1 юли -ПРОТЕСТНО ШЕСТВИЕ ЗА ДЕТСКИТЕ И МАЙЧИНСТВОТО (продължение)

  • 35 249
  • 599
  •   1
Отговори
# 435
  • ПАЗАРДЖИК
  • Мнения: 655
Абе защо все говорят за 5 града. Пазарджик никой не го смята  #Cussing out

# 436
  • Мнения: 139
  искам да кажа на Клео относно злоупотребите.Когато бях бременна(преди година и половина),си правех прегледите в МВР-болница.Когато наближи време да раждам, ми казаха че в тази болница няма родилно и АВТОМАТИЧНО ме пращат в шейново.Аз отказах и си поисках картона в който са водили наблюдението ми за да родя в Радомир.Категорично ми отказаха да ми дадат картона!Влязох в Радомирската болница без картон все едно от както съм бременна не съм ходила на лекар а направо идвам да раждам.
  После разбрах че чрез картона ми те са изписали родилка в мое лице без да съм раждала там.

# 437
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Има някаква малка вероятност от срещите другата седмица да произтече една (надявам се на повече) среща с министъра на Здравеопазването. Моля, давайте предложения да го засипем с общи искания за Нашите Деца, за тези които са утрешните лекари, министри и депутати, от които ще зависят днешните управници. Нашите деца утре ще гласуват пенсиите на днешните господа депутати и министри и лекарствата, които ще лекуват нелечимите им болести. Да не стане каквото почукало- такова се обадило.

# 438
  • Мнения: 2 070
 Еееей,тъкмо си помислих, че Канал 1 ни сложиха на по-предно място в новините, ама не!!! Дали ако станем водеща новина ще сме приоритет номер едно за държавата или медиите чакат държавата да ни обърне внимание, че да ни дадат преднина...то не бяха земеделски производители, електроуреди/това пък си беше скрита реклама на Технополис/, магистрали, ромски гета..Ама иначе добре отразено по националните, за балона казаха...

# 439
  • Мнения: 2 070
И отново останалите градове не бяха изброени...Явно не сме на дневен ред сега

# 440
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
И отново останалите градове не бяха изброени...Явно не сме на дневен ред сега

Като гледам май скоро няма да бъдем

# 441
  • Мнения: 472
Намалиха средствата за 57 клинични пътеки
 
  01 Юли 2006
 
 От днес здравната каса ще плаща на болниците по-малко пари за диагностика и лечение на новородени бебета и интензивните грижи при бременност.

Ето така ще се увеличи прирастта на населението
 #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 442
  • Мнения: 1 033
Мда, неадекватна работа журналистическа. Просто нямам думи... - още 5 протистиращи града и нито дума за това.

# 443
  • Мнения: 1 671
И отново останалите градове не бяха изброени...Явно не сме на дневен ред сега

Като гледам май скоро няма да бъдем
Мда, неадекватна работа журналистическа. Просто нямам думи... - още 5 протистиращи града и нито дума за това.


Писах на обратна връзка в сайта на БТВ - въпрос защо не са споменали и другите градове.

# 444
  • Мнения: 1 187
Не бяхме никак малко днес,недейте така.И се надявам на следващия протест да сме още повече. Peace
Радвам се че се запознах с Дуци,mishlentze,zaicheto и tomase! Hug
Не можах да гледам емисията по бТВ-точно преди репортажа спря тока! #2gunfire По канала поне гледах,но репортажа ми се видя малък,а и бяхме мнайста новина.. Confused

Благодаря на Дамянти за хубавите снимки!   bouquet

# 445
  • Мнения: 2 534
Не съм доволна от себе си
Тая журналистка толкова ме беше ядосала , че чак ми личи
Таз въпросната репортерка хич не беше в час , трябваше да и се обяснява по сто пъти нещо и тя накрая пак вика , че не разбира , че не била соц. репортер
Сори момичета , не дадоха същественото , а се хванаха за гневните ми думи за детските надбавки

# 446
  • Мнения: 138
по канал 1 ще дадат ли повторение в късната емисия от 12? мда, репортерите режат бая, ама няма начин да се помести всяко едно мнение в един кратък репортаж. така, че като в кръцни срежи, пък каквото се получи. дочувам за нов протест, кога и къде, че този път ние не можахме да се включим. поздрави на всички които са учавствали  bouquet

# 447
  • Мнения: 9 912

Писах на обратна връзка в сайта на БТВ - въпрос защо не са споменали и другите градове.
тц, споменаха още в анонса за градовете. Просто нямаха картина от тях.

# 448
  • Мнения: 1 182
Ето още снимки и от мен:
http://www.snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=46592
 newsm10 smile3501 smile3501  love001

   

# 449
  • Мнения: 1 052
Момичета и от мен едно голямо БРАВО! Справихте се прекрасно! Другият път ще бъдем повече, важното е да не се отказваме и да присъстваме в публичното пространство. Кажете за другия път, и аз се цаня за доброволец, с каквото мога, да помагам.

Общи условия

Активация на акаунт