Инвитро в клиника "Селена" - Пловдив, тема №18

  • 54 594
  • 760
  •   1
Отговори
# 315
# 316
# 317
  • Мнения: 27
Аз пътувам от Смолян и за това ми беше важно да разбера .
 Благодаря и успех на всички ни ! Simple Smile

# 318
  • Мнения: 18
Здравейте момичета пак ме притеснява един въпрос бремена сам в пета г седмица днес имах едно кафеникаво зацапване трябва ли да се притеснявам малко е но си е зацапване!

# 319
  • Мнения: 75
Аз имах и в 5 и в 8 казаха ми от Фракса спряха го в 5та после в 8ма беше от утрогестана

# 320
  • Мнения: 422
Аз пътувам от Смолян и за това ми беше важно да разбера .
 Благодаря и успех на всички ни ! Simple Smile
Само да кажа, че не е задължително да ви поставят инжекциите в клиниката щом не сте от града. Дават Ви дозите, обясняват Ви как и си ги слагате сама. Идвате само за прегледите и за хормоналните изследвания, които са горе-долу през 2-3 дни.
Хем няма да се трошите от път (ако решите да пътувате всеки ден), хем ще си работите, хем ще сте си у дома, (в смисъл няма да стоите по хотели/квартири).
В Смолян може да и намерите някое медицинско лице да Ви ги слага, ако се притеснявате. Но не е нищо особено, така че...а и ще Ви трябва добиването на опит за фраксито, че то доста време се поставя 😀
Успех!

# 321
  • Мнения: 75
Здравейте, др до коя г.с поставяте утрогестана?

# 322
  • Мнения: 422
Здравейте, др до коя г.с поставяте утрогестана?
Аз до 13 г.с. го слагах.

# 323
  • Мнения: 27
Аз пътувам от Смолян и за това ми беше важно да разбера .
 Благодаря и успех на всички ни ! Simple Smile
Само да кажа, че не е задължително да ви поставят инжекциите в клиниката щом не сте от града. Дават Ви дозите, обясняват Ви как и си ги слагате сама. Идвате само за прегледите и за хормоналните изследвания, които са горе-долу през 2-3 дни.
Хем няма да се трошите от път (ако решите да пътувате всеки ден), хем ще си работите, хем ще сте си у дома, (в смисъл няма да стоите по хотели/квартири).
В Смолян може да и намерите някое медицинско лице да Ви ги слага, ако се притеснявате. Но не е нищо особено, така че...а и ще Ви трябва добиването на опит за фраксито, че то доста време се поставя 😀
Успех!
Благодаря за инфото!
Ако се наложи и сама ще се справя с инжекциите, даже по-добре така щом позволяват.
Хубав ден! Simple Smile

# 324
  • Мнения: 75
Здравейте, понеже на преглед трябва да ходя на втори ден от цикъла, а на мен ми дойде тази вечер в 22 ч., то утре ли се брои първия ден от МЦ? Някъде бях чела, че като дойде след 16 ч., то на следващия ден ти се брои първи ден, ако не се лъжа.

# 325
  • Мнения: 269
От днес броите за първи ден.Утре на преглед.Успех.

# 326
  • Мнения: 36
Имам 1 въпрос, дали може някаква грешка да дават  лабораторията в Клиниката, значи Юни ми отчете чхг 7,5 а след 4 дни настъпи менструация, а Септември чхг 2,4,ден след което ми дойде. Според вас възможно ли е просто нарочно да правят фалшифициране, уж че лекарите успяват да помогнат да настъпи бременност, винаги преди двата теста ме питат кой е лекуващия лекар, като че ли има значение за кръвния тест, сигурно ако им кажа, че съм от друга клиника ще напишат 0.5 каквато им е най-малката стойност на небременни.

# 327
  • Мнения: 2 615
Не вярвам да се занимават с такива неща 🤔. Резултатите са прекалено ниски за да се говори за бременност.Евентуално може да е имало имплантация ....

# 328
  • Мнения: 36
Това се води биохимична бременност нали, чхг расте до някъде, после падя и нястъпва менструация, но все пак е имало оплождане и загнездване което си е много ранна бременност

# 329
  • тук-там
  • Мнения: 5 706
Ако сте имали ЧХГ препарат под някаква форма, от това са ниските стойности.

Общи условия

Активация на акаунт