Дали съм бременна

  • 7 848
  • 81
  •   1
Отговори
  • Мнения: 39
Здравейте на всички,искам да се допитам до всички и ще съм Ви много благодарна за Вашето съдействие. На 30 години съм,без никакви заболявания, нямам проблеми със забременяването,мц ми е супер точен....та така...  Проблема ми е такъв,че на 9.12.2018 ми дойде, този месец не ми е идвало. Никога не ми е закъснявало, може да ми изпревари с 2,3 дни, но закъснения не съм имала.След липса на мц 10 дни си направих тест и втората черта беше бледа.На др ден отидох при гинеколога ми,прегледа ме подробно на виденовата и каза,че бременност няма.Вярвам му на 100% следял е и двете ми бременности, и двете ми деца са се раждали при него. Изписа ми Дуфастон за 5 дни по 3 и каза,че от тях трябва да ми дойде, до седмица.Днес е 4 ден откакто ги спрях и мц няма. Само едно ллеко зацапване,розово-кърваво.Кръста ме боли ужасно много ,усещам лека тежест долу ниско като придърпване,гърдите също ме болят, иначе не чувствам нищо друго,нито ми и е лошо,нито ми се гади,никакви симптоми за бременност.Ако съм бременна, това е нежелана бременност,страх ме е да направя аборт,страх ме е от самия кюртаж и съм много притеснена. Доколкото чета тук дуфастона не подпомага за ранен аборт или ако има някой който е абортирал след приема му или приема на др хапче?

# 1
  • Мнения: 496
Дуфастон задържа бремеността , не я премахва, това е абсурдно. Предписва се за задържане. Просто направете още един тест или пуснете кръвни изследвания.
 П.С темата ви е в грешен подфорум

# 2
  • Мнения: 39
Да,знам,но съм нова и не знам къде трябваше да пусна запитването 😶

# 3
  • Мнения: 496
Посетете отново лекар, може да се касае за извънматочна бременост. Дори да няма бременост трябва да се установи, защо нямате Ц.

# 4
  • Мнения: 39
Дали е възможно да не се вижда все още и да е рано, но док каза от това закъснение от 9.12 няма как да не го види би трябвало да му извади очите,както се казва. Не знам вече какво да мисля..във Вторник съм при него да видим тогава..😏😑

# 5
  • София
  • Мнения: 7 995
Пуснете кръвен тест.

# 6
  • Мнения: X
Не е задължително причината за липса или закъснение на Ц. да е бременност. Независимо от доверието в гинеколога Ви потърсете и друго мнение, разбира се след кръвния тест за който Ви посъветваха момичетата преди мен. Възможно е от стрес, хормонални нарушения, смяна на климат (ако сте пътували скоро), както писах - причини много.

# 7
  • Мнения: 39
Моля ви искам още отговори на жени минали през това и запознати с нещата. Забавяне, зацапване но въпреки това да им е дошъл мц. Да включа и това ,че днес  цял ден ме тресе и умирам от студ, боли ме целия корем,кръста..незнам дали това има значение,но да кажа 😑😃

# 8
  • Мнения: 39 357
Втората черта се получава само от секретиране на ЧХГ.
А той секретира в два случая- първия при бременост и втория не е хич приятен.

# 9
  • Мнения: 39
Споделете моля ви се, претръпнах вече..искам да не съм бременна, каквото и да е друго все мисля,че ще го приема по добре

# 10
  • Мнения: 39 357
Пусни кръвен. Това казваме всички. Ако е положителен и е над 1000 ожеда се види вече сак в матката.

# 11
  • Мнения: 39
Страх ме е, имам някаква надежда тука още 2,3 дена,после няма връщане назад 😐 кажете за втората черта, ако не е бременност ,какво може да е, извън маточна бременност ли или ???

# 12
  • Мнения: 4 518
Ми ако толкова държиш да знаеш, високо ЧХГ без бременност е признак за рак, така че не мисля, че го предпочиташ.
Отиди си пусни два кръвни теста през 48 часа и после ще го мислиш. Държиш се детински...като мине повече време проблемът няма да се промени или реши сам. Какво друго очакваш да каже някой?

# 13
  • Мнения: 39 357
Защо не направиш кръвен? Страха не решава нищо. Щом не искаш бременност я махаш. Какво толкова.

# 14
  • Мнения: 496
Абсолютно подкрепям мнението, че се държиш детински. Става въпрос за здравето ти. С подобни болки (дано не) е възможна извънматочна бременост. Не разбирам какво отлагаш, ако си бременна - то не е грип,  просто да се изпари, освен да си навлечеш повече неприятности, друго не правиш!

