❤️ Толгахан Сайъшман и Амине Гюлше – Сега и Завинаги ❤️ тема 16

  • 26 648
  • 737
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 10 489
CakeДнес няма следобедно изкушение..

няма и ново за двамата сладури..
Heart Eyes

# 646
  • Мнения: 847
Момичета, съжалявам, но не успях поради ангажимети навреме да предложа традиционното кафе и сладичко, но пък ще ви зарадвам с мезе и аперитив преди вечеря:









Да ви е сладко и наздраве!

И един галантен кавалер:

# 647
  • Мнения: 14 374

    Снежи, добре ми дойде аперитива с мезето! Благодаря ти! Днес цял ден подреждам новата тема, но нещо не ми върви работата - сега ще видим как ще продължа?!

     Да подредя и любимците.




      





       


# 648
  • Мнения: 847
Еми, как да ти помогна като съм технически неграмотна. Иначе с удоволствие бих го направила. Освен да те мотивирам с музиката от сериала? Ето, пусни си я и ще ти дойде вдъхновението:
https://www.youtube.com/watch?v=jFuwbJXFR9g&list=RDjFuwbJXFR … _radio=1&t=47







Ето ти и една танцуваща Алмеда: https://www.instagram.com/p/BuUHA0khNQh/

Последна редакция: пн, 25 фев 2019, 20:39 от Snezhana.

# 649
  • Мнения: 14 374
    
      Снежи, танцуващата Алмеда просто ме остави без думи . Не бях видяла клипчето, че днес не съм излизала от темата, но сега гледам и не вярвам на очите си, гледам и се питам тази жена добре ли е! Явно на Толга му е доста "забавно" с нея, тя "пращи" от енергия и желание да се снима и показва навсякъде! С камерата си ляга и става!
     Бедни, бедни ми ... Толга!







   

# 650
  • Мнения: 10 489
Flowers BouquetЕМИ* гледам и се смея на страхотните изпълнения на пийналата Нур
и строгия Иит..невероятни..Нур е мноого сладка..как надига чашите една след друга
все едно ги взима от подноса на СНЕЖИ* която ни затрупа с питиета и мезета..
Joy JoyKissing Heart

Цитат
Blue Heart

# 651
  • Мнения: 847
Еми, аз си мисля, че точно това й е харесал Толга - енергията. Такова човече не би го оставило и секунда да скучае. Тя измисля всякакви щуротии и на него сигурно му е забавно. Но не отчитат факта, че се излагат и в един момент ще станат смешни. Проблемът си е техен.
Ева, Нур е много сладка като пияна. Най ми харесва как се смееше, когато Фатих отиде да я подканя да си тръгват, а тя искаше да танцува. Тогава Ийт дойде и я прибра за нула време.
https://www.youtube.com/watch?v=BPHEF-i37EQ
Хем красива, хем страхотно изпълнение.





# 652
  • Мнения: 3 378
Еми, а на мен повече ми допада скромното поведение на Фахрие по сравнение с шоуменката Алмеда. Това постоянно кривене, позиране и пеене пред камерата, тази показност е характерна за тинейджърка, Алмеда отдавна би трябвало да е излязла от тази възраст. Но глезлата парадира, че е бебенцето на по-възрастния си съпруг, и на него това май му харесва.







# 653
  • Мнения: 14 374
     Цвети, когато писах за Фахрие аз визирах само снимката, която Снежи беше качила. Не зная нищо за тази актриса, пък и не ме интересува, просто не ми хареса облеклото й, сякаш се е запътила към кварталния магазин по домашния панталон и поло. А Алмеда си я знаем що за стока е, но не мога да отрека факта, че винаги е много добре облечена.
    Ако с личното си мнение съм те обидила, моля за извинение!
    

   Започнах деня с маминия монтьор в автосервиза и ще го завърша с него.


   

 

# 654
  • Мнения: 10 489

Blue Heart Blue Heart

Purple Heart


Flowers HibiscusДобро утро и хубав ден изпълнен с усмивки и любов!!Two Hearts


Heart

Heart Decoration

# 655
  • Мнения: 3 378
Добро утро.



Еми, и на мен Фахрие ми е безразлична, интересувам се от нея дотолкова, че е жена на Бурак. И тя като Амине е израснала в Западна Европа, в Германия, и предполагам, че това е дало отражение на манталитета й, за разлика от балканския на Алмеда.

















# 656
  • Мнения: 847
Добро утро, момичета!


Най красиви са щастливите момичета.  Красотата на жената трябва да бъде видяна в очите й, защото това е вратата към сърцето й - мястото, където живее любовта. - Одри Хепбърн

Бъдете щастливи, бъдете красиви, бъдете усмихнати и вярвайте в доброто.









Последна редакция: вт, 26 фев 2019, 08:27 от Snezhana.

# 657
  • Мнения: 14 374

Здравейте, момичета!


  Когато утрото започва с усмивка, несъмнено и денят ще бъде такъв - усмихнат, вълнуващ и красив...

Топъл и уютен ден!


     Имението Козан - разтърсено от лъжи, лицемерие, манипулации и ... една чиста и истинска любов!

      


      

# 658
  • On the sea
  • Мнения: 1 849
Добро да Ви е утрото!

Момичета, не се затормозявайте с Фефа и Алабамата, та нали сме пленени от половинките им 😊.
Еми, чак сега прочетох поста за Горчива любов, изгледах го още веднъж финала, хареса ми, най - вече това, че всички тайни излязоха наяве и настъпи Видов ден. Само с Булут не беше особено справедлива развръзката, но то не може всичко пък да е перфектно.
Днес рожден ден празнува Берен Саат.
Да е жива, здрава и успешна! 🌹🎂🍾

Да споделя и един усмихнат Арас за настроение, в последно време го позабравихме


И нашите любими ❤





# 659
  • Мнения: 847
Да е жива и здрава Берен Саат - много щастлива, успешна в кариерата си и да се сбъдне най-голямата й мечта - да си имат детенце. Дай Боже!!!






Общи условия

Активация на акаунт