Въпросче за регистрация по ДДС и тъпите данъчни

  • 2 190
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 206
Редактирам, защото работата ми звучи много тъпо като докажи че си невинен...

# 16
  • Мнения: 261
да уточня
източването не е започнало от Видин, твърде марък град сме за такива големи мащабни измами
това бяха цигани с адресна регистрация кв.Нов път, а с данъчна регистрация София

# 17
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Ако сдлеките, които са извършени са такива, за които се изисква специлано образование, а ги е извършвал мъжа ти (без такова) е нормално д аискат диплома.
Нали трябва да се докаже сделка за да се признае
Каквото ти поиска данъчния си длъжен да представиш.
ДОПК е единствения нормативен акт по който си виновен до доказване на противното, а не Невинен до доказване на на вината!
Е за това ни правят на луди

Последна редакция: вт, 27 юни 2006, 08:18 от Diana

# 18
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
изобщо не сме тъпи
голяма част от фирмите смятат, че могат да ни разиграват с фиктивни обороти и префактуриране на сделки и доставки
сигурна съм, че колегите са изпипали нещата перфектно, убедена съм, че има писмен отказ
моля те, прояви коректност и кажи кое е ДП, ще им напиша лично информацията подадена от теб, за да се потърси отговорност на колегата, но дълбоко съм убедена, че няма да има такава
предвид съкращенията, които минаха преди 10 дни никой не би си проявил своеволие и отказ без той да бъде документиран
а що се отнася до документити изискват се за да се докаже необходима квалификация за извършваната дейност
знаеш ли колко цигани са ни идвали с дейности като "извършване на  рекламни услуги" "компютърен дизайн" "ремонт на пътни настилки" , а кажи как да не подложиш това на съмнение и да  поискаш на него или на персоналът му документи за тази негова възможност
така, че не бъди крайна
грозно е когато убидиш някой, че е тъп ,същото може да го кажем за всеки, но не го правим, нали
съпругът ти не е убеден от нас или от някой в системата
така, че изпипайте си нещата и тогава действайте
регистрацията по ДДС ене е лека, тя се доказва
нарупаният оборот хич не е проблем, знаем как се натрупва с префактуриране на доставки, така че мила хич не сме тъпи, но недей да си мислеш, че вие сте по-хитри
борбата с фирми фантоми за нас е ежедневие и много от нещата са ни до болка познати

eli0177, нищо лично към теб, ама и повечето данъчни служители са много зле.
На мен в момента ми текът ревизии на 4 фирми и няма да ти казвам с колко глупави и злобни данъчни се разправям..
Е, има и доста коректни и  знаещи, но се броят на пръсти.
За свдение фирмите са ми из цяла Бълария - т.е. не говоря за единици.
А за отношението нямам думи.
Прочетете Конституцията, бе хора!
Вие се мислите за богоизбрани!

ПП: от доста време вече няма ДП, а има ТД на НАП - научете се и къде работите

# 19
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Искат пари. Наскоро бях свидетел на подобно нещо - с/у 500 лв регистрацията стана мигновено.
Да, в София цената е 5000 лв.

Общи условия

Активация на акаунт