Къде в Русе? - 11

  • 46 930
  • 768
  •   1
Отговори
# 540
  • Русе
  • Мнения: 7 058
В Билла има стевия, но друго ме интересуваше, а не състава и снимката е от друг ъгъл
Скрит текст:

Хайде и вас да попитам. След като и стевията е с почти 100 гр. въгрехидрати, какъв е смисъла от предпочитането и пред кокосовата захар(примерно)? Това, че няма захари ли? Въглехидратите им са равни.

# 541
  • Мнения: X
Къде в Русе поправят диспенсъри?

# 542
  • Бургас
  • Мнения: 55
Здравейте,бихте ли споделили от къде да поръчам вкусна торта на прилична цена?
Благодаря предварително!

# 543
  • Мнения: 1 327
Сладкарница Галас препоръчвам, за РД винаги от там вземам , правят както я искам и не ми излиза “солена” 😁

# 544
  • Мнения: 4 008
Аз съм с тъп въпрос - къде мога да намеря сменящите се глави за стандартен моп, които да не стават на камък като изсъхнат, а да си стоят мекички, че ми писна като разлея нещо и да размеквам мопа по 1 час в мивката...

# 545
  • Мнения: 35 110
Не знам дали има такива ама ако има може би в Метро

# 546
  • Русе
  • Мнения: 5 347
Нервен_Хамстер По Борисова посока гарата, в пресечката преди мебели Мондо, има магазин за препарати и мопове (до Денонощния магазин). Там има Мопове, гъби и т.н. Зелените им гъби не стават на камък - дори са меки през найлона. Захващането е с дупки. От другия тип захващане също имат. Цена около 5-7 лв. Не помня точно.

# 547
  • Мнения: 4 008
Благодаря!!

# 548
  • Мнения: 179
Аз съм с тъп въпрос - къде мога да намеря сменящите се глави за стандартен моп, които да не стават на камък като изсъхнат, а да си стоят мекички, че ми писна като разлея нещо и да размеквам мопа по 1 час в мивката...

Провери в била,от там си взех само че  комплект и приключих с това размекване преди всяко ползване,може и само глави да има не съм проверявала.

# 549
  • BG
  • Мнения: 4 456
Здравейте
 Къде в Русе могат да се купят предпазни шлемове?

# 550
  • Мнения: 2 352
Мисля в Кауфланд имаше.

# 551
  • Мнения: 11 836
Мисля в Кауфланд имаше.

Да там има със сигурност, мисля че и в Метро също има

# 552
  • BG
  • Мнения: 4 456
Благодаря за отговорите.

# 553
  • Мнения: 4 008
Нервен_Хамстер По Борисова посока гарата, в пресечката преди мебели Мондо, има магазин за препарати и мопове (до Денонощния магазин). Там има Мопове, гъби и т.н. Зелените им гъби не стават на камък - дори са меки през найлона. Захващането е с дупки. От другия тип захващане също имат. Цена около 5-7 лв. Не помня точно.

Минах днес от там, жената каза че всички се втвърдяват, дори и зелените. Не се втвърдяват само ако се използват всеки ден, което на мен не ми трябва, имам миеща прахосмукачка робот и мопа не го използвам всеки ден Sad

Провери в била,от там си взех само че  комплект и приключих с това размекване преди всяко ползване,може и само глави да има не съм проверявала.

В коя Била и как изглеждат? Всеки ден ли ги използвате?

# 554
  • Русе
  • Мнения: 7 058
Аз пак с въпрос. Някъде в Русе дали все още обличат копчета?

mibobo, благодаря за инфото за втория магазин Диди! Flowers Bouquet От първия взех плат за седалки, от втория за облегалки за палетните ми мебели.
За тях ми е питането и за копчетата.

Общи условия

Активация на акаунт