Къде в Русе? - 11

  • 46 948
  • 768
  •   1
Отговори
# 300
  • Русе
  • Мнения: 1 770
Здравейте!
Да попитам и тук - В търсене на добър стоматолог съм - добър специалист и добър човек.
Обиколила съм доста, но до сега не съм попаднала на "моят". Водещо ми е да работи качествено / съвременно/, да има добро отношение към пациента и по възможност да приема след 17ч. Моля за предложения.

# 301
  • Мнения: 4 841
Д-р Манева в блок Данц срещу училището в Родина. Там са две зъболекарки, семейно сме и при двете. Ако не могат да се справят с нещо си казват предварително, а не експериментират. Ние поне сме доволни. От 73 годишния до 9 годишния в нашето семейство сме там.

# 302
  • Мнения: 2 220
Д-р Димитър Танев, намира се срещу Дървото.

# 303
  • Мнения: 268
Някой знае ли салон в Русе,където предлагат курсове по миглопластика? Благодаря

# 304
  • BG
  • Мнения: 4 456
Уверих се, че добър стоматолог е нещо, което човек трябва сам да открие. Аз съм много недоволна от хваления Николов.
Въпрос към родителите на ученици 9-10
 кл.- Смятате ли да ползвате школи за НВО, защото  все още няма ясна идея ще имат ли някаква тежест резултатите, или ще разчитате само на училищната подготовка?

# 305
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Няма да го записвам на нищо. Да се оправя сам. Това специално за матурите.
Иначе когато види зор по двата основни предмета, има си учителки, които ползва. Предната година ходи два пъти по Мат и един път по БЕ. Тази година ще е на същият принцип. Пусна ми от тия всекидневни промени. И двете ми деца се оказаха опитни зайчета. За пръв път съжалявам, че се върнахме в БГ. Дано децата избягат.

# 306
  • Мнения: 268
Мнения за добър психолог? Ако може и като цени

# 307
  • Русе, България
  • Мнения: 1 491
Мнения за добър психолог? Ако може и като цени
Катина Денева в център "Логоленд". Индивидуална първа консултация е 35 лв., като има възможност за закупуване на карта за посещения и излиза с около 10 лв. по-евтино на сеанс. Работи и с деца, и с възрастни.

# 308
  • Мнения: 11 840
Мнения за добър психолог? Ако може и като цени
Катина Денева в център "Логоленд". Индивидуална първа консултация е 35 лв., като има възможност за закупуване на карта за посещения и излиза с около 10 лв. по-евтино на сеанс. Работи и с деца, и с възрастни.

Още един глас за нея  Peace

# 309
  • Мнения: 6 557
Венета Венкова, работи към Медика. Кабинета е в ДКЦ-1, ет.2, каб. 206, тел. 0888 6767 92
Не знам като цени как е в момента, последно беше 30 лв консултация.

# 310
  • Мнения: 765
Венета Венкова, работи към Медика. Кабинета е в ДКЦ-1, ет.2, каб. 206, тел. 0888 6767 92
Не знам като цени как е в момента, последно беше 30 лв консултация.
И аз съм доволна от нея.

# 311
  • Мнения: 40
Здравейте! Simple Smile Моля ви препоръчате ми добър козметик / дерматолог за почистване на лице. Имам проблема кожа от няколко години. Вече няколко пъти съм ходила при различни дерматолози. Предписват ми разни кремове, скъпа козметика и до там. Но не виждам кой знае какъв резултат. Появяват ми се пъпки, зачервявания. А в момента положението е дори по-зле от всякога..Confused Имам чувството, че няма оправия.. Моля ви, помагайте Pensive

# 312
  • Мнения: 1 757
Светла Добрева.

# 313
  • русе
  • Мнения: 643
Има ли магазин за техника - печки, фурни, втора употреба или с транспортни дефекти в града?

# 314
  • Мнения: 11 840
Има ли магазин за техника - печки, фурни, втора употреба или с транспортни дефекти в града?

Единствено се сещам за магазин Гайка, който е на изхода от града в посока Джъмбо. Там са втора употреба, но според мен не са особено ниски цените поне на неща които съм търсила аз, а гаранцията е 1 месец мисля беше  newsm78 .
Една микровълнова имам от там, че ми трябваше за вилата...работи още, но все пак се ползва рядко.

Общи условия

Активация на акаунт