Oблечете ме

  • 2 397
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 806
да, мисля, че точно това е по - големият проблем - затова дай нов въпрос ... може някоя мама да знае за добър магазин. Или ще шиеш?

# 16
# 17
  • София
  • Мнения: 2 896

първата с белите кръстоски ми хареса, ама кой да ми я ушие? до 2-ри юли  newsm78

# 18
  • Мнения: 6 618
Гуш има време до 2 юли почвай да търсиш шивачка!
ОБОЖАВАМ рокли!
Весело изкарване на сватбата  bouquet

# 19
  • Мнения: 2 596

първата с белите кръстоски ми хареса, ама кой да ми я ушие? до 2-ри юли  newsm78
В кой град си? Това не е кой знае колко сложна рокля за ушиване. Все ще намериш някой да я ушие. Има време.

# 20
# 21
  • София
  • Мнения: 2 039
От сайта предложен от Дона за теб ми хареса ето това:


Може да заложиш на ансамбъл (не знам другояче как да го нарека Grinning) от три части - панталон и потниче с тънки презрамки в тъмен цвят (НО не е задължително да е черно)и ефектно сако или ефирна риза (все пак е лято) като на горната снимка.
Туника с панталон също  е подходящо за теб.
Ако си спреш на нещо, което е твърде семпло за сватба, но ти стои добре, залагай на уникални и "блестящи" бижута и аксесоари.  Laughing
Успех!

# 22
  • София
  • Мнения: 2 039

Такова нещо за теб thumbsup Но кой ли шивач ще го ушие  newsm78 или пък тепърва да търсиш подобно нещо ... Confusedсъмнявам се да имаш успех.
http://shop.nordstrom.com/S/2887741/0~2376776~2374327~6002274~23 … o=2382066&P=2 виж го на сайта и зумнато - по-симпатично е!

# 23
  • Мнения: 270
и аз като бях с 15-20 кг. над нормалните ми бях поканена на сватба.........Simple Smile в едно магазинче до нас намерих страхотна ленена туника, черна, дълга до малко над коляното, сложих черен панталон, който естествено не можех да закопчая горе, но на кой му дреме:) и разнообразих тоалета с по-ефектни чехли и чанта!
За съжаление така и не видях снимки от тази сватба, за да ти кажа как съм изглеждала, но тогава много се харесах на фона на това, че нищо не ми ставаше!
Весело изкарване

# 24
  • Мнения: 3 835
Искам тази рокля

Имам си и чехли, и чанта за нея!  Party

# 25
  • София
  • Мнения: 3 328

първата с белите кръстоски ми хареса, ама кой да ми я ушие? до 2-ри юли  newsm78
Надявам се да не те обидя с постинга си, но точно с този модел може да си сигурна, че ще изглеждаш по-едра. В положение като твоето съм, и то доста по-отчайващо. Моделите, предложени от Еми-Джейми, стоят много по-ефирно.
Това, което да бих могла да ти предложа, е дреха - туника, или костюм с пола, от едно малко магазинче на бул. Христо Ботев, малко след като отминеш ул. Св. Иван Рилски в посока Петте кьошета. Доколкото помня, "Паола" беше името на магазинчето. Аз си купих оттам много нежна блуза-туника, "фризе" - тъмно кафява, почти черна, с рисувани сребристи цветчета. Чудесно подхожда на панталон в екрю или керемиден цвят.
Друго предложение, но само за магазин, защото летен тоалет оттам не съм купувала този сезон, е магазин "Силует" на "Позитано", малко след като отминеш входа за граждани на Съдебната палата. Прилични дрехи на доста поносими цени.
Трето предложение - магазин "Маршал" на бул. "Раковски", почти срещу храм "Св. Параскева". Дрехите са по-ежедневни, но може да се открият и официални между тях. Миналата седмица си купих хубаво сако оттам - 100 % памук, с ръкав 7/8, който може да стане и над лакета, бяло, със стилизирани цветя в синьо и бежово.

# 26
  • Мнения: 612
Гуш, ами ние хубаво даваме съвети, ама никой не попита какъв тип си. Имам предвид , че има два основни типа напълняване на тялото - круша и ябълка. От това зависи и дрехата. Аз например съм круша и ти препоръчах такъв тип рокля http://community.webshots.com/photo/550218115/2408937320090223921FUdfQV
и такава  http://community.webshots.com/photo/550218115/2305004610090223921NyzgJC
Обаче ако си ябълка, това е най-неподходящото. И трябва нещо по-прибрано долу и по свободно горе. Панталон, не широк и красива свободна блуза.

# 27
  • София
  • Мнения: 2 896

Споко, не се обиждам хич ама!  Heart Eyes
Пуснала съм темата за съвети...

Предложението на Еmi Jamie май наистина е най-подходящо.
Ще разгледам по магазините, ще видя и за някаква дантела, която да ми хареса, за да си ушие нещо като ризка за отгоре.

Биляна*, с този корем съм като ябълка, повредена от Чернобил  Laughing

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
по мое мнение разкроените туники и рокли не само не прикриват корема ами и те правят да изглеждаш бременна. Рокля трапец би седяла пъти по-добре (крие и обло дупе). За кръщенето на Надежда бях с прав панталон и дълга свободна туника и с това скрих 12 килограма Wink. Ето фото1, фото 2 Килограмите ми по това време са 62, при ръст 164 така, че сме еднакви като пропорции. Прав панталон лесно ще си намериш, а по индийските магазини туники бол (включително и много по-официални и елегантни от моята). Всичко съчетано с високи токчета и прическа би било подходящ тоалет според мен и за Шератон при това не би ти излезло много скъпо.  Успех в избора и приятно изкарване Peace.

Последна редакция: сб, 24 юни 2006, 13:38 от Яна (2 в 1)

# 29
  • София
  • Мнения: 3 328
Гуш, ами ние хубаво даваме съвети, ама никой не попита какъв тип си. Имам предвид , че има два основни типа напълняване на тялото - круша и ябълка. От това зависи и дрехата. Аз например съм круша и ти препоръчах такъв тип рокля http://community.webshots.com/photo/550218115/2408937320090223921FUdfQV
и такава  http://community.webshots.com/photo/550218115/2305004610090223921NyzgJC
Обаче ако си ябълка, това е най-неподходящото. И трябва нещо по-прибрано долу и по свободно горе. Панталон, не широк и красива свободна блуза.
Офф е, но не мога да се въздържа - роклите в албума ти са прекрасни, възхитителни...  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт