Парти център в близост до ж.к Гоце Делчев в София за дете на 3 год.?

  • 1 930
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 287
Здравейте, бихте ли ми препоръчали някой парти център в южните квартали около ж.к Гоце Делчев, Стрелбище, Борово, Южен парк, Манастирски ливади, където сте били доволни от детско парти за рожден ден на дете на 3 години. Благодаря предварително.

# 1
  • Мнения: 8 882
Има едно заведение на Хубча 8 (или 9, не помня), през лятото съм ходила там, в градината. Сега зимата не знам как е, има аниматори, има детски кът, уреди за деца, пързалки, балони, торти, менюто е хубаво.

# 2
  • Мнения: 287
Има едно заведение на Хубча 8 (или 9, не помня), през лятото съм ходила там, в градината. Сега зимата не знам как е, има аниматори, има детски кът, уреди за деца, пързалки, балони, торти, менюто е хубаво.

Много благодаря. : )

# 3
  • София
  • Мнения: 4 192
Friends Манастирски Ливади. Нов клуб е, всичко е ново вътре, цените са двойно по-ниски от МОЛовете

# 4
  • Мнения: 287
Friends Манастирски Ливади. Нов клуб е, всичко е ново вътре, цените са двойно по-ниски от МОЛовете

Благодаря!

# 5
  • Мнения: 1 050
Тук във форума има група за южните квартали. Мисля, че ще помогнат със съвети и предложения.

# 6
  • Мнения: 287
Тук във форума има група за южните квартали. Мисля, че ще помогнат със съвети и предложения.

Не е много активна групата. Последният пост е от май 2018, затова реших да пробвам тук. В крайна сметка запазих Слон Балон, ще видим как ще се получи рожденият ден. Но благодаря за отговора.

# 7
  • Мнения: 1 050
Тук във форума има група за южните квартали. Мисля, че ще помогнат със съвети и предложения.

Не е много активна групата. Последният пост е от май 2018, затова реших да пробвам тук. В крайна сметка запазих Слон Балон, ще видим как ще се получи рожденият ден. Но благодаря за отговора.
Не знам коя група гледаш. Аз пиша в една активна с постове от този месец.
Ще проверя Салон Балон, не съм чувала.

# 8
  • Мнения: 287
Не знам коя група гледаш. Аз пиша в една активна с постове от този месец.
Ще проверя Салон Балон, не съм чувала.

Може ли линк към групата и благодаря още веднъж

# 9

Общи условия

Активация на акаунт