Мами в арабски страни-6

  • 19 801
  • 290
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 815
ей, Миме, как си, мила? Не дойде до Варна да се видим... Люба е. Как е малкия? и да е винаги здрав!! целувки!! аз се връщам на 20 юли в ОАЕ, то почти не остана. май вече ще се видим там...
Миленче, малките са така... как ще растат по-бързо иначе... хайде да идва тати, че на теб с двете май множко ти дойде... целувки на Кхалед и Дима и ще се видим вече в Дубайско... а ако решите нещо елате ми на гости с Мимето. поздрави на всички мами във форума!!!

# 76
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
много рано реши да се пребираш. нали щеше да стоиш повече? писах ти на лични.

# 77
  • Мнения: 1 269
Здравеи Люба HugНаи-накрая да се разпишеш и в нашияфорум.Аз ще се прибирам на4алото на август,ако не отско4им преди това някъде другаде на по4ивка.$акам мъжо и ще отско4им до варна,но ако ти имаш път насам добре си дошла Laughing Ще ти напиша телфона ми на ли4ни

Веси не се притесняваи за обрязването.Малкия на 2 дена го обрязаха.Под упоика с лазер.Ако не си сигурна за тукашните доктори направете го в дубаи за по сигурно

Тука валя около 30 мин и това беше сега е не само топло,но и многоо многооо влажно Crazy


# 78
  • Мнения: 2 804
Здравейте преди малко се прибрах днес бая поскитахме първо до дружката от Тунис , след това с една итал. до един парк утре сме на плаж бе поне Самира се набесня.
Аз гледам да са чисти щерките ,но не прекалявам тъй като после от най-малкото се разболяват .
Дано всичко върви добре и занапред че самичка ще се озоря.
Тук е бая жега около 40 градуса но влагата е с много висок процент и ме смазва.
Лека нощ и приятна неделя .

# 79
  • Мнения: 1 269
Удави ни пустия пюму дъжд.Като е по4нало да вали от 2 4аса през ноща та досега.И се усилва.Тавана ни проте4е,по стълбите та 4ак до 1-я етаж.На баща ми банята се наводни до половината врата понеже е на ниско и канала върна.Какво ли не плуваше само Sick
Комшиите реват милите,стаите им са наводнени.Ако не спре взимам плавниците и далдисвам под водата.
Сега се 4удя с какво да занимавам малките.От гръмотевиците малкия се събуди.Дима пък се разрева като видя водата в банята и как комшиите изхвърлят насъбралата вода.Тя милата кога  е виждала такова нещо

Вие как сте?Вали ли при вас?
Дано да спе се моля 4е много лошо Praynig

# 80
  • Мнения: 927
И при нас вали от през нощта. Ходи ми се до пазара за плодове, ама как да мръдна в това време  newsm78

# 81
  • Мнения: 1 655
О и тук валя вчера и днес е едно такова хладничко, готино, само дето самито кашля с едни такива хрипове и храчки, сърцето ми се къса!А и мен ме боли гърлото!
Мъжа ми много се кефи на дъждовно време,вчера докато валя, седна на балкона взе си биричката, бирените фъстъчки и си седя там, мнго се кефеше!
Днес сестра ми си тръгва,и ще сме само с мъжа.ох и тои не иска да тръгва но бизнеса няма да чака!А аз как ще рева само аз си знам!

# 82
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
привет, мами! тука си е подобаващо за дромадер4етата, топло! няма капка дъжд ,но не като миналата седмица, ад под небето! не може да се ходи без лейка от фризера!много бури при вас гледам на евронюз, ама нека е хладни4ко, 4е някои ще раждат и аз си 4акам лелиното мом4е да се роди! дано да мине леко и без проблеми , 4е аз много треперя за сестра ми, нали съм си я отгледала!и нали линда затова махна памперса, я, кака е на максим!аз и кръстница предварително, дано да не 4уе дяволът, пупу!айде, имали някой за края на юли, освен елито ?как сте бременните, свирнете, 4е сте ок, притесняваме се! newsm51 newsm17 newsm10

