Избройте по три...

  • 1 692
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 483
 Rolling Eyes
- любимите ми хора са: мъжеца ми и бебчето което нося и моите приятели, и майка ми...
- много любими са ми шоколада,  KFC и пица...
- преди да забремения обожавах мляко с нес, но вече 20 седмици не съм пила, сега любим ми е студения чай от прасковка
-  много харесвам Еди Мърфи и Кори Хайм
иии
- много са ми любими обувките и маратонките, които си купувам - обожавам ги (докато са нови) и много държа на тях
- а любимите ми коли са: Smart, Mercedes A и едно малко BMV ама не му знам модела - пак е малко


# 16
  • Мнения: 4 473
Любим предмет - компютъра
Любим филм - "Dirty Dancing"
Любима песен - "Nothing Else Matters"  Metallica`93
Любими хора - семейството ми
Любимо ястие - пица

# 17
  • Мнения: 4 965
любими предмета,любими филми,любими песни,любими хора,любими ястия,любими думи или просто всичко любимо Heart Eyes

Любими предмети - слънчеви очила, гсм-тата и тв/комп.
Любими филми - "Легенди за страстта", "Мръсни танци" и "Шоколад".
Любими песни - Браян Адамс - Have You Ever Really Loved A Woman; Pretenders - I`ll stand by you; Eagles-Hotel California.
Любими хора - децата ми, мъжът ми и родителите ми.
Любими ястия/храни - шоколад, праскови, пълнени чушки.
Любими думи - обичам, небе, свобода.
Други любими неща - екскурзиите и пикниците сред природата, хубавите филми, "Туарег", пътуванията в чужбина, червеното вино, плуването, музиката, хубавите книги, блузите (слабост са ми), екстравагантните бижута, срещите с приятели и роднини, Коледа и мн.др.

# 18
  • Мнения: 6 315
Любими предмети - компа; свещници (имам доста); тефтер със стихове;
Любими филми - Полет над кукувиче гнездо; Леон; The Doors
Любими песни - Толкова много са... Не мога да се огранича до 3. Но най-любими групи са ми Metallica, the DOORS, Pink Floyd;
Любими хора - мама, дечко, приятелите ми (имам си и един много специален, ма няма да споменавам име):
Любима храна - пиле на сол, плодове, салатки с марули;

Нещата, които по принцип много обичам са морето, да се "размажа" на някоя скала в планината и да гледам от високо (имам слабост към височини) и да чуя "Мама бича те 'ноко" от малкото човече.

# 19
Любим предмет - компютъра Wink
Любим филм - "Карипски пирати","Титаник","Дух" Peace
Любима песен - "My heart is go on"- на Селин Дион,Борис Дали-Пиян, музиката от серила "Елиза" и много др. Laughing
Любими хора - дъщеря ми Heart Eyesсемейството ми Heart Eyesи приятелите ми Heart Eyes
Любимо ястие - пица, плодове, шоколад и др. bowuu
Други любими неща- морето, да ходя на екскурзий, да се забавлявам с приятели и т.н.  bouquet
Любими думи- "Обичам те!", "Благодаря",  "мама"  Hug
Любими марки коли- БМВ Heart Eyes, Мерцедес Heart Eyes, Порше Heart Eyes
Любими държави-България bowuu Венесуела, Франция и други Flutter

# 20
  • Мнения: 936
Може и да не ги докарам до 3, но все пак:
любими хора - децата ми, мъжът ми  и майка ми
предмети - телефона, компютъра и  2те коли
места - Ботаническата градина в Балчик (и изобщо целия Балчик), Кранево и Албена
книги - "Любов по време на холера"- Гарсиа, "Улица Консервна"  - Стайнбек, "Тютюн", "Пипи дългото чорапче"
Парите в каква категория да ги пиша?

# 21
  • Мнения: 1 006
любими предмети - колата, компа, дървените ми чехли и потничетата с гол гръб ;

любими филми - "Мостовете на Медисън", "Усещане за жена", "Къщата на духовете", "Седем години в Тибет", "Ана и кралят";

любими песни - ужасно много са  ooooh! Тези, по които в момента и временно се лудвам ги пляскам в подписа ми;

любими хора - децата ми, родителите ми и брат ми, кумовете ми;

любими ястия - плодове, пресни салати, пълнени чушки, пиле с грах, риба;

любими думи - Саше, Крисе /Кики/, мамо, татко, обичам те, добре ли си, искам те, гледай ме, моля те, извинявай, благодаря и мн.други;

просто всичко любимо - морето, кафето, изгревите, очите на децата ми, обичта на родителите ми и на приятелите ми, аз самата.

Общи условия

Активация на акаунт