❤️ Толгахан Сайъшман и Амине Гюлше – Сега и Завинаги ❤️ тема 16

  • 26 116
  • 737
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 13 655
    Да започна новата страница със следващия игрален филм на Толгахан!
(този филм не съм гледала, не можах да го открия)


Sürgün/Изгнание
(2013)






В образа на Sedat - Толгахан Сайъшман

История за искрената любов на двама души. Елена и Седат са влюбени един в друг, но все още не могат да се решат да обявят пред роднините си за връзката си. Факт е, че Елена е гъркиня, семейството й е богато и уважавано в благородните кръгове. Седат е син на беден кочияш, който също е изпратен в изгнание в Атина.
По пътя към щастието, влюбените ще трябва да преодолеят раздялата, да накарат роднините си да приемат избора им  и да защитават правото си на щастие.








✨Толгахан Сайъшман разказва своето мнение за новия филм "Изгнание" Surgun (2013 г.), където играе с актрисата Саадет Ишил Аксой. Актьорът казва, че той вярва, че този филм е бонус в кариерата му и това е много важно. Всички романтични роли, които е играл преди, са различни от този филм. Той не е очаквал, че филмът ще има толкова голяма публика, което радва всички, работили по проекта.



   

# 61
  • Мнения: 10 420
ThinkingДобре че  този филм и интервюто за него е преди Asla vazgeçmem*
че не го приех на сериозно  бонуса и голямата публика след като и ЕМИ*
не може да го открие...
никой не го е чувал или коментирал нещо за Sürgün*

Smile


Revolving Hearts
Цитат
✨Толгахан Сайъшман разказва своето мнение за новия филм "Изгнание" Surgun (2013 г.), където играе с актрисата Саадет Ишил Аксой. Актьорът казва, че той вярва, че този филм е бонус в кариерата му и това е много важно. Всички романтични роли, които е играл преди, са различни от този филм. Той не е очаквал, че филмът ще има толкова голяма публика, което радва всички, работили по проекта.

# 62
  • Мнения: 847
Здравейте, момичета!

Ето линк за Изгнание _ Surgun 2013 Турция Руски суб.

https://ok.ru/video/344048339667
и
https://www.vbox7.com/play:3293a41ae9

# 63
  • Мнения: 10 420
СНЕЖИ* и аз намерих няколко клипчета в Ютуб*
..не мисля да си губя времето..
Smile


Purple Heart

Heartbeat

# 64
  • Мнения: 13 655

      Снежи, благодаря за линковете. От "маймунско"  любопитство ще го изгледам, когато имам време. Да видя какво толкова хвали Толгахан в "Изгнание".
      Софи,  аз малко мазохист си падам - ще изгубя 2 часа в гледане и на този филм, пък после сама на себе си ще се ядосвам ако не ми хареса.
     Но този профил, тази красота и съвършенство, винаги повдигат духа ми!!!









    И за развлечение - гледайте до № 5 (Алабамата може да я подминете)



   

# 65
  • Мнения: 847
Момичета, филмът за мен беше нещо различно от романтичните му роли и го изгледах с удоволствие. Аз и преди бях писала за този филм, но не сте обърнали внимание. Той е създаден по действителен случай - изгонването на гърците от Кипър. Краят е вълнуващ, но не е щастлив. Толга изгради добър образ, вълнуващ. Тук играе и Елмаз (Тууче Кумрал).
Момичета, днес като е почивен ден няма ли да пием чай, кафе и да си хапнем сладичко? И за сладичкото ли има почивка? Слагам масата и ви каня, после почивайте:















Последна редакция: сб, 26 яну 2019, 18:50 от Snezhana.

# 66
  • Мнения: 13 655

     Едва сега успях да вляза в темата и да се наслаждавам на кафето и десерта.
      Снежи, ти определено ме заинтригува с коментара си за филма "Изгнание". Не зная как съм пропуснала по-рано да прочета това, което си писала. Ще го изгледам и с удоволствие ще споделя и моето мнение.

    Сега малко гефчета с Амине и брат й - от 2016 г., засечени от папараците в търговски център. Както винаги Амине е сладурана - усмихната, щастлива и непринудена!





