OКТОМВРИйски мами 2019

  • 34 252
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 32
Минах преглед днес.Има плоден сак, обаче ще трябва да внимавам повече.Другия вторник пак съм на преглед.Ще пия Дуфастон  и НО ШПА, при нужда и  БУСКОЛИЗИН и ще се надявам на най-доброто.
На вас много усмивки и много положителни емоции!

# 46
  • Мнения: 243
Здравейте! Включвам се много тихичко, надявам се да остана до края и да се радваме на прекрасни бебета заедно! Да ви попитам с какви симптоми сте, защото аз имам само болезнени гърди и може би нищо повече. Странно ми е че нямам никакво придърпване в яйчниците. При вас как е положението?

# 47
  • Мнения: 293
Здравейте и аз се включвам тихичко в темата Simple Smile аз съм в 4г.с + 5 дни и до сега си имаме видяно сакче, в края на месеца сме отново на преглед. За сега и аз това се питам относно симптомите...хм..единствено гърдите ми са леко болезнени, но не е непоносимо. Заспивам по-рано от обичайното, но не знам дали не е просто от времето това. Та се чудех дали е рано просто са симптоми или..знам ли и аз Simple Smile

# 48
  • Мнения: 1 066
Здравейте и от мен!
Днес видях двете чертички и тихичко идвам да се запиша тук. На преглед ще отида след 2 седмици поне, за да може направо да чуе пулс.
Имам момиченце, което след 2 месеца ще навърши 4год. и отдавна иска да става кака. Дано всичко да е наред.
Предната си бременност изкарах прекрасно в компанията на момичетата от отчетната, имаме си фейсбук група, в която още пишем, също така и създадох страхотни приятелства.
От Варна съм, дано и този път намеря такива страхотни мамчета.
Стискам палци на всички да си останем тук докрая.

# 49
  • Мнения: 315
Честито на всички!!  Аз нямам кой знае какви симптоми. По-често огладнявам и от време на време получавам леко главозамайване. Не е задължително да имаме симптоми, а може просто да е рано още за тях ☺️

# 50
  • Радомир
  • Мнения: 109
Ехаа колко нови момичета Hug
Тихичко добре дошли и дано сме заедно до щастливия финал!
За симптомите освен болезнени гърди и леко гадене, имам и придърпване в яйчниците от време на време, болка като при цикъл, но не постоянна.
Момичета кога ще си направим facebook групичка? Stuck Out Tongue Winking Eye
Бих направила аз, но не знам как.

# 51
  • Мнения: 147
Шмугвам се при вас момичета, с едно ЧХГ 157.40 mIU/ml от днес, когато трябваше да ми дойде Ц.
Записах си час за преглед на 19.02 така че до тогава вярвам на калкулатора, че ориентировъчно терминът ще е около средата на октомври 2019.

Желая на всички леко бременеене и успешен финал!!!

# 52
  • Мнения: 1 066
Прекрасно ЧХГ, тихичко честито от мен! Сигурна съм, че всичко ще е наред. И моя термин по календара е на 12-ти. Записах си час за 22-ри, и дотогава чакане....
Да се съберем повечко и бързо ще спретнем фб групичка.

# 53
  • Мнения: 3
Здравейте. Днес минах преглед и всичко е наред според лекъря съм в 6-та седмица, което ще рече че в края на Септември ще раждам, но не съм сигурна в това, защото в първите дни на закъснение тестовете за бременност бяха отрицателни, а календарът който съм си изтеглила ми показва кога мога да направя тест за бременност и ги правих докато не показа 2 чертички. Според календарът съм на 3 седмици, но ще видим какво ще стане. На 20-ти съм пак на преглед за да видим бебчо. Дай боже при всички ни да мине по мед и масло.

# 54
  • Германия
  • Мнения: 3 429
Минах преглед днес.Има плоден сак, обаче ще трябва да внимавам повече.Другия вторник пак съм на преглед.Ще пия Дуфастон  и НО ШПА, при нужда и  БУСКОЛИЗИН и ще се надявам на най-доброто.

А може ли да попитам защо ще пиеш Дуфасрон и но шпа?

# 55
  • Мнения: 943
Здравейте, момичета!
Присъединявам се и аз към вас, макар и много плахо, тъй като имам една загуба преди две години.
Терминът ми по калкулатора на приложението е 11 октомври, макар че според мен най-вероятно ще се измести малко, тъй като имах малко по-късна О.
Първият ми преглед е в понеделник, надявам се да не е прекалено рано.

Успех на всички момичета в темата и да имаме здрави бебчета на финала!

# 56
  • Мнения: 51
Здравейте, записвам се в темата с положителени 5бр шуър чек-а и 2 кръвни теста през около 72ч. Единият е 682.50mIU/ml на 1-2дена закъснение, а другият 1846.00mIU/ml. Според калкулаторите термина ми е 11.10.2019 и съм 5г.с. Днес минах през док. като според неговите изчисления съм в 4г.с. Видяхме сакче. Имам болки от време на време ниско в корема и леки болки в гърдите. Постоянно се притеснявам дали всичко ще е наред до октомври. Пиете ли някакви витамини и как се храните? Лека и успешна бременност на всички! 🍀

# 57
  • Мнения: 32
Минах преглед днес.Има плоден сак, обаче ще трябва да внимавам повече.Другия вторник пак съм на преглед.Ще пия Дуфастон  и НО ШПА, при нужда и  БУСКОЛИЗИН и ще се надявам на най-доброто.

А може ли да попитам защо ще пиеш Дуфасрон и но шпа?

Дуфастон за задържане.Но шпа, защото имам болки - според мен леки

# 58
  • Мнения: 315
Ухааа, колко много станахме 🤗🤗 Аз си взех да пия фолиева киселина. Утре съм на лекар за първи път, нямааам търпение, дано всичко да е наред.

# 59
  • Мнения: 943
Бобчо, всичко ще е наред и ще гушкаш здраво бебче на термин 🤗

Аз пия фолиева киселина и Еутирокс, като последното не е витамин. На прегледа ми в понеделник ще попитам аг-то дали трябва да пия и някакви други витамини.

doniolx, успех утре на прегледа 🍀🤞 Чакам да се отчетеш след него 🤗

Общи условия

Активация на акаунт