Да прекратя ли взаимоотношенията ни или да опитвам отново?

  • 8 588
  • 123
  •   1
Отговори
# 120
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Малко ги биете тези мъже вие  Rolling Eyes

# 121
  • Мнения: 2 694
70kг жена било крайност ли? Доста крайности срещам по улиците явно напоследък Simple Smile

п.п. най ми е забавно като тестват дънки и кажат "тези ми правят дупето голямо"... мммм не... той гъзеца има как да спадне малко хахахаха
Аз като съм аполон, не държа жената до мен да е аполонка, трябва да си има форми, но не трябва бицепсите да са и по-големи от мойте... някак не върви на летните снимки гушани един в друг Grinning

# 122
  • София
  • Мнения: 24 839
Сега 1-2, дуги ден 1-2, накрая става 70-80кг, ама нали я обичаш, такава ще си я гледаш Simple Smile
Ако е аполон това какво отношение има към същността?

Никакво отношение към същтността няма- има общо с комплексите му, които го тикат да намира минуси в жената, да ѝ начуква канчето, за да понижи самочувствието ѝ и тя да не забележи неговите липси.
Това е номер на всички комплексари.

# 123
  • Мнения: 6 930
70kг жена било крайност ли? Доста крайности срещам по улиците явно напоследък Simple Smile

п.п. най ми е забавно като тестват дънки и кажат "тези ми правят дупето голямо"... мммм не... той гъзеца има как да спадне малко хахахаха

Реших, че говориш за 70-80кг отгоре, не за стартово тегло толкова, грешно съм те прочела. 70-80кг може да е ок тегло, зависи от височина и други работи как ще изглеждат на нечия фигУра Simple Smile
Авторката пък ако е 70, съвсем, ама съвсем няма как да си проличат 1-2 в плюс. Ама не е в цифрата въпроса тука, ясно е

Общи условия

Активация на акаунт