# 15
  • Мнения: 39
Така е,благодаря Ви..може би от това имах нужда да ми се каже,че не съм дете. Като избягвам проблема, няма да го разреша,знам,че и да съм бременна няма да се излекувам като от грип и трябва да посреща нещата както трябва,така и ще бъде,както е било винаги😶 Детинското  ми поведение се дължи на това,че съм много уплашена може би и за това. Извинете ме

# 16
  • Мнения: 1 306
До седмица трябва след дуфастона да се появи менстр. А сама пишеш, че е 4 ден. Изчакай си спокойно прегледа, ако можеш и ако не дойде до тогава.

# 17
  • Мнения: 39
Вкарвам много паника, и едни въпроси "защо зацапва", и т.н. Имам още 3 дни,може и да дойде,но докато минат тези 3 дни..и въпросите "ще дойде ли, няма ли".. ще изчакам,а във Вторник съм при док, дойде,не дойде.Ще изчакам и това е. 🙏

# 18
  • Мнения: 39 357
Поне препикай един тест.
Честно, не те е страх да правиш необезопасен секс, а те е страх от последствията. Абортът не е края на света.

# 19
  • Мнения: 39
Лол тип разговор "На пазара". И без това съм напрегната, не искам да се тормозя допълнително.Тук съм за съвет, не да ми се казва какво да препиквам и какъв секс правя. Съвети искам,не упреци. И да страхувам се от аборт,защото съм правила такъв, и то в пълно съзнание,с уж местна упойка и беше доста голям кошмар от който след това не можех да се съвзема много дълго време

# 20
  • Мнения: 39 357
Лол, айде съвети няма да давам. Ще надничам да видя резултата. Макар, че вече ми е ясен. Успех.

# 21
  • Мнения: 39
Какво ви е ясно,врачка ли сте?? Нека и на мен да ми се изясни. Бе какви хора има..Като не можеш да помогнеш,не пречи поне

# 22
  • Мнения: 39 357
А за какво пусна тема? За мен си бременна. Доколкото общата ми култура и висенето десет години в проблемното знам, че втора черта без бременност не се получава.

# 23
  • Мнения: 39
Е нз какво показват тея шантави тестове,и все по често правят шашми
в отчитането,онзи ден си направих нов тест и беше отрицателен. Ходих и при док, отново ме гледа на видеозона и не видя бременност или др проблем,каза да изчакам и ,че трябва да ми дойде,така и стана..Дойде ми сутринта,както си трябва, с гръм и трясък,успокоих се и в петък съм при док пак,да видим защо се получи този проблем този месец.🤗

# 24
  • Мнения: 30
Здравейте мили дами искам да ви попитам Декември месец ми дойде на 25 менструацията ми е 4 дена . Сега Януари трябваше да ми дойде на 25 отново но вече по календара и изчисленията ми закъснява 5 ден , четох по фороми за домашните тестове за бременност с содата и сутрешната урина правих го и (шупна) както пишеше знам , че не може да се вярва на това но показва ли найстина и кога мога да си направя тест за бременност и всичките тези 5 дена закъснение имам някакви бодежи и леки болки но са за няколко секунди и после спират , но ме наболява и боцка няколко пъти за деня .. Frowning1 Дали съм бременна защото страшно много искаме бебче и какво да правя .. Благодаря ви предварително .. Kissing Face

# 25
  • София
  • Мнения: 1 508
Купи си тест за бременност от аптеката и виж резултата.

# 26
  • Мнения: 30
Купи си тест за бременност от аптеката и виж резултата.

Ще си взема но въпроса ми е , дали може да има някакъв малъл шанс да съм бременна ..

# 27
  • Мнения: 4 518
Купи си тест за бременност от аптеката и виж резултата.
Защо, нали е шупнала содата? Другата седмица на преглед направо.
Ако правиш секс винаги има шанс да забременееш (освен ако не са взети сериозни мерки това да не се случи).

# 28
  • София
  • Мнения: 1 508
Има шанс, разбира се. Пет дена си е сериозно закъснение и тестът ще отчете евентуална бременност.

