Как да постъпя,незнам дали съм прав и отговор не мога да намеря .

  • 4 873
  • 56
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 120
Изумявате ме, дами!
Наистина ли мислите, че всяка жена е с високо либидо и само трябва някой "специалист" да ѝ се падне, че да стане секс машина? newsm78
И че, особено след една определена възраст и опит, жената не е наясно със сексуалните си напъни и щения?
Къде е казано, че нормалното либидо се вмества в поне две мастурбации седмично?
Ами, ако е една или 3, тази седмица, нормално ли е?
просто си мислим, че ако на жената и е приятно, ще и се приисква по често от 3-4 пъти месечно. бас ловя, че ако мъжа не настоява и толкова няма да е за съжаление.
Значи винаги е било така, а сега изведнъж става проблем. Имаш 2 варианта: продължаваш така, примирявайки се или търсиш нещо навън. За всеки избор си носиш последиците.
хммм... автора каза, че винаги е било така, но защо чак след 15 години е станало на проблем. за това време не трябваше ли да е свикнал. защо чак сега повдига въпроса ми е интересно?

# 31
  • Мнения: 71
Значи винаги е било така, а сега изведнъж става проблем. Имаш 2 варианта: продължаваш така, примирявайки се или търсиш нещо навън. За всеки избор си носиш последиците.
Авторе, моля те първо пиговори с жена си! Аз като жена бих искала мъжа да поговори с мен,а не да ми изневерява и да докара риск за моето здраве и собственото си,защото секса е свързан с болести. Аз съм от жените,дето биха предпочели да останат сами,но не и с мъж който изневерява!

# 32
  • Мнения: X
Да, напълно е възможно да имаш десетки партньори и нито един да не е наясно точно как да те задоволи. По простата причина, че тези неща са индивидуални, а повечето жени мълчат като партизани, що се отнася до сексуалните им предпочитания, и предпочитат да симулират, отколкото да се чувстват неудобно и да си искат това, което им е приятно.

И да, напълно е възможно либидото да си затихне постепенно, ако с години не те задоволяват. И също така да се пробуди, ако нещата в спалнята се подобрят.

Няма нужда да е "специалист", има нужда човекът да е отзивчив и чувствителен към нуждите на жената, и да я предразположи да му се довери. Много "специалисти" всъщност са такива само в собствената си глава.

# 33
  • Мнения: 3 120
Да, напълно е възможно да имаш десетки партньори и нито един да не е наясно точно как да те задоволи. По простата причина, че тези неща са индивидуални, а повечето жени мълчат като партизани, що се отнася до сексуалните им предпочитания, и предпочитат да симулират, отколкото да се чувстват неудобно и да си искат това, което им е приятно.
то може и жената да не знае. как ще разбере кое ти доставя удоволствие ако никога не ти се е случвало. мъжа после пита "хареса ли ти" и като отговориш с да, че да не го обидиш и се приключва. ако пък дълго време не ти се получава, почват обвинения и нападки. другите жени им е било хубаво, на теб какво ти има, че не можеш. пак ще е добре ако след това има и капка либидо.

# 34
  • Мнения: 71
Да, напълно е възможно да имаш десетки партньори и нито един да не е наясно точно как да те задоволи. По простата причина, че тези неща са индивидуални, а повечето жени мълчат като партизани, що се отнася до сексуалните им предпочитания, и предпочитат да симулират, отколкото да се чувстват неудобно и да си искат това, което им е приятно.
то може и жената да не знае. как ще разбере кое ти доставя удоволствие ако никога не ти се е случвало. мъжа после пита "хареса ли ти" и като отговориш с да, че да не го обидиш и се приключва. ако пък дълго време не ти се получава, почват обвинения и нападки. другите жени им е било хубаво, на теб какво ти има, че не можеш. пак ще е добре ако след това има и капка либидо.
Наистна ли има мъже, които питат „хареса ли ти?” хаха

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 3 578
Наистна ли има мъже, които питат „хареса ли ти?” хаха
Има мъже, които питат и "свърши ли?" Laughing

# 36
  • Мнения: 71
Наистна ли има мъже, които питат „хареса ли ти?” хаха
Има мъже, които питат и "свърши ли?" Laughing
Само по филмите съм виждала,явно ги има и на яве Simple Smile

# 37
  • Мнения: 3 120
Наистна ли има мъже, които питат „хареса ли ти?” хаха
Има мъже, които питат и "свърши ли?" Laughing
Само по филмите съм виждала,явно ги има и на яве Simple Smile
хихи, да има. но то по добре ли е пък хич да не се интересува даже.

# 38
  • Мнения: X
Ама то жените сме за бой. Някои са страхотни актриси и стават все по-добри с времето.
Мъжът е много лесно да бъде заблуден, защото повечето жени всъщност изпитват някаква възбуда, но дотам. И той я вижда овлажнена, вика, гърчи се и се чувства велик любовник. А то си е чисто театро. Ама театрото омръзва в един момент. И за овлажняването си има чалъм да се изимитира дори.
Жените сами се вкарват в тоя капан на неудовлетворението. От срам, за да не ги нарочат за фригидни, защото са се отчаяли, защото не знаят какво всъщност искат, да не го обидят, да се отърват по-бързо - причините са много. В много случаи мъжете искат да доставят удоволствие, но просто не са наясно как точно, нито дори подозират, че има проблем.

# 39
  • Мнения: 71
    Какъв е чалъма за овлажняването? Питам от чисто любопитство

    # 40
    • Мнения: X
      Какъв е чалъма за овлажняването? Питам от чисто любопитство
      Как какъв - слюнка, разбира се. Винаги има начин да стане незабелязано.
      За себе си мога да се похваля, че сравнително рано приключих с пиесите. Но и аз съм била актриса, а съм чела разни анкети, че над 80% от жените симулират в някакъв момент от живота си. Изисква се определена смелост да прекратиш. Но си струва.

      # 41
      • Мнения: 71
      Не ми се е налагало да симулирам. То е ясно, че не всеки път жената свърша, но това не е краят на света.

      # 42
      • Мнения: 3 120
      аз пък не съм си и помислила даже да симулирам. като си ми е хубаво си ми е хубаво.
      мисля, че ако мъж пита му е супер приятно да го похвалят и да знае, че ти е доставил удоволствие. но все пак трябва да е истината. ако разбере, че много време си го лъгала, ще е дори по зле.

      # 43
      • Street of Dreams
      • Мнения: 13 470
      Лично ми е много рано още да давам такива съвети. Обаче няколко приятелки, женени от около 10 години, са ми споделяли за интервали от примерно до 2 месеца, без изобщо да са в лоши отношения с мъжа си. Просто някакви приливи и отливи и никоя от тях не го смята за нещо ненормално, нито им се е отразило по някакъв начин на брака. Колкото и аз сега да не мога да си го представя - явно го има и това. Вече не се учудвам на нищо. Няма място за паника.

      # 44
      • Мнения: 17 407
      Потребностите от физически контакт и близост обикновено се изключват като критерий за сходство в характерите. Simple Smile
      При вас така е от самото начало, знаел си си, но сега чак ти дотежава това разминаване. Причина в жена си и да търсиш, няма да намериш, то си е ясно, такава си си я харесал. Остава да се справиш със себе - можеш или не можеш да си живееш така.

      Общи условия

      Активация на акаунт