Велислав Павлов*Димитър Захариев*Диана Димитрова Тема 51

  • 26 893
  • 748
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 12 406
Еми ще гледа жално Зорничка, после ще се настърви Joy
Нали знаете, че съм обещала гневен секс. Гневен изневеряващ секс ще е, да знаете Joy И после Марио ще си посипва главата с пепел Joy

# 136
  • Мнения: 3 269
Еми ще гледа жално Зорничка, после ще се настърви Joy
Нали знаете, че съм обещала гневен секс. Гневен изневеряващ секс ще е, да знаете Joy И после Марио ще си посипва главата с пепел Joy
Хахахаха. Одобрявам 😎. На изневеряващия секс не държа, но ще го преживея. Но виж Зорница да се настърви е просто задължително 😊.

Няма ли да ни пуснат някой фитил от сета, поне да знаем дали изобщо има надежда да сме на прав път 🤔.

# 137
  • Мнения: X
Що да е изневеряващ? Човекът нищо не е обещал на дамата? Stuck Out Tongue Winking Eye

Както каза Банков - за да няма разочарования, няма да има обещания хихи

# 138
  • Мнения: 12 406
Не знам, Доне, може и да не обещае. Ама добре де, тази девойка не е ли неактриса?

# 139
  • Мнения: X
Не знам, Доне, може и да не обещае. Ама добре де, тази девойка не е ли неактриса?

Не е.
Момичето учи медицина във Варна, Ернестина Шинова в едно интервю каза, че тази година щяла да учи в София.
Снимката може изобщо да не е от сета (веднага я набедихме)

Последна редакция: вт, 22 яну 2019, 19:13 от Анонимен

# 140
  • Мнения: 12 406
Е добре де, снимката не е от сета, обаче е сложила снимки и от св. Анастасия, едва ли е случайно.
Ама ако сложат Велислав да се мъчи с неактриса няма да му е много яко. Поне изглежда готина мадама Joy

# 141
# 142
  • София
  • Мнения: 9 558
Значи не сме сигурни, че снимката е от сета, така ли?

# 143
  • Мнения: 12 406
Значи не сме сигурни, че снимката е от сета, така ли?

Роси, в сторито си момичето е сложило три снимки - тази, снимка на надписа Св.Анастасия и снимка от гардеробна. Според мен са свързани, но винаги има вероятност да не са.

# 144
  • Мнения: X
Да добавя - снимката на надписа и от гардеробната са от вчера, а тази, която разбуни духовете, е от днес. Така че може да не са свързани.

# 145
  • София
  • Мнения: 9 558
Ясно Simple Smile
Сега, ако може и Левски да излезе от нелегалност отностно нещата, които къдри в сериала.

# 146
  • Мнения: X
Ясно Simple Smile
Сега, ако може и Левски да излезе от нелегалност отностно нещата, които къдри в сериала.

Не може.
Готвят ви огромна и шокираща изненада с него и затова е пазен в тайна. Sunglasses

# 147
  • София
  • Мнения: 9 558
O, Доне, почувствах се специална, след като МИ готвят специална изненада

# 148
  • Мнения: X
O, Доне, почувствах се специална, след като МИ готвят специална изненада

Alright, alright, alright...
Yes, baby!
Гответе се да бъдете ексклузивно изненадана Smiling Imp
Предварително се запасете с нещо твърдо и изгонете околните от стаята.
Гледайте да сте седнала и да се държите здраво за каквото и да е. Дистанционното не става, защото ще го счупите.
Изобщо - ох!

# 149
  • Мнения: X
Леле....сега се сетих какво сънувах снощи. Ковачеви! ScreamScreamScream

Общи условия

Активация на акаунт