Господин Х и морето

  • 29 774
  • 323
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 11 547
Мен пък ме кефи директора. Толкова е естествен. Друг е въпросът, че в истинският живот едва ли има такъв директор. Лилавият/Стоян Радев също много ми харесва.

# 256
  • Мнения: 36 489
Новият епизод беше много добър - тъкмо го изгледах по Нова плей Simple Smile Жалко, че сериалът е толкова кратък. Според мен, има материал за повече епизоди (от предвидените).

# 257
  • Мнения: 336
Ех, Пешо, Пешо, издъни работата ... Ама и тези какви детективки се оказаха за нула време. Хамериканските бози ряпа да ядат ...

Много приятен епизод, особено будителският хип-хоп. Аз лично споделям идеята класиката да се поднася по-разчупено и да се гледа под призмата на сегашното време. Иначе е много суха материя и представлява интерес предимно за фанатизирани или комплексирани люде ...

И тук като Дяволското гърло последните 3 серии се очертават най-съдържателни

# 258
  • София
  • Мнения: 12 409
Лилавият как реши, че Пешо е собственост на Хамелеона? Може би го е запомнил от онази горичка, когато стреля.

# 259
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 068
Лилавият как реши, че Пешо е собственост на Хамелеона? Може би го е запомнил от онази горичка, когато стреля.

И аз това не разбрах как стана  newsm78

# 260
  • София
  • Мнения: 12 409
Във ФБ прочетох, че следващия петък е финала в двоен епизод.

# 261
  • Мнения: 1 187
В началото изобщо не го харесвах сериала а сега с нетърпение чакам петъка. Толкова е свеж и забавен. А якой знае ли дали ще има още сезони?

# 262
  • Мнения: 717
Минавам само да ви кажа, че Директорът чете темата тук. Joy

# 263
  • София
  • Мнения: 8 114
Страхотен образ е директорът.

# 264
  • Мнения: 2 123
Аз гледах 15 мин. от първата серия и се отказах. Като гледам темата интересът е нулев.

# 265
  • Мнения: 11 547
Масларов, фенове сме ти! Sunglasses

# 266
  • Мнения: X
Супер си е сериала!
За съжаление няма какво толкова да му обсъждам, освен да кажа колко много ми харесва. Интересно ми е дали ще разберат, че Христов е Хамелеона и как ще реагира гаджето. Но пък се надявам на втори сезон, а ако всички научат, едва ли ще има втори.

# 267
  • Мнения: 9 057
Да,заедно с Емо и Масларов-сладури!
Господин Лилавия и той ме разсмива с тези тикове.
А Кънчо(Христо ,не му знам фамилията) нещо не се справя,изобщо не ми е страшен мафиотът Simple Smile

# 268
  • Мнения: X
Той не трябва ли да е пародия на мафиот?

Аз съм заклет фен на пълничкото момче с къдриците. Напомня ми на актьорите от детските филми "от едно време". Страшен сладур и играе добре Simple Smile Наскоро бях във Варна и се оглеждах да го видя някъде по улиците Joy

# 269
  • Мнения: 9 057
О,да малкият е най-добър от всички.
Ами знам ли,но и така да е,трябва да е смешен,а той не е,фалшив ми звучи постоянно.

Общи условия

Активация на акаунт