🍽️ MasterChef 🍽️ България - сезон 5, тема 1

  • 47 951
  • 737
  •   1
Отговори
# 630
  • София
  • Мнения: 6 268
Браво на Радка! Даниела и Олег допуснаха грешка с това помагане.

А мастъркласа на Михалчев е както винаги зрелищен.

# 631
  • Мнения: 14 830
Оффф, Катерина наистина като започне да говори не се спира. Едва ли не спори с журито. Все тя знае, все тя обяснява.

# 632
  • Мнения: 668
Шеф Михалчев за пореден път не се съгласи с обясненията на Катерина. Тя ще му обеснява за вкусове!
Мастър клас беше невероятен!

# 633
  • София
  • Мнения: 6 268
Досадна е наистина.

Сиана и тя ми е с голямо самочувствие. Рори е много сладък, но ми се струва, че няма да продължи много напред.

# 634
  • Мнения: 970
Катерина с големи претенции и лоша чиния.....  В началото я харесах ама сега с тези обяснения къде живяла и кво яла....

# 635
  • София
  • Мнения: 1 324
Аз не мисля, че Огнян трябва да е на елиминация. На другите двама им беше по зле чинията..

# 636
  • Мнения: 1 231
И пак се спаси тая Катерина 🤨

# 637
  • Мнения: X
Шеф Михалчев е УАУ! 😋

Много ме кефи тази Силвена. Съвсем точно казва на всеки, каквото си мисли, което съвпада и с моето мнение.
На Рори, че презентацията му е провинциална, на Огнян, че много се обяснява и т.н.
Много ми стана смешно накрая като се наредиха 3та посърнали и като аптекарски шишета по височина. 😆
Жалко, че Катерина пак отърва кожата.
Утре май Радка и Огнян ще са капитани, ще е интересно на открито.

# 638
  • София
  • Мнения: 4 429




2019/03/25/Master Chef

# 639
  • Мнения: 35 110
Чак не вярвам, че Виктор Ангелов заряза това толкова изпипано предаване , за да ходи да крещи на някакви селяндури.
Извинете ме за езика и отклонението. Но разликата между тези две предавания си личи от космоса
Михалчев е истинско предизвикателство за всеки! Чак се изненадах ,че Даниела се тика в тоя мастърклас.
Гледах само до значката за имунитет. Утре продължавам .

# 640
  • софия
  • Мнения: 2 463
 Предаванаето със Силвена е просто на друго ниво - така хубаво да пасва тази жена - толкова свежа е тази тройка - такъв професионализъм и успяват хумор да вкарат. Силвена критикува без да обижда - много точно казва нещата - липсва й 'чара', липсва й 'характера' в чинията, липсва й 'емоцията' и т.н  к
Токев вече ми писна с неговите презентации. Тези хора са все пак готвачи, не художници, те си хабят половината от времето да правят някакви шашкании, не е нужно според мен да се стига до такава педантичност. Да не говорим, че минималистика на Токев на моменти просто ми лъха на стиснатост. Онези пелмени ли какво беше ги готви 1 час с 1000 техники и посуда и накрая в чинията му имаше един залък.....то бива бива гурме.....ама айде поне 3-4 залъка сложи в чинията

# 641
  • Мнения: 83
Предаванаето със Силвена е просто на друго ниво - така хубаво да пасва тази жена - толкова свежа е тази тройка - такъв професионализъм и успяват хумор да вкарат. Силвена критикува без да обижда - много точно казва нещата - липсва й 'чара', липсва й 'характера' в чинията, липсва й 'емоцията' и т.н  к
Токев вече ми писна с неговите презентации. Тези хора са все пак готвачи, не художници, те си хабят половината от времето да правят някакви шашкании, не е нужно според мен да се стига до такава педантичност. Да не говорим, че минималистика на Токев на моменти просто ми лъха на стиснатост. Онези пелмени ли какво беше ги готви 1 час с 1000 техники и посуда и накрая в чинията му имаше един залък.....то бива бива гурме.....ама айде поне 3-4 залъка сложи в чинията
Токев е абсолютния авторитет,нормално е да изисква

# 642
  • Мнения: 6 993
Този матча куб го ядох миналия петък в Мияби GrinningVery Happy Едва ли шеф Михалчев ми го е правил, де, но беше наистина вкусно и различен десерт от всички торти, шоколади, кремове, които все ям. Много ми бепе интересно как се прави:)

# 643
  • Мнения: 31 195
Той го прави с жена си, помощник и още един готвач мисля.
Много ми харесва Силвена Роу, държи се отлично. Закача другите шефове, но с такт. Весела, чаровна жена.

# 644
  • Мнения: 35 110
И Михалчев счупи гипса най-после. До сега все ми е бил строг, но този сезон има закачки, усмивки.

Общи условия

Активация на акаунт