# 29
  • Мнения: 30
Купи си тест за бременност от аптеката и виж резултата.
Защо, нали е шупнала содата? Другата седмица на преглед направо.
Ако правиш секс винаги има шанс да забременееш (освен ако не са взети сериозни мерки това да не се случи).

Да следим овулация всичко и след закъсението содата шупна но ме притесняват тези бодежи .

# 30
  • София
  • Мнения: 1 508
Предменструалните симптоми са същите като при бременност. Не коментирай вече содата, че си е за подигравка. Вземи си тест, излишно е да се гадае.

# 31
  • София
  • Мнения: 12 006
За какво й е тест.... содата й е шупнАла Laughing, направо да си търси екип за израждането Mr. Green

# 32
  • Мнения: 30
За какво й е тест.... содата й е шупнАла Laughing, направо да си търси екип за израждането Mr. Green

Ами вие може да се смеете но след содата , направих 3 теста който показаха две черти и гинеколога каза че чакам малко ангелче така , че за вас смешно за мен истина ето че и бабините деветини двйстват ! Wink Лека вечер

# 33
  • Мнения: 4 518
За какво й е тест.... содата й е шупнАла Laughing, направо да си търси екип за израждането Mr. Green

Ами вие може да се смеете но след содата , направих 3 теста който показаха две черти и гинеколога каза че чакам малко ангелче така , че за вас смешно за мен истина ето че и бабините деветини двйстват ! Wink Лека вечер
Пробвай няколко пъти с урината на мъжа ти.
Иначе честито.

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
четох по фороми за домашните тестове за бременност с содата и сутрешната урина правих го и (шупна) както пишеше
Такаааа.... по въпроса с урината и содата.
Направих си аз - и УАУУУУУ......шупна.
От там иде моя мъж и предложи да пробваме с неговата.
И УАААУУУ шупна и тя Wink
Правете си изводите Simple Smile

# 35
  • София
  • Мнения: 12 006
четох по фороми за домашните тестове за бременност с содата и сутрешната урина правих го и (шупна) както пишеше
Такаааа.... по въпроса с урината и содата.
Направих си аз - и УАУУУУУ......шупна.
От там иде моя мъж и предложи да пробваме с неговата.
И УАААУУУ шупна и тя Wink
Правете си изводите Simple Smile
Честито   Mr. Green Mr. Green и двамата сте бременни  Mr. Green Joy Joy Joy

# 36
  • Мнения: 4 518
четох по фороми за домашните тестове за бременност с содата и сутрешната урина правих го и (шупна) както пишеше
Такаааа.... по въпроса с урината и содата.
Направих си аз - и УАУУУУУ......шупна.
От там иде моя мъж и предложи да пробваме с неговата.
И УАААУУУ шупна и тя Wink
Правете си изводите Simple Smile
Честито   Mr. Green Mr. Green и двамата сте бременни  Mr. Green Joy Joy Joy
Аууу колко ще е сладко- мъж и жена заедно да бременеят Heart Eyes може даже заедно да родят. Едно време имаше едни тризначки, които забременяха заедно, ъпгрейднали сме се Joy

# 37
  • Мнения: 30
Здравейте смейте се аз ходих на лекар и съм бременна в 6 г.с . Така , че смейте се колкото искате но ще ставам мама . 😊

# 38
  • Мнения: 8 082
Ами, честито за бременността, но тестовете са ти показали две черти, защо считаш содата за показателна, а не тестовете?
Содата шупва от киселинна урина (каквато тя е обикновено, само че при всеки различно), не от урина с ЧХГ!
Та спри се с тая сода! А ако искаш недей и си гадай по каквото си искаш за твоето и за детето ти здравно състояние, вместо по кръвни изследвания или изследвания на урина!

# 39
  • Мнения: 4 518
Здравейте смейте се аз ходих на лекар и съм бременна в 6 г.с . Така , че смейте се колкото искате но ще ставам мама . 😊
Никой не твърди, че не си бременна. Смеем се, че вярваш на тест със сода, който шупва и с мъжка урина.

