OКТОМВРИйски мами 2019

  • 34 364
  • 739
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 8
Здравейте, аз вече минах преглед и АГ потвърди бременност, на 1.03 съм да видим сърчицето. Това ми е втора бременност Blush

Последна редакция: сб, 23 фев 2019, 15:32 от Ro-Si-To

# 391
  • Мнения: 182
Здравейте, аз вече минах преглед и АГ потвърди бременност, на 1.03 съм да видим сърчицето. Това ми е втора бременност Blush
Здравей,
честито!
Би ли ми споделила в коя седмица си?

# 392
  • Мнения: 6
Пробвай сутрин на гладно чаша топла вода и после 1 ябълка. А също така много действа зехтин - 1 или 2 лъжици вечер, ако можеш да поемеш, може върху домат или пък да си сложиш в чинийка със сол и малко лимон и да си топиш с хляб. И другото е накиснати сушени сини сливи.

# 393
  • Мнения: 226
Здравейте,
От доста време ви чета и май е време да се запиша, въпреки че още не съм била на преглед. Според калкулаторите съм 6г.с. и 7д, термин- 20.10. Simple Smile На 29год съм. Имам син, който лятото ще стане на 7г. и от 3-4 години мрънка за сестричка. Simple Smile Реално сега ми е четвърта бременност- Имам един мисед в 7г.с. (кюретаж в 9г.с.) преди 8 години, а през ноември миналата година имах положителен тест за няколко дни, но след това ми дойде...
Сега имам някакво усещане, че всичко ще е наред и много се моля наистина да е така. Пожелавам го на всички. Simple Smile
До преди няколко дни можех да се похваля, че се храня супер здравословно- всеки ден салати с кълнове, семена, накиснати ядки, много плодове... но вече започна да ми се гади от почти всичко, с изключение на тестените работи, което е кофти и дано отмине по-бързо. Не знам само как ще я карам на работа, ако продължи да ми е толкова зле.  И мен ме боли коремът като при цикъл от време на време, но мисля, че е нормално.Пих фолиева киселина от септември до януари, след това започнах с витамини за бременни, но не от аптека, ами от тези веганските от био магазините, дето са уж на растителна основа и се усвояват лесно, но не разчитам само на тях- храненето е най-важно.
За казването- в никакъв случай не мислим да казваме нито на детето, нито на родителите си, нито на работа преди 12-13г.с., когато мине и ФМ. И миналия път тогава им казахме, защото ако нещо стане и не се получи много ще се разстроят и ще се тревожат. До преди това най-много да кажа на някоя по-близка приятелка, ако не се стърпя Simple Smile

Стефани, аз лично бих пробвала с домашна клизма, не е хубаво да задържаш и ще ти олекне Simple Smile

# 394
  • Мнения: 5
Има едни разхлабителни свещички за бременни, казват се Eva Q, действат безотказно и са съобразени със състоянието в което сме. Можеш да опиташ и тях.

# 395
  • Мнения: 36
Здравейте,
От доста време ви чета и май е време да се запиша, въпреки че още не съм била на преглед. Според калкулаторите съм 6г.с. и 7д, термин- 20.10. Simple Smile На 29год съм. Имам син, който лятото ще стане на 7г. и от 3-4 години мрънка за сестричка. Simple Smile Реално сега ми е четвърта бременност- Имам един мисед в 7г.с. (кюретаж в 9г.с.) преди 8 години, а през ноември миналата година имах положителен тест за няколко дни, но след това ми дойде...
Сега имам някакво усещане, че всичко ще е наред и много се моля наистина да е така. Пожелавам го на всички. Simple Smile
До преди няколко дни можех да се похваля, че се храня супер здравословно- всеки ден салати с кълнове, семена, накиснати ядки, много плодове... но вече започна да ми се гади от почти всичко, с изключение на тестените работи, което е кофти и дано отмине по-бързо. Не знам само как ще я карам на работа, ако продължи да ми е толкова зле.  И мен ме боли коремът като при цикъл от време на време, но мисля, че е нормално.Пих фолиева киселина от септември до януари, след това започнах с витамини за бременни, но не от аптека, ами от тези веганските от био магазините, дето са уж на растителна основа и се усвояват лесно, но не разчитам само на тях- храненето е най-важно.
За казването- в никакъв случай не мислим да казваме нито на детето, нито на родителите си, нито на работа преди 12-13г.с., когато мине и ФМ. И миналия път тогава им казахме, защото ако нещо стане и не се получи много ще се разстроят и ще се тревожат. До преди това най-много да кажа на някоя по-близка приятелка, ако не се стърпя Simple Smile

Стефани, аз лично бих пробвала с домашна клизма, не е хубаво да задържаш и ще ти олекне Simple Smile

Привет, ARmaCH Simple Smile
Всички се надяваме на безпроблемна бременност и вярвам, че ще сме заедно до мечтания миг да гушнем порасналите си точици.
Желаем и на теб малка сестричка за сина ти Simple Smile
Кога планираш да отидеш на първи преглед?

# 396
  • Мнения: 5
Има едни разхлабителни свещички за бременни, казват се Eva Q, действат безотказно и са съобразени със състоянието в което сме. Можеш да опиташ и тях.

# 397
  • Мнения: 205
Здравейте, преди 2 дни си пуснах чхг и беше 231.10 днес е 480.80 Simple Smile Simple Smile Simple Smile Много съм щастлива след няколко дни ще ходя да видим точицата. Да ви питам някоя от вас ходила ли е на зъболекар през бременността и какви процедури са позволени?

# 398
  • Мнения: 8
FBID, Честито!

Аз съм ходила на зъболекар при предна бременност, но след 4м, когато приключи органогенезата и плацентата е добре закрепена. На мен ми правих малък кариес, но, ако е наложително може и по- сериозни неща, има достатъчно пречистен упойки и лекарства в момента. Просто се консултирай със стоматолог си.

# 399
  • Мнения: 15
Здравейте! Преди 1 седмица видях положителното тестче и се присъединявам към вас!  На 28г. съм, с кака на 3 год. почти. Сега съм в 5 г.с. и 5 дни , термин 27.10.19г. Утре съм на преглед, да видим дали бебчето си е на мястото. Дано не е много рано.
Много ще се радвам да сме заедно през тези прекрасни моменти които ни предстоят Heart Eyes

# 400
  • Мнения: 8
Момичета, искате ли да си направим група във Фейсбук, тайна. Мисля, че там ще ни е мн по- лесно да следим и систематизиране информацията, която ни интересува. А и ще се опознае по- добре 😉😊

# 401
  • Мнения: 15
Дано да се види, че да ми стане една идея по-спокойно! Blush
Мисля че, някой беше направил вече група.
Иначе и тук може да си направим списъче в началото на темата.

# 402
  • Радомир
  • Мнения: 109
Момичета има  вече група във фб Октомрийски мами 2019

# 403
  • Мнения: 8
Момичета има  вече група във фб Октомрийски мами 2019

Да, но не е тайна.
Аз, примерно, ще поизчакам със съобщаването на роднини и приятели, а включвайки се в тази група, доста хора може да видят и разберат за бебето. Затова предложих да си направим тайна група за момичетата от форума.

# 404
  • Мнения: 807
Групата е тайна и затворена, не се вижда, че вие или даден човек участвач в нея.

Общи условия

Активация на акаунт