пак починала бременна

  • 2 576
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 172
Не искам да оправдавам жената, но знаете ли в един малък град колко са специалистите и колко никаква е дискретността? ВЪобще има ли такова нещо като тайна между лекар и пациент? Това в комбинация с безпаричие водят до прибягването до подобни услуги на черно.
Дори в голям град като Сф информацията за състоянието на пациент не може да се опази, пък какво остава за малки градчета, където всички се познават. Била съм свидетел как в голяма Сф болница, акушерката препоръча на бременна жена да не пише в картона й за предишните й аборти по желание, тъй като някаква нейна роднина е санитарка в тази болница. И после имало тайна - каква ти тайна, разпитват жената за толкова лични неща пред другите пациенти (в случая пред мен), нищо и никаква чистачка има достъп до документацията (или до информация) за бременните. 

По-вероятно е тази услуга да е търсена заради безизходица, а не липса на здравна култура. Така си мисля, де. Най-малкото защото намирането на "лечителки" сигурно е доста по-трудно от отиването в болница.
Лека й пръст на жената.

# 16
  • София
  • Мнения: 6 743
Просто НЯМАМ ДУМИИИИИИИИИИИИ  #2gunfire #2gunfire Sick Shocked Shocked

# 17
  • Мнения: 14 133
За мъртвия или хубаво или нищо!!!Жалко все пак за жената дето си е отишла на тази възраст!!! Спомнянм си думите на един доктор,- чужденец, при който ходех преди време: "Здравната култура на българките е изключително ниска!". Да потънеш в земята при подобно заключение. Има толкова начини за препазване оот забременяване. Вярно е, че и те струват пари, на презервативите сигурно са по-достъпни, колкото и да не се вързват с хора на зряла възраст и удоволствие от секса, според някои.  Друг е въпросът, че отношението на голямата част от медицинското съсловие сигурно е крайно лошо при аборт по желание.

# 18
  • Мнения: 4 621
Вретена, мушкато -- кви са тия хора бе ...  newsm78
#Crazy #Crazy #Crazy

# 19
  • Мнения: 35 968
не е истина просто!  Sick

# 20
  • София
  • Мнения: 1 783
Натъжава ме, но защо ли не ме учудва Tired!

# 21
  • София
  • Мнения: 1 481
Оххххх, мислех, че вече не се практикуват такива неща... Ужасно е, Бог да прости горката жена  Praynig  Flowers Rose Flowers Rose Знахарят е за съд, но едва ли някой ще го търси и разследва  #Cussing out
Иначе не съм чула да се говори за това в града...Макар и малка да е вероятността, надявам се това да е неверен слух !!!

# 22
  • Мнения: 52
Ужас голям #2gunfire
За съжаление се случват такива неща #Cussing outМоя позната има 7 аборта при доста известен доктор във Варна.Кабинета му в центъра на града и знам със сигуност,че няма право да прави там аборти #2gunfire #2gunfire #2gunfire
А като видях колко народ чакаше...стана ми зле #2gunfire

# 23
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Лека и пръст на жената! А за знахарките не знам-вретено и мушкато????

Офф: zelenokosata, за кой лекар става въпрос? Може и на лични.

# 24
# 25

Общи условия

Активация на акаунт