# 83
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
 и тук заваля, но то поразии не е направило. единствените бели ги прави Зайед  Heart Eyes
е така го усмирих вътре, че искаше това упражнение да го прави на терасата във водата Shocked

http://mariabutti.myphotoalbum.com/view_photo.php?set_albumName= … 4&id=DSCN6131

# 84
  • Мнения: 1 269
Отиде на маика ти килима Laughing Караи те сега им се радват и вси4ко им е позволено.Малък Бути е Заед.Е как пък малко поне не прили4а на теб?Много се е трудил мъжо ти явно.Другото ще е на тебе(иншалах).Да се радват мъжете,4е като им кажеш 4е саим одрали кожата,не стъпват а летят newsm52

Тука спря пороя.Всеки сеоплаква как се е наводнил.Такъв вятър е оба4е ще ни отнесе.Температурите паднаха с пове4е от 10 градуса

Лека от мен аз се мятам,да се наспя на хладно 4е утре кои знае каква жега ще е .


Марси ти се позагуби нещо.Зна4и лели4ка ще сттаваш скоро неостана.Стискам палци вси4ко да е наред със сестри4ката ти и бъдещото ти кръщелни4е  Hug

# 85
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
милен4е, мерси! ами не съм се загубила, ами нищо интересно, освен линдините бели и късането на нервите, едва е заспала на половин висяща от леглото, само да е на инат! дай боже да минава вси4ко ок с бременелките ни! лорекса и елип май са най на зор, хи4 не се появават! абе то след 36 седмица могат да си раждат, ако е писано!майко какво е в румъния, предполагам и при вас е такова бедствие! Praynig Peace

# 86
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
ба, кво му на килима. да не мислиш, че има нещо в тоя леген Laughing
гледах новините-няма да е жега толкова, но поне няма да вали. бая ви наводни. и тук цял ден не спря.
да прилича на баща му. по-добре. та да няма после съмнения hahaha
нали знаеш-щастлив съпруг, щастливо семейство.
един от клубовете по лека атлетика на Емирствата ще идват в БГ за месец. 2-мата зетьове също. треньорите са им българи и са ги уредили.  на 19-сти юни. но са на тренировачен лагер.уж!

# 87
  • Мнения: 1 184
Ааа, все още се държим милички. Мен ако питаш Марси, да съм го родила преди 2 седмици, но бебо не е на същото мнение. Май си му харесва вътре и не изилиза  Twisted Evil. Но доктора смята, че няма да чака до края на месеца. Големичък е и сигурно ще се роди по-раничко. Иначе съм ОК. Дано и Лорекса е добре. С контракциите, които имаше сигурно не й е лесно.
Да ви се похваля - най-после напазарувах за бебчо. Тук всички ме обявиха за не добре, че съм чакала с покупките толкова време. Но вчера най-накрая ми дойде музата и отидохме с тати и купихме всичко. Много съм горда от себе си  Party. Добре че и бебока излезна добро дете и ме изчака.

# 88
  • Мнения: 820
Здравейте, аз нещо се позагубих ама едни дни като съм ги поткарала или ме мързи и по цял ден не ставам от дивана и си бродирам едно гобленче или като лудите чистя по 6 часа на ден. Вчера си купих една постелка за гимнастика и сега си я гледкам и се чудя да почвам ли или не. newsm78 Нали го гласиме бебето тези дни и аз като съм потънала в едни графики и температури, по един час я умувам тая графика и после не ми се седи пред компютъра.
Ноя, дано на малкия му мине скоро, относно подуването имам приятелка която така се подува в лицето след като е яла повече сирене, сигурно е от това.

# 89
  • Мнения: 815
Миме, ама той малкия копие на тати... е, така по-добре  bowuu  много е готин, колко е пораснал само за 1 месец...  Wink ами аз ще си ходя по-рано, щото мъжо не издържа вече, беше много силен, когато тръгвах, а сега само се обажда и кога, кога си идваш... а, бе, нали знаеш как е...  Mr. Green пък са и пуснали Хемус air... Mr. Green
Миленка, внимавайте с водите там, че май нещо не е на добре с тези дъждове. ние пък тук нямаше и капка, само облачно и толкова...
поздрави Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт