Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 26 тема

  • 96 005
  • 741
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 548
Хиалурон, хора! Поне името на това, което смятате да си слагате научете как се пише.


Беше ми на езика....
А "някаква си Ванеска" звучи толково грозно и неуважително, че едва ли някой, доволен от нейната работа ще отговори на въпроса на дамата.

Я пак прочети! Някаква си - не съм писала. И да, може да я уважа, като  и ако я опозная. Засега е просто " някаква" Ванеска. А между другото, Ванеска звучи инфантилно...Ванеса би било по - почтително😏

# 601
  • Мнения: 13 076
Момиче, излагаш се. Ванеска е фамилията на лекарката. Една от най- кадърните между другото. Ако не я опознаеш и зауважаваш, със сигурност ще си разплете чорпаите от мъка🤪🤪🤪
От толкова неграмотен и невъзпитан човек, нито мнение, нито въпрос бих взела насериозно. Общуването, дори и виртуалното си има някакви правила. Дразнещо е - и изказа и отношението.

# 602
  • Мнения: 548
Момиче, излагаш се. Ванеска е фамилията на лекарката. Една от най- кадърните между другото. Ако не я опознаеш и зауважаваш, със сигурност ще си разплете чорпаите от мъка🤪🤪🤪
От толкова неграмотен и невъзпитан човек, нито мнение, нито въпрос бих взела насериозно. Общуването, дори и виртуалното си има някакви правила. Дразнещо е - и изказа и отношението.

Права сте! Всяка умна и възпитана дама трябва да знае, че Ванеска е фамилия. Освен това е длъжна да знае имената на най- добрите пластични хирурзи. Иначе за къде е? Попада в графа неграмотна и невъзпитана. При все това, има и нещо позитивно във поста ви, и това е " момиче"( благодаря, за което)!

# 603
  • Мнения: 13 076
You’re welcome 😉

# 604
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 254
Има ли други дами правили ,или такива с впечатления от липофилинг? Заинтригува х се. Ако резултатите са така трайни наистина, си струва парите и усилията.

# 605
  • Мнения: 1 340
Момичета, не ми е баш за тук въпроса, но може някой да знае- тряба ми хирург, който да премахне 4-5 бенки от гърба на мой близък.
На две от тях мисля че и биопсия е добре да се направи, не ми изглеждат добре на външен вид.
Ако има добър специалист в Пловдив, би било прекрасно. И на частно сме съгласни, само да го приемат скоро. И с направление става, избощо всичко, стига да е наистина добър лекар и да не пропуснем нещо.
Моля ако някой се е сблъсквал с такъв проблем или има информация да помага.

Махала съм такива '' съмнителни'' бенки при др. Попова, мисля, че сега е в Токуда. Няколко човека ми я препоръчаха включително и приятелка лекар. Имам и телефона, ако те интересува мога да ти го изпратя на лични. Резултатите от хистологията излязоха след 4-5 дни, ако не се лъжа.


Относно липофилина, имам позната при която е ок , но имам и такава с бузи като бобър и сега се опитва да го разгради и двете и при един и същ лекар са го правили. Според мен разликата е от това колко точно ще разгради тялото.

# 606
  • Мнения: 3 028
За бенки и други кожни проблеми е много добра и Джалдети. Работи и със здравна каса има си и лаборатория в болницата....

# 607
  • София
  • Мнения: 385
Проф. Балабанова в Александровска мога да препоръчам. Като минус е,че работи по стари методи,отрича премахването с лазер и тн.

# 608
  • Мнения: 1 340
Проф. Балабанова в Александровска мога да препоръчам. Като минус е,че работи по стари методи,отрича премахването с лазер и тн.
Според мен това е плюс, точно за лазера, лекарка то ми обясни, че с него не може да са напълно сигурни какво точно, са махнали и последиците в някой случаи могат да са доста лоши.

# 609
  • Sofia
  • Мнения: 15 638
Аз винаги бих предпочела лазер пред стандартно премахване (със скалпел). Peace

# 610
  • Мнения: 156
На мен липофилинга ми излезе 400€,но го комбинирах с друга процедура,тоест с една упойка две неща,иначе мисля че е около 1200-1400лв.Отиваш на консултация,преценява ти нуждите и желанието и ти казва цена.

# 611
  • София
  • Мнения: 1 500
И на мен Балабанова ми е махала три бенки със скалпел, хистологията беше добра. Тя ми беше препоръчана от гинеколога ми.

# 612
  • Мнения: 13 076
Много благодаря, моля за координати на препоръчаните лекарки на лични.

# 613
  • Мнения: X
Аз винаги бих предпочела лазер пред стандартно премахване (със скалпел). Peace
То всеки би го предпочел,но не е правилно.С лазер се премахват брадавици,папиломи.Бенки-задължително се изрязват и изпращат за хистология,това си е правило,което ще ви каже всеки читав дерматолог.

# 614
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 254
Значи тоя липофилинг, малко не се знае какъв ще е резултата...Така го разбирам.Бузки като на бобър не ми звучи добре.Иначе, при сполучлива интервенция сигурно е чудесно. Ще си караме с филърите май...Там какъвто и гаф да стане, е сравнително лесно обратимо.

Общи условия

Активация на акаунт