Любители на кучета - 88

  • 32 496
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 9 850
Оф, много неприятни случки.... Аз затова вече не събирам моите с кучешки другарчета, все ще долети отнякъде поредния "стопанин" с пуснато агресивно куче и ще се чудя неговото ли да спасявам, мойто ли... И сами ни е добре.
Днес си видях Бела, милата, много се радва. Снощи е била все в краката на свещеника (правили водосвет за здраве). А сутринта я заварихме да спи пред чиния с пържоли. Спи и не иска да яде пържолите. Чак към 2 следобяд ги изяде. Все съм виждала капризи, ама такова нещо... някой да ми го беше разказал, нямаше да повярвам. Тая госпожица вече прекалява. Баща ми й готви шийки, домашно прясно мляко й дава, домашно телешко и свинско й вари/пече, тя се прави на интересна. Зеленчуци не поглежда изобщо. Сурово също не иска да яде. Гранули и лакомства отдавна отказва... Дивачка. Ама си я обичаме.

# 691
  • Пловдив
  • Мнения: 276

Ето го и моя хубостник
Да ви се похваля,в близост до вкъщи направиха кучешка площадка.Да, ама диването не иска да се заиграва сам в нея.Чака други кученца и като дойдат почва да ги ближе по половите органи🤔Дайте съвети как да коригирам това.
Тази вечер срещнах Ози...е прекрасен е,а колко много е пораснал❤😙

# 692
  • под тепетата
  • Мнения: 9 320
А, разбрах аз, че сте се видели с моите мъже  Grinning
Благодаря за новината за площадката, ще гледам да я навестим. Съвет за Марк не мога да дам. Ози само старателно си мие неговите  Mr. Green
 Тъжно гледа Марк, а снимката му е прекрасна!

# 693
  • Мнения: 1 049
Велвет, моето дого почина наскоро. Беше на почти 12 години, куцаше и ходеше бавничко в последните два месеца и пак имаше хора, на които им беше крива и бягаха като от звяр.
Да не говорим като беше млада и мощна. Най ме дразнеха неадекватните стопани, които си пускаха заядливите кучета да й се хвърлят, а аз я пазех тя да не ги напада, заради силната й захапка и последствията, които можеше да има. Какви ли не подмятания съм чувала за нас и нея, а като излизахме с бебето, направо чудо ставаше. С годините претръпнах и хич не ми пукаше, в повечето случаи ги игнорирах напълно, е понякога ми прикипяваше и си отварях и аз устата. 

# 694
  • под тепетата
  • Мнения: 9 320
Да ви разкажа случка от гостито за рождения ден на визлите, щот ако се изтипосам в темата за муните , ще ме сметнат не само за муня, ами и за откачена кучкарка  Mr. Green
 Къщата, в която отседнахме е на два етажа - на долния голяма кухня като механа с камина, а на горния етаж са спални и баня. Горе се качих само да си оставим багажа и беж към камината - мръвки, пиене, салати, кучовци  - все хубави работи. Като си лягаме вечерта уморени, минах през ВЦ-то и трупясахме. Две спални са обзаведени с по един кучо, една с двама, а четвъртата с три. Сутринта, нали съм си ранобудна , се запътвам по обратния път към ВЦ-то. Да, ама като не помня коя врата беше ! Първи опит - отварям   Shocked не, не е тази! Съответно отвътре се чу джафкане . Втори опит - същия резултат , за 3 -тата не се и съмнявайте , че не уцелих  Confused Успях да разбудя и разлая всички 7 кучета и отвсякъде се чуваше Шът. Почувствах се мноооого руса. Поне на връщане уцелих веднага нашата спалня.  И реших да си мия зъбите на долния етаж, да не разбуждам втори път глутницата.

# 695
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Хахаха, развесели ме за добро утро. Blush
Скрит текст:
Напомни ми малко за мен. Миналата седмица не бях добре и ходих в спешното, пращат ме за кръв. Е да ама като не помня откъде съм се качила. Grinning
Отварям врати, коридори, не мога да намеря правилните стълби. Че един човек ми показа.
Лятото ми се беше случило същото, но тогава нямаше кой да ме упъти, че си обикалях като муха без глава.
Е, аз наистина съм блонди. Grinning

Много се извинявам, че всичко е много извън темата, но много искам да ви покажа яренцето на нашите. В събота се роди и съм му кръстницата - Самуил.

# 696
  • Мнения: 153
Влизам с малко бебешки снимки от миналата седмица. Heart EyesHeart Eyes

# 697
  • София
  • Мнения: 460
Тези снимки са абсолютно, неустоимо размазващи! Кокорести пухавели:Heart Eyes

# 698
  • София
  • Мнения: 8 348
и тук там някое щръкнало уше.
и все едно са гримирани

 ех, пухчета

# 699
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Биляна ги нарече бишкоти! Абсолютно точно, право в десятката - категорично е поколение "Бишкоти". Адски ме радват!

# 700
  • под тепетата
  • Мнения: 9 320
Да допълня possessed - и някое синьо оче  Party
Туиг, clouy  Hug

# 701
  • Мнения: 3 248
Къде е тази нова площадка?

# 702
  • Пловдив
  • Мнения: 276
Къде е тази нова площадка?
Кучешката площадка е в Пловдив,на самия бряг на Марица😉

# 703
  • София
  • Мнения: 2 958
"Тирамисуто" от бишкотки е слънчев лъч в душата ми! Прекрасни същественца! Искам още снимки, клипчета... всичко! Heart

Вчера и моята коза да не остане по-назад си сряза лапата на вечерната разходка. Веднага щом извадих стъклото хукна необезпокоявана. Вкъщи я промих и сега уж нищо ѝ няма, ама чат пат замята краче /предполагам, ако настъпи камъче/. Утре козата има рожден ден и ММ ми се подиграва, че си смених смяната, за да мога да правя торта и да празнуваме Joy

Сутринта в нашата махала намерихме беглец и го вързахме за оградата, защото за малко да стане на ваденка. Сега го мисля... Закъснявах и не успях да му сипя водичка, но каката на връщане от училище ще го обслужи, ако не са го прибрали. Пуснах го в групите на махалата, дано си го приберат!

# 704
  • Мнения: X
Момичета, тази храна познавате ли я?

Общи условия

Активация на акаунт