Къде в Русе? - 11

  • 47 084
  • 768
  •   1
Отговори
# 660
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Доста маникюристки съм обиколила...трудна работа си е верно.
За сега съм се спряла на пазара в студио The one-Ани Костадинова /доста добре рисува-аз харесвам картинките/
и долу горе съм доволна от едно място до Пантеона Life Style се казва,там е Теди.... не й знам второто име.Тя малко ми се понамръщи като я карах там за едни картинки /иначе после добре станаха/,ама боя мрънка в началото.

За Пристана - Didi nails съм съгласна.Миналата година я карах една котва да ми прави...не беше много ок.Ама аз я видях,че не я бива много ... та само на котва се спрях да й искам като картинка.Не отидох втори път Laughing иначе лака  си издържа,ама е странен характер.

Flamingo Beauty е в Родина до Жорелата,там също съм недоволна честно да си кажа...въпреки,че ми е на 5 крачки.
Първо искат 8 лв за махане на стар маникюр....8 ЛЕЕЕЕВВВААААА? Като се има в предвид,че по центъра взимат по 5....
Първия път добре ми го направиха /котешко око беше/.Питам аз има ли различни цени,ако искам френски,маникюристката не няма.
Втори път отивам искам френски /беше друга маникюристка/.Почва тя да маха стария -поглеждам зад нея ценоразписа /0,50 ст ли колко беше на френски Scream Ми то аз исках аз три картинки/ две са безплатни-за третата 1лв/.После там исках рисунки на мики маус -100 пъти ми три картинките,нерви се насреща.Аз не го харесвам,как го прави.....
и накрая какво 7  пръсто по 0,50 + 25 лв за лакиране + 1лв допълнителна рисунка = 29.50 еми множко ми се стори...Да не говорим че на първата седмица почна да ми се лющи Rolling Eyes

# 661
  • Мнения: 2 019
Благодаря ви, харесах си Ани. Звънях на едно момиче и ми каза три часа, че и трябват.

# 662
  • Мнения: 65
Момичета бихте ли споделили от къде в Русе може да се купи прясна торта на деня, без предварителна поръчка или ако споделите фирми с телефон и адрес където приемат поръчки? Предварително благодаря!

# 663
  • Русе
  • Мнения: 7 058
Не купувам торти, но на първо четене ако отидеш преди обяд, се сещам за Йовис и Галас. А иначе и на Милениум има, ама, като им видях цените и ме заболя главата. Малко торте 8 парчета 25 лв. Не ми се вярва да са с естествени продукти.

# 664
  • Мнения: 4 208
Момичета бихте ли споделили от къде в Русе може да се купи прясна торта на деня, без предварителна поръчка или ако споделите фирми с телефон и адрес където приемат поръчки? Предварително благодаря!
В сладкарницата на Йовис на кръстовището на пазара. Всеки ден им карат торти/рула/пасти. Не помня вече дали беше в 10 или в 14 ч.

# 665
  • Русе
  • Мнения: 7 058
Момичета бихте ли споделили от къде в Русе може да се купи прясна торта на деня, без предварителна поръчка или ако споделите фирми с телефон и адрес където приемат поръчки? Предварително благодаря!
В сладкарницата на Йовис на кръстовището на пазара. Всеки ден им карат торти/рула/пасти. Не помня вече дали беше в 10 или в 14 ч.
Май по-скоро в 10 ч. В Йовис в Здравец, зад Империал също всеки ден преди обяд карат пресни торти, пасти, рула, еклери. Вземала съм по веднъж от двете места за РД на майка ми, че тя обича купешки торти. Иначе за наши рождени дни аз правя. Да знам какво ядем.

# 666
  • Русе
  • Мнения: 7 796
Здравейте,

Освен в болницата, къде другаде има скенер в града?

# 667
  • русе
  • Мнения: 643
В Медика също има

# 668
  • Мнения: 35 119
Мариела Сони също имат хубави и предни торти

# 669
  • Русе
  • Мнения: 22
Здравейте,
Ако някоя мама скоро си е боядисвала част от колата, би ли споделила къде и дали е доволна?
Капака ми отпред има нужда от пребоядисване и не знам къде да отида. Много хора ми казаха, че читав автобояджия нямало в Русе.
Моля за препоръки.

# 670
  • Русе
  • Мнения: 5 347
Добър Автобояджия има като се мине под Сарайския мост в наляво се пада (ако си в посока Метро) в края на пътя има портал и разни фирми влиза се навътре. Ето стрийт вю:
https://www.google.com/maps/@43.8277475,25.9400586,3a,75y,265.61 … e0!7i16384!8i8192
Направо през портала и после вдясно зад сградата. След това напред и в края в ляво е сервиза. Ползвали сме го няколко пъти за предишния автомобил, не е имало забележки. Има камера за боядисване.

# 671
  • Мнения: 1 306
Емил, и аз него си мислех да предложа.

# 672
  • Мнения: 4 208
Божкей, от как имаме колата е боядисвана частично поне 5-6 пъти, последният - тази пролет.
Винаги сме оставали много доволни - сервиза на Тойота.

# 673
  • Мнения: 65

viki_1974,  deliaq, PeacockLove   благодаря Ви момичета за отговорите, за първи път ще бъдем в Русе, а дъщеря ми ще има рожден ден.

# 674
  • Мнения: 2 019
Да попитам как вървят цените на маникюр с изграждане и гел лак.?

Общи условия

Активация на акаунт