Как да постъпя,незнам дали съм прав и отговор не мога да намеря .

  • 4 876
  • 56
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 14 547
Мисля,че темата е пързалка.Авторът демонстрира фрапантна неграмотност и липса на опит.
На 40г.,след 15 г.незадоволителен полов живот,търси решение на проблемите си в "Бг мама"...Би трябвало да сте разконспирирали воайора.Спестете му сексуални,подробни  интерпретации.
Не е нормално авторе,да търсиш отговор на сексуалния си "катарзис" в подобен форум.Интимни проблеми се разискват между двама партньори или лични приятели.В мъжките разговори преобладават именно тези теми.Дефицитът на пълноценен полов живот е основния претекст за изневяра.
Ще има полемики за години,потентност..
Моят мъж е на 33г.Правим го всеки ден,нееднократно винаги когато сме заедно.От първата ни среща е така.Твърди, че интимността е прякото му доказателство и отражение на любовта му към мен.Открил си е музата.Цитирах ти го буквално .
Опцията да живеем като съквартиранти,френдове,счетоводители
(определяйки сметки,такси,доходи) е изключена и за двамата.Битовизмът няма да надделее над темперамента,любовта,комуникацията и секса.

# 46
  • Мнения: 17 407
Колкото е нормално и жени да споделят интимни подробности тук. Все хора Simple Smile

# 47
  • Мнения: 6
Просто питах при нея лие или при мене,за изневяра не говоря,за задоволяване също,хересваме си и сме перфекни като семейство,въпросът ми беше нормално лие това ?????.ПУСНАХ Я ТЕМАТА В  БГ МАМА ЗА ПО ВЪЗПИТАНИ ОТГОВОРИ.А ТО СЕ ПО4НА ЕДНО МАМА ЛИА ,ИМАШЕ ТЕМИ С НОРМАЛНИ ОТГОВОРИ ЗА КОЙТО ИМ БЛАГОДАРЯ

Последна редакция: нд, 20 яну 2019, 15:37 от vuprositelen

# 48
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 479
"не му споделяйте интимности, ама чакайте да кажа колко страхотен е сексуалният ми живот" Joy

Да, отново намляхте канпето на някого. А според мен е съвсем нормално точно тук да пита, множество анонимни жени, вместо приятелите си. Ако нямаха нужда тези анонимни жени да поддържат някакъв имидж и от висотата на профилите и правописа си да се дърлят с всеки, дръзнал да има проблем, да не знае нещо или нещо да не му е наред, щеше да е полезно.

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 3 586
Просто питах при нея лие или при мене,за изневяра не говоря,за задоволяване също,хересваме си и сме перфекни като семейство,въпросът ми беше нормално лие това ?????.ПУСНАХ Я ТЕМАТА В  БГ МАМА ЗА ПО ВЪСПИТАНИ ОТГОВОРИ.А ТО СЕ ПО4НА ЕДНО МАМА ЛИА ,ИМАШЕ ТЕМИ С НОРМАЛНИ ОТГОВОРИ ЗА КОЙТО ИМ БЛАГОДАРЯ
Ако  секса ти е като правописа, разбирам я жената ... Laughing

# 50
  • Мнения: X
Авторе, разбра ли дали е нормално?

# 51
  • Мнения: 6
МАЙ НЕ .................ПО СЛОЖНО НЕ МОЖЕ ДА  СЕ ОБЕСНИ.

# 52
  • Мнения: X
ОК, сега ще ти го обясня просто:
1. Нормално е
2. Разбери как точно жена ти обича да прави секс и я задоволявай редовно, за да ти пуска по-често.

Последна редакция: нд, 20 яну 2019, 19:34 от Анонимен

# 53
  • Мнения: 15 619
 Авторе, жена ти ходи ли на работа? Деца имате ли? Кой поддържа домакинството? Ти помагаш ли и? Какво е ежедневието ви?Разнообразие има ли?
Единият въпрос е подвеждащ. Подсказвам. Grinning

# 54
  • Мнения: 6
Семейното ни отношение е добро старая се да помагам максимално във всяко едно отношение,като всеки един и при мене сигорно има трески за дялане ,:dart:Dart

# 55
  • София
  • Мнения: 24 839
Семейното ни отношение е добро старая се да помагам максимално във всяко едно отношение,като всеки един и при мене сигорно има трески за дялане ,:dart:Dart
Ще те посъветвам да си заключиш темата, ако не искаш да почнат откровено да се гаврят някои с теб, избивайки си комплексите.

Главното, което би трябвало да си разбрал е, че на всеки човек либидото му е различно.
На жена ти е по- ниско от твоето и затова не ѝ се прави секс толкова често, колкото на теб.
И да, има много жени с ниско либидо, както и много мъже също.
Нищо ненормално няма при вас.

# 56
  • Мнения: 46 535
Заключвам по молба на автора.

Общи условия

Активация на акаунт