Интересни лафчета.

  • 17 928
  • 147
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 42

Сещам се и за още едно готино лафче -
"Пикае ми се като на танкист в засада"
[/quote]






аз го знам "Пикаеми се като на свирджия у чуждо село"
или "оти да се косим като че ми мине",
ето още едно:"оно ке е шоке да е "(тоест ще става каквото ще става) Mr. Green






















# 16
  • Мнения: 698
Любим лаф от една позната баба - използвам го за неща, които точно като се науча как да ги правя и ги оптимизирам максимално - и вече не ми се налага да ги върша - служебни или домашни: "Точно го научИх да не яде - и то умрЕ"  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 2 495
"Ужасен ужас"-това ми е любимото

# 18
  • Мнения: 4 546
" С гол гъз таралеж тръгнал да язди" Crazy
това е яко.  hahaha hahaha

# 19
  • Мнения: 822
Когато ме попитат,дали работя,отговарям с:
"Да работят маймуните,докато станат хора!"
Лафчето ми е останало от една приятелка от студентските години...
Или когато имам проблеми с нещо...:"Боря се като свиня с тиква"...Това е на едни пловдивски приятели... Grinning

# 20
  • Мнения: 5 228
Бабата на един приятел е автор на един от любимите ми лафове: "СПИН-та, минта, всичко е от цигарите".

# 21
  • Мнения: 1 045
Бабата на един приятел е автор на един от любимите ми лафове: "СПИН-та, минта, всичко е от цигарите".

 Joy  hahaha   hahaha    hahaha   hahaha

# 22
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Един ден с мъж ми се боричкаме с едно одеало, а той вика : " Я не ме отвивай, че съм само по къси крачета"
За къси панталонки ставаше въпрос

Или "по голи гащи"

И на баща ми една простотия:

Търсил го един приятел, ама той не бил сигурен, и му се обажда да го пита, но в бързината казва

"Здрагей Звънени, ти ли ми евгиш? " (Здравей Евгени, ти ли ми звъниш?)

Аз като го чух, реших, че е мръднал...


"Пикае ми се като на ватман на предпоследна спирка"

Последна редакция: пт, 23 юни 2006, 15:00 от Nansen

# 23
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
'Пикае ми се като на ватман на последна спирка' го знам аз, любим на мъжОт е лафа.

Обичам и на една баба лаф, който присвоих безсрамно. Синът й гледа прогнозата за времето, където сините птички прогнозират, че ще се разваля, и се вайка. Бабата се включва - 'Е, ми те и локума развалиха...'

Други, които обичам и ползвам (някои мои, някои осиновени):
'Всекиму - каквото!'
'По-добре късно, отколкото още по-късно'

От студентски град преди години. Купон. Шумен. Идва мутра, на която шумът пречи и почва да крещи: 'Купон - Мупон, а? Веселба - Меселба, а? Музика...' и като не можал да замени м-то в 'музика', за по-лесно хванал и потрошил уредбата  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 819
"Ужасен ужас"-това ми е любимото

 А на мен УЖАСОН ! От "Мечо Пух"-списанието! Умрех си от смех!
И детето като ме пита какво е това ужасон?!  Хем ми смешно, а не мога да обясня!
Но е факт,че от тогава доста често го употребявам!

# 25
  • Мнения: 143
Бартовчетка ми дава съвет на баба ми и тя:
- Аз от зелена тиква семки не искам!  hahaha

# 26
  • София, център
  • Мнения: 3 455
'Пикае ми се като на ватман на последна спирка'

Ма на предпоследна е по-гадно, щото като е напоследна - ще се изпикае почти веднага, а като е на предпоследна има още да почака Mr. Green

# 27
  • Мнения: 1 462
От студентски град преди години. Купон. Шумен. Идва мутра, на която шумът пречи и почва да крещи: 'Купон - Мупон, а? Веселба - Меселба, а? Музика...' и като не можал да замени м-то в 'музика', за по-лесно хванал и потрошил уредбата  Mr. Green
Не е лесно да вдигаш тежко.

# 28
  • Мнения: 1 028
Май ка на "Фастум-гел" му вика "Бастун-гел" Laughingаз пък  много такива полвам ма те все на място ми идат сега тъй без повод не се сешам за някой по-прилични,например-"пълен с лафове като патка с горещи л....на,или пък като дюшек","тъп като на слон гъза","прост по цялата глава","прост чак по гърба","приказва си като луд с гъза си"и още таквиз ма като се сетя пак ще се включа.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Ами то е от един виц, но в последствие стана лафче: "Нищо ми няма! Няма ми обувките, няма ми панталона, няма ми потфейла - нищо ми няма!  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт