Къде в Русе? - 11

  • 46 860
  • 768
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 035
Да попитам как вървят цените на маникюр с изграждане и гел лак.?
Зависи от маникюристката. Аз съм обиколила много. Моята взема 40 лв. за изграждане+гел лак и декорации. При една маникюристка видях, че беше 50лв. В Студио 6 не съм ходила, но ми казаха, че е около 65лв, в замисимост от броя декорации. Главно в диапазона 40-65лв. се движат цените. Пробвай да потърсиш някой салон в Grabo или подобните сайтове и виж ако са имали оферта за изграждане, колко е оригиналната(задрасканата) цена. Ако ли не, можеш да им пишеш или да им се обадиш. Успех!

# 676
  • Мнения: 1 755
Здравейте.Къде мога да си купя калъф за дрехи , който да побере сватбена рокля , освен Джъмбо?

# 677
  • Мнения: 4 206
Здравейте.Къде мога да си купя калъф за дрехи , който да побере сватбена рокля , освен Джъмбо?
Моите ги взех преди време от Хоуммакс, но съм виждала и в каталозите на Брикото и Практикер.
Не знам колко обемна е тази сватбена рокля, но моите калъфи са стандартна ширина в два размера на дължина.
Влача ги вече няколко години и са пушки.
Редактирам се
Ето, https://mr-bricolage.bg/search/?text=%D0%BA%D0%B0%D0%BB%D1%8A%D1 … D0%B5%D1%85%D0%B8
https://praktiker.bg/bg/search/?query=%D0%BA%D0%B0%D0%BB%D1%8A%D … main_category=ALL
и т.н.

# 678
  • Мнения: 35 107
И на Пепко може да има, зависи в кой район на града

# 679
  • Ruse
  • Мнения: 72
Здравейте, в имидж студио "Коса и стил" зад бившата "Куба" на каква цена е подстригване и боядисване на дълга коса? Някой скоро да е ходил?

# 680
  • Мнения: 2 019
Здравейте, др Стела Минчева гинеколог дали работи още?

# 681
  • Мнения: 1 998
Да, работи.

# 682
  • Мнения: 2 019
Мерси, предполагам със същото работно време и в същия кабинет, че последно преди две години ходих?

# 683
  • Мнения: 1 998
Мерси, предполагам със същото работно време и в същия кабинет, че последно преди две години ходих?

Аз съм ходила при нея само веднъж, предполагам, че нищо не се е променило от преди 2 години. Кабинетът е на ул. Дондуков-Корсаков 19, работи вторник, сряда, петък и неделя от 16 до 18ч. Поне такава информация ми бяха дали на мен.

# 684
  • Мнения: 503
Да, работи. Ходя на ж.к при нея в Стоматологията на първия етаж. Има частен кабинет на Дондуков-Корсаков.

# 685
  • Мнения: 60
Здравейте, някой знае ли дали в Кауфланд на Липник има автомат за уедряване на стотинки?

# 686
  • Русе
  • Мнения: 5 347
Доколкото знам нямат. Не съм забелязала подобно нещо. Но ми е интересно дали в града има?! Някой, който е ползвал - дали обменя пи 1, 2 и 5 ст. ?

# 687
  • Мнения: 2 142
Бях чувала, че в Кауфланд можеш да занесеш стотинки и ти дават ваучер за стойността за пазаруване там.

# 688
  • Мнения: 35 107
Мале, каквито са криви на информация, не бих рискувала Simple Smile Ще те захапят за грацуля Simple Smile

# 689
  • Мнения: 40
Наскоро бях попаднала на пост във Фейсбук със същия въпрос. Споделям някои отговори

- В енергото - машина за броене на монети, с които може да си платите тока
- В банка ОББ до Американското пазарче, но има такса
- На информация в Едеа - машина за броене на монети, но условието е да се разделят по 1, 2, 5, 10, 20, 50 ст и 1, 2лв. Веднага ги връщат в хартиени банкноти. Без такса.

Дано да съм помогнала.

Общи условия

Активация на акаунт