница) с подходящи размери, а за остатъка от цената на скъпата кожена чанта да купя самолетни билети Simple Smile

# 579
  • Мнения: 3 729
Колко време отнема багажа и паспортната проверка на Лутън?

# 580
  • Мнения: 161
Около 30 Мин най много😉

# 581
  • Мнения: 1 406
Здравейте! Да попитам за бебешките колички има ли позволени размери?

# 582
  • София
  • Мнения: 1 193
Здравейте, някой ползвал ли е трансферът предлаган от Wizz Air в Катания?

# 583
  • Мнения: 3 729
Около 30 Мин най много😉

Благодаря, аз четох, че редовно имало зверски опашки, та се зачудих трансферът за колко часа да е.

# 584
  • Мнения: 161
Не не се тревожете, те пускат няколко гишета и ленти за багажи.Лек полет!

Общи условия

Активация на акаунт