Мнение за жилищен комплекс Евридика

  • 951
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 33
Здравейте, насочил съм към закупуване на имот в гр. София, Малинова долина - жилищен комплекс Евридика, инвеститорът е Нера ООД (nerainvest.com). Някой има ли опит с тях? Какво е мнението ви за строителството, спазват ли си сроковете?

# 1
  • Мнения: 8 774
тази сграда Евридика на коя улица се намира, искам да погледна на картата? Цените 1250 , актуални ли са?

# 2
  • Мнения: 33
тази сграда Евридика на коя улица се намира, искам да погледна на картата? Цените 1250 , актуални ли са?

Нямам идея какво е името на улицата. От локалното на околовръстното срещу Икеа се слиза по един чакълиран път и на 200м. навътре е строежа. Цените уж са актуални, 1200€ за сгр. 1 и 1250€ за сгр. 2, но не съм се срещал още с брокер/инвеститор. Имам притеснения относно подпочвените води и самия инвестирор дали спазва срокове и тн.
Когато напишете в google maps Жилищен комплекс “Евридика” си излиза отбелязан Simple Smile

# 3
  • Мнения: 7 244
Много се съмнявам цените да са актуални.

# 4
  • Мнения: 33
Може ли да споделите мнения за качеството на строене на инвеститора?

# 5
  • Мнения: 7 244
Нищо не мога да кажа за този инвеститор и този комплект. Цените в Малинова долина още преди една година бяха по- високи.

# 6
  • Мнения: 8 774
аз намерих и обяви от агенция Нов Дом - цените бяха по -височки от 1200 оперделено, до 1600 стигаха тристайните,
на чертежите им не виждам какво изложение са, харесва ми, че сградиет са ниски.
Реши ли се проблема с канализацията в Малинова долина?

# 7
  • Мнения: 245
Здравейте, днес бяхме в агенция, продаваща жилища в Евридика и да, цените са актуални. И ние утре ще гледаме жилища там.

Общи условия

Активация на акаунт