# 40
  • Мнения: 2
Здр таня се казвам направих тест за бременос 2черти 2чета е розово последно ми доиде 5яновари още несъм ходива на видизион

# 41
  • София
  • Мнения: 12 006
Здр таня се казвам направих тест за бременос 2черти 2чета е розово последно ми доиде 5яновари още несъм ходива на видизион
То не е зле и на уроци по български език да отидеш. То бива бива неграмотност, ама пък чак толкова ... не знам на какво ще го научиш това дете Crazy

# 42
  • Мнения: 2
Здравейте, момичета с приятеля ми бебе правим от края на януари.. Ходих на лекар и пуснах кръвен тест показа 2.38 от 5 доктора каза че има бременност, но не се знае дали ще се задържи.. На 16 трябваше да ми дойде М., но на 14 имах леко зацапване розово, после стана тъмно и накрая кафяво, но цикъл така и не дойде.. Според вас има ли бременност да ли се е закрепило

# 43
  • Мнения: 10
Здравейте, какво ви е мнението за този тест? Правен е с първа сутрешна урина, но първоначално беше едва видима чертичка, не го изхвърлих и след няколко часа, като го погледнах беше така :

Само да отбележа, че го правя 2 дни преди датата на МЦ. Положителен ли е според вас?

# 44
  • Мнения: 8 082
Направи нов, но с колкото капки е описано в инструкцията, този е "удавен"

# 45
  • Мнения: 10
Направи нов, но с колкото капки е описано в инструкцията, този е "удавен"

Т. е. не се счита за положителен, въпреки чертичката, която се вижда?

# 46
  • Мнения: 8 082
ПравИ си изводи по направен както трябва тест. Този може и да е положителен, може и да не е... т.е. теста "показва, че нищо не показва".

Втората чертичка се е появила твърде късно, може и просто да е "разлят" оцветител, а чертата има по-различна структура от околната... а може да е истински положителен тест. Просто по това "мазало" не се обнадеждавай или отчайвай.

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Нужно ли е един въпрос да се публикува в сто теми?

# 48
  • Мнения: 40
Здравейте! Не съм сигурна дали мястото ми е в тази тема,но ще рискувам. Днес е 39 ден от цикъла ми, а цикъл няма. Имам положиттелни тестове и днес ходих на лекар който не видя нищо. Януари преживях мисед аборт и сега съм много притеснена да не се повтори. Макар да е рано още за да се види бременност попитах доктора дали не е добре да приема дуфастон за да помогна на евентуалната бременност да се развие? Той каза НЕ! А не не ли добре да пусна кръвен за да се ориантираме по нивото му дали има бременност той каза НЕ! Иска да ида след 2 седмици... как ще изкарам до тогава. Вие какво ще ме посъветвате? Дуфастон на своя глава?

# 49
  • Мнения: 4 518
Не, не взимай на своя глава. Може да пуснеш ЧХГ и прогестерон на своя глава и да отидеш при АГ, на което ще му пука. ЧХГ пусни пак след два дни и ти май знаеш какво да гледаш.
Ако бях на твое място щях да потърся тема, в която да кажеш от кой град си и да ти препоръчат лекар.

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Пусни си ЧХГ през 48 часа и намери друг гинеколог.

# 51
  • Мнения: 40
Благодаря за бързия отговор. Знам какво да гледам,а относно темата нова съм и не съм много наясно с търсенето или по точно как да сформирам точният въпрос в търсачката, но сега ще опитвам да намеря подходяща тема.

# 52
  • Мнения: 23



Здравейте, според вас, дали може да се е случило?

# 53
  • Мнения: 4 518



Здравейте, според вас, дали може да се е случило?
Ако си с редовен цикъл и сърчицата са секс, няма как да стане, защото сте пропуснали овулацията.

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081



Здравейте, според вас, дали може да се е случило?

Нямаш контакт в дните около О и в самия ден.
Няма шанс .

# 55
  • Мнения: 23
Благодаря ви. ☺  мискя да се откажа да следя тези неща. Точно от този момент се страхувах, отново да изживея чакането и въобще като цяло всичко много ме изтощава емоционално... Ще се опитам да не го мисля, което е много трудно но все пак ...
Успех желая на всички 😍

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Вместо да се откажеш да следиш "тези неща", гледай да правите секс, когато си в овулация. Иначе няма как да стане.

# 57
  • Мнения: 23
Вместо да се откажеш да следиш "тези неща", гледай да правите секс, когато си в овулация. Иначе няма как да стане.
р

И да ги следя все си е тази. Просто трябва да не го мисля
Преди 5 г. 7 месеца неуспешни опити и то по 2 седмици  понякога по няколко пъти. След това бях болна , имах държавни  изпити и дори не съм следяла ОВУ беше 1 път и съм забравила за каквото и да е тогава се случи 😇
Сега не знам как ще успея да не го мисля, всички около мен само за това ми говорят и аз още повече се депресирам, малкия също само ме пита, кога...

