Къде в Русе? - 11

  • 46 946
  • 768
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 1 757
Здравейте!Мой близък роднина има шип в крака и от близо два месеца изпитва болки там.Какво ли не пробва - хапчета ,  мазила , инжекции , но нищо не го облекчи.Смени сигурно трима лекари и всички вдигат ръце.Може ли да ме насочите какво да направим - дали да пробваме с нещо като йога или някакви масажи  , понеже се случва човекът да не спи от болки...Благодаря предварително!

# 406
  • Русе
  • Мнения: 2 153
Пробвайте да маже с етеречно масло от тамян, първо разреден със зехтин или олио, за да види реакция, на мен ми помага за шиповете във врата. Купува се от аптеките, на ТТ маркет също имаше преди време, около 8 -10лв е шишенцето.

# 407
  • Мнения: 1 757
И също да питам - има ли отзиви за модна къща Радина--Мария?

# 408
  • Мнения: 372
За много години! 😁
Къде мога да отида на качествена ехография на млечни жлези с направление?  Д-р Александрова не работи с НЗОК.

# 409
  • русе
  • Мнения: 643
До колкото знам ехография на гърди няма с направление, винаги се плаща а здравната каса поема само цената на прегледа, но ехографа е отделено. Поне така беше до сега, ходила съм при Йовчев с направление Номер 25 мисля беше, защото то трябва да специално- джипитата си знаят, но ехографа си го платих. И от тогава си ходя при Александрова и си плащам.

# 410
  • Русе
  • Мнения: 2 153
И аз знам, че не се поема от ЗК.

# 411
  • Мнения: 10 257
А нямате ли възможност да отидете на 3D мамография в София? Или не знам къде може ощеда правят. Снимките които ми направи Александрова с нейните техники, ми ги изхвърлиха в чужбина. Кой какво преглежда, какво вижда и разбира от видяното идея си нямам. На руска рулетка ми прилича всичко. Дано никой не го застига нищо.

# 412
  • Мнения: 1 142
Мамографии се правят с направление по НЗОК в УМБАЛ Канев на добър апарат.
Мамография с или без ехография ще ви направят пак там. Ехографията е платена - 30 лв.

# 413
  • русе
  • Мнения: 643
Мамография не правят на жени до 50г. без да има защо, така знам . Първо ехография и при съмнения мамограф.

# 414
  • Мнения: 6 557
Аз ходя всяка година на ехография при д-р Александрова профилактично. Винаги съм оставала доволна. Доколкото знам, ЗК поема за жени над 35 г., другите плащат. Поне така ми обясни на мен. Последно беше 40 лв.
Мамография е друго изследване и е след направена вече ехография и съмнения.

# 415
  • Мнения: 60
Здравейте, има ли в Русе билкова аптека където по моя рецепта да ми направят билкова смес?

# 416
  • русе
  • Мнения: 643
Ходя при Александрова профилактично всяка година, над 35 г съм и пак казвам касата не плаща ехографа, платих 45 лв за прегледа преди 3месеца.

# 417
  • Мнения: 372
Добре де, аз имам направление за медицинско изследване Ехография на млечни жлези... От кабинета на Александрова ми казаха, че не работи с такова направление. Затова питам къде да отида? Става въпрос за профилактичен преглед.

# 418
  • Мнения: 22
И също да питам - има ли отзиви за модна къща Радина--Мария?
Бях в магазина им да търся булчинска рокля. Жената,която работи там е мила, но в момента,в който дизайнерката случайно дойде в магазина, веднага се отказах да се занимавам с тях-беше груба,начумерена,почти ми се скара,че не знам каква точна дантела искам,при положение,че дори не бях решила дали искам да поръчам там. Роклите са им хубави,но аз лично предпочетох да си спестя негативната енергия от общуването с нея.

# 419
  • Мнения: 35 110
Добре де, аз имам направление за медицинско изследване Ехография на млечни жлези... От кабинета на Александрова ми казаха, че не работи с такова направление. Затова питам къде да отида? Става въпрос за профилактичен преглед.
Отиди в онкото или тук : http://mamolog.eu/

Общи условия

Активация на акаунт