      


   







# 67
  • Мнения: 10 420
Blue Heart Flowers Bouquet


Flowers Hibiscus СНЕЖИ* от сладичкото няма да се откажа превъзходно е..
ще добавя и вечерния коктейл и ще се наслаждавам на страхотните гифчета на ЕМИ*
и всички останали снимки колажи и кадри с Толга и Амине които пускате..
нашите сладури са невероятни!!
Heart Eyes


Heart Decoration

Purple Heart

Heartbeat

Two Hearts

Heartbeat

Blue Heart

HeartKissing Heart

# 68
  • Мнения: 847
Еми, благодаря за гифчетата с Амине - много е сладка. Определено ще изпъква на фона на грозника Месут, а пък с Толгахан щяха да объркват хората - и двамата красиви, и двамата чаровни, кого да изберат?
Аз съм изгледала всичко с участието на Толгахан, с изключение на Сезонът на лалетата и Между земята и небето.
Най-успешната и най-запомнящата му се роля е в "Сега и завинаги". Този сериал ми е на сърце като голямата ми любов. Няма оставяне, няма забравяне.
Порових и в Инстаграм да открия нещо ново, но нищо. Изключвам снимките, които е сложила албанката и едно клипче, на което си глади корема. По-интересното за мен беше, че има клип от филма "Бившата ми любов" на фона на песента Алабама.




Двете лъжкини:

# 69
  • Мнения: 3 372
Снежи, нямам апетит, но пробвах сладкото и пийвам лечебен билков чай. Да си жива и здрава!





























Последна редакция: сб, 26 яну 2019, 20:35 от Цвети &

# 70
  • Мнения: 13 655

      Софи, аз гледам да редувам различните герои на Толга, че ако пускам само Ийт Козан ще ни омръзне, пък и така можем да сравняваме и още повече да се наслаждаваме на най-невероятния - мамин сладък Убавец.

     Толга в Beyaz Show - 2015 г. Винаги съм харесвала стила на обличане на нашия сладур. (с тези шалвари също е много различен и интересен)



      


   







      Снежи, свалила съм  клипа от филма "Бившата ми любов". След малко ще ви пусна гифчета. Така ще се наслаждавате на Баръш, без да ви дразни песента.

# 71
  • Мнения: 847
Цвети, оправяй се - няма да се даваш на един вирус,яяяяя! Хайде, че пролетта наближава, лалетата ще цъфнат и Истанбул ни зове. Виж колко е красиво!









# 72
  • On the sea
  • Мнения: 1 849
Здравейте, момичета! И все пак да се разпиша днес макар и с голямо закъснение.
Еми, добре си решила да редуваш различните образи на Толгахан, да се разнообразяваме. Тези дни съм се заканила да изгледам филма с Берг пък да видим.
От видеото с момичетата на Толгахан най ми допадна с номер 2 - Мерве еди си коя. Гледам я пак тази Селен, каква мис Турция е била, не знам журито къде е спало, ама ми е една такава никаква, грам живец или пък амбиция не виждам в нея.
Цвети, стискай лимони и пий чай, и в никакъв случай не се давай на грипа. Направо ви завиждам за снега, аз тази зима успях да му се зарадвам само за няколко часа Disappointed
Някой гледа ли дизито с бившите на Толгахан - Хазал и Ханде, дали е интересно?


# 73
  • Мнения: 3 372































Последна редакция: сб, 26 яну 2019, 21:43 от Цвети &

# 74
  • Мнения: 13 655
      
     Велви, много харесвам Серкан, но заради Ханде и Хазал няма да гледам сериала. Отзивите за "Халка" обаче са добри, а рускините отново са се разделили на два лагера - едните зад Ханде, а другите с Хазал и се "стрелят" много цветисто, дори и лични нападки си отправят, налага се и админите да се намесват. Забавляват ме коментарите им.

     Ето и клипчето, за което спомена Снежи.
https://www.instagram.com/p/BtBcUeSg-tX/

   
 

     Пускам и едно клипче на фенка, която също като нас иска да види Толга в екшън и то заедно с Берен Саат!
Цитат
Tolgahan, Nesli and Beren are my favorites- I hope my dream will become true one day 😍
- “Enemies coming soon “ 🤗
Толгахан, Несли и Берен са мои фаворити. Надявам се, че моят сън ще стане истински един ден 😍
- „Враговете, които идват скоро“






Learning a script😂😍

     И още едно клипче, което ми хареса:
https://www.instagram.com/p/BtGuaGcFOqF/

Последна редакция: сб, 26 яну 2019, 21:22 от Emiliya

Общи условия

Активация на акаунт