Инвитро в клиника "Селена" - Пловдив, тема №18

  • 54 383
  • 760
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 615
На мен за година нито веднъж не са ми го мерили или поискали.
Имунологични изследвания не може да не са ви правили?!?!?

В тях ако влизат хормони са ми правени.
Едно питане и от мен, може би малко глупаво, но все пак....Идва ли цикъл при неуспешен трансфер, ако не си спряла хапчетата?

При някои идва, но при други чак при спиране на лекарствата.
Аз когато пусках имунологични ми изследваха и тсх.

# 31
  • Мнения: 162
Стойностите на ТСХ са важни и винаги е препоръчително да се проследяват преди стимулация , преди трансфер и след положителен тест задължително на всеки 4-5 седмици!

# 32
  • Мнения: 32
Аз изследвах ТСХ преди стимулация ,повече не съм!Дали преди втория ми трансфер (първи завършил с мисед) да пусна пак?Ще питам Минев.

# 33
  • Мнения: 196
Минев ще ти каже,че няма проблем,аз бях с 6,7 стойност,той каза,че не е проблем,но се оказа друго Simple Smile

# 34
  • Мнения: 32
Еее,6.7 е над стойностите по принцип,камо ли при бременност да не е проблем ,интересно !Моя ТСХ преди стимулация беше 0.99,едва ли ми се е покачило значително ,но не пречи да го пусна пак

# 35
  • Мнения: 222
Еее,6.7 е над стойностите по принцип,камо ли при бременност да не е проблем ,интересно !Моя ТСХ преди стимулация беше 0.99,едва ли ми се е покачило значително ,но не пречи да го пусна пак
И моят тсх преди стимулация ми беше 0.80 и нещо и винаги ми е бил под 1, а при стартиране на подготовката за трансфер беше 2.55. Стимулацията страшно много вдига ТСХ, имай го впредвид.

# 36
  • Мнения: 378
На мен за година нито веднъж не са ми го мерили или поискали.
Имунологични изследвания не може да не са ви правили?!?!?

В тях ако влизат хормони са ми правени.
Едно питане и от мен, може би малко глупаво, но все пак....Идва ли цикъл при неуспешен трансфер, ако не си спряла хапчетата?
Влиза да,не хормони,а само тсх

# 37
  • Мнения: 196
Моето беше толкова без стимулация.

# 38
  • Мнения: 163
ТСХ се покачва при стимулация до 3-4 пъти. Сваля се за около 20 дни (според моят опит).
Преди ЗЕТ се уверете , че ви е 2 или по ниско.
По време на бременност го следете всеки месец (стои високо Ако не пиете л- тироксин или подобно ).

# 39
  • Мнения: 269
ТСХ изследвах преди стимулацията.Трансфера беше след два цикъла,но не са ми го искали отново.

# 40
  • Мнения: 122
Здравейте момичета днес беше моята пункция извадеха ми 16 яйцеклетки,от които годни останаха 13.Надявам се утре да ми кажат колко са се оплодили,очарована съм от отношението там 😊😊😊😊

# 41
  • Мнения: 2 615
Минев ще ти каже,че няма проблем,аз бях с 6,7 стойност,той каза,че не е проблем,но се оказа друго Simple Smile

Учудвам се, че Минев е казал така.Моето беше около 2,5 и ми каза да направя консултация с ендокринолог, и че трябва да е под 2.

# 42
  • Мнения: 196
Споделям моя опит и не ангажирам никой с мнението си и преживяното от мен Simple Smile

# 43
  • Мнения: 664
Здравейте момичета днес беше моята пункция извадеха ми 16 яйцеклетки,от които годни останаха 13.Надявам се утре да ми кажат колко са се оплодили,очарована съм от отношението там 😊😊😊😊
Браво, Радост! Стискаме палци! При кой лекар си?

# 44
  • Пазарджик
  • Мнения: 711
 Относно моето питане преди няколко да кажа.Звънях в клиниката и ми казаха,че не могат да ми изпратят резултатите  на ел поща,не ми и дадоха и парола ,за да ги проверя онлайн.Казаха,че ще могат да ми ги изпратят с куриер ,а аз  живея в Лондон и няма как да ги получа,а ще се прибера през април месец.Вие с кого коментирахме готовите резултати?Дали, ако звънна отново ще ме свържат със Ставрев  за да го питам какво трябва да предприема относно  резултатите.Мен Тсх,
Мат и Тат не ме притесняват,защото съм с Хашимото и от години съм на ел.тироксин и винаги тсх ми е в норма.Виж Тат и Мат там е друга работа и все още не мога да ги сваля под реф.стойности.

Общи условия

Активация на акаунт