Ръмжи цяла нощ!!! От какво може да е ?

  • 17 674
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 544
Разбирам те напълно! Тончо също правеше така - точно ръмжене и напъване. Все си мислех, че нещо му има. Може да са колики, свива ли си крачката към коремчето?

# 16
  • Мнения: 992

и според мен са колики, търпение му е майката и здрави нерви  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 422
И аз мисля 4е от колики едва ли няма да се събуди Simple Smile
Кат знам мойто мом4е как пищи, по4ервенява целия, мята ръце и свива кра4ета, нищо не го успокоява-нито капки (какви ли не), нито 4ай4е, нито гу6кане.
А и знам 4е коликите се появяват половин-един 4ас след хранене, когато по4ва да се разгражда млякото и се образуват газове, които раздуват 4ервата.
Но са ми казвали, 4е при моми4етата са по-леки коликите, така 4е...

# 18
  • Мнения: 326
Споко! И при нас е така... И следобед и нощем са пъшкания, мрънкане, сумтене, извивания като въпросителна. В един момент рязко изпъване и свиване на ръчички и крачета. Тъкмо си мисля, че се е успокоила и започва едно ръмжене като животинче. Като я погаля - спира за момент и отново и така докато или тя или аз се уморя да следя събитието...  Grinning
Попитах педито и отговорът беше "Колики".
Аз лично смятам, че е нещо и като "бебешки вълнения" от сънища, но това е мое мнение....

# 19
# 20
  • Мнения: 86
ОПределено с аколики.Аз съм много доволна от чая на Блевит против колики и един друг давам също на Блевит ,но само вечер,защото е за спокоен сън.Според мен са по-добри от на Хип-най-малкото не запича-ЛИЧНО МНЕНИЕ  Peace

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 1 365
Пустите колики са това, но поне не плачка, при нас беше същото, но имаше и рев на сън, но после продължаваше да спи, вече няма такова надуване, явно го надживяхме, дано и вие скоро се оправите.

# 22
  • Мнения: 918
Колики Peace, при нас целият концерт беше придружен и с отделяне на газове Crazy

Общи условия

Активация на акаунт