Къде в Русе? - 11

  • 46 960
  • 768
  •   1
Отговори
# 615
  • Русе
  • Мнения: 11 918
Момичета, сещате ли се за заведение на открито с детски кът до него? Смисъл близо до масите, а не вътре, примерно.
Кенор в парка

# 616
  • Мнения: 10 263
И да не се плаща детския кът към него Laughing Преди години седнахме на някакво заведение с друго приятелско семейство, дори не си спомням и кое беше заведението, че не живея в БГ, и като си тръгваме ни донесоха и отделна сметка за детския кът. Жива да не бях. Чак децата се ядосаха Laughing

# 617
  • Мнения: 155
Миналата година и на нас ни се случи същото в Пристан.

# 618
  • Мнения: 35 110
Мисля, че няма такава опция.
Само на рома , защото площадката ме общинска. Ама там обслужването е трагедия!!
Дунавски кът дали работи още? Там също имаше някакъв детски кът.

# 619
  • Мнения: 4 841
Скоро ще отварят Норд. Там батута е безплатен. Батут има и в Дружбите на Шесто чувство, но не знам дали се плаща. Иначе си е до заведението.

# 620
  • Мнения: 35 110
Норд е отворен. Гледах, че една майка е показала снимки от там.
В този ред на мисли, искам да кажа, че абсолютно приветствам решението на Общината за новите паркоместа в парка. Изглежда много добре!!! Днес минах набързо, беше си много необходимо това решение!

# 621
  • Русе
  • Мнения: 7 794

В този ред на мисли, искам да кажа, че абсолютно приветствам решението на Общината за новите паркоместа в парка. Изглежда много добре!!! Днес минах набързо, беше си много необходимо това решение!

+1. И аз днес ги видях за първи път. Идеални са!

# 622
  • Мнения: 2 147
Дунавски кът е до тенис кортовете, нали? Помня, че съм виждала разни катерушки там.

# 623
  • Мнения: 35 110
Те са почти едно до друго Норд и Дунавски кът, но кът-а е по- в парка.

# 624
  • Мнения: 765
Чифлишки хан - отворен е и е много хубаво всичко. Храната, обстановката вътре и вън, обслужване...Хотелът също работи Simple Smile

# 625
  • Мнения: 4 208
Чифлишки хан - отворен е и е много хубаво всичко. Храната, обстановката вътре и вън, обслужване...Хотелът също работи Simple Smile
А цените...леле майко...

# 626
  • Мнения: 760
Здравейте, къде в Русе мога да намеря раница с колелца ? В кои магазини може да се намери ?

# 627
  • Русе
  • Мнения: 5 347
Ако питането е за детска - Вълшебство. Книжарница АБВ също.
Сак с колелца, а може би и раница би трябвало да има в магазина за куфари на ул. П. Д. Петков.

# 628
  • Мнения: 35 110
Хиполенд. Виждала съм и в. Уайкики

# 629
  • Мнения: 67
Здравейте
Някой може ли да помогне с телефони за контакт с д-р Албена Алкушева? Благодаря

Общи условия

Активация на акаунт