# 58
  • Мнения: 8 082
Бебеправене през 10 дни, пропускайки овулацията... така и с години може да не става... но то не е заради "нерви и вторачване", а защото просто се прескача всяка възможност... Ами като ще е толкова нарядко, фиксирайте си 13тия ден на цикъла, пък а дано 1 път в годината уцелите овулация...

Не се заяждам, просто не е сериозно да се депресираш че не става, като вие правите всичко възможно да не стане Thinking

# 59
  • София
  • Мнения: 12 006
Само аз ли виждам, че на 10.07.2019 е била в О и същия ден е имала полов контакт? Иначе явно е имала М Юни месец, така, че не е бременна, за Август са изпуснали момента.

# 60
  • Мнения: 4 518
Само аз ли виждам, че на 10.07.2019 е била в О и същия ден е имала полов контакт? Иначе явно е имала М Юни месец, така, че не е бременна, за Август са изпуснали момента.
Виждаме, но след това е имало менструация. Говорим за пропуснатата овулация този месец (август).

# 61
  • София
  • Мнения: 12 006
Така да, Август са "го изтървали". Което ми е странно, че са изтървали бебеправенето при налично приложение и ясно нарисувано кога й е О, колкото и относителна да е информацията /все пак е приложение, не изследване/. Не че е  гаранция да забременее от раз, ама все пак поне секс трабва да има за целта.

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
Само аз ли виждам, че на 10.07.2019 е била в О и същия ден е имала полов контакт? Иначе явно е имала М Юни месец, така, че не е бременна, за Август са изпуснали момента.
А цикъла две седмици по-късно ..не го виждаш Wink

# 63
  • София
  • Мнения: 12 006
Само аз ли виждам, че на 10.07.2019 е била в О и същия ден е имала полов контакт? Иначе явно е имала М Юни месец, така, че не е бременна, за Август са изпуснали момента.
А цикъла две седмици по-късно ..не го виждаш Wink

Виждам, ама вместо Юли съм писала Юни, напече ме Bowtie

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
Хахаха...аз съм така с бледите втори черти....само аз ги виждам Cry

# 65
  • София
  • Мнения: 10 586
Мими, трябва да сте по-активни. Пробвайте през ден - два да правите секс.
Приложението реално не знае кога ти е О.

# 66
  • Мнения: 39 357
Какво стана с Норчето, че я мисля?

# 67
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Хванаха я, че нарушавала правилата на форума и й изтриха публикациите. Явно е била трол.

# 68
  • Мнения: 39 357
Беше си отвсякъде, ама поне да бях разбрала дали в главата и има нещо.

# 69
  • София
  • Мнения: 11 494
Аз пък се чудя какво стана с Ивона, роди ли това момиче Thinking

# 70
  • Мнения: 3
Здравейте момичета можели един съвет?
Бях писала статия ( бремена ли сам?), но не ми отговориха. Аз съм момиче с мажа ми използваме един феизбук и така влезнах в бг мама защото не ми се занимаваше с регистраци така ще започвам през Юли месец ми дойде на 06.07 и ми свърши на 12 О. ми беше на 21до 28 или 27 на 26 имах полов акт очаквах меструацията ми на 9.08 тъй като са 34 дни до другата ми меструация но не ми дойде изчаках 7 дни и напрвих тест за бременост на 16.08 беше отрицателен изчаках още 7 дни направих пак тест на 23.08 беше с бледа черта повторих теста пак беше отрицателен имам и сиптоми болки в гърдите сменям си настроенията постоядно ми се яде чишкам доло ниско корема ме боли гадими се закъснението ми е 17 дни според вас извинете че пиша на кирилица не мога на български клавитурата ми е на латински

Цитат
zdraveite momicheta mojeli edin savet?
bqh pisala statiq  ( bremena li sam?) no ne mi otgovoriha
az sam momiche s maja mi izpolzvame edin feizbuk i taka vleznah v bg mama zashtoto ne mi se zanimavashe s registraci
taka shte zapochvam prez Юли mesec mi doide na 06.07 i mi svarshi na 12 O. mi beshe na 21do 28 ili 27 na 26 imah polov akt ochakvah mestruaciqta mi na 9.08  tai kato sa 34 dni do drugata mi mestruaciq no ne mi doide izchakah 7 dni i naprvih test za bremenost na 16.08 beshe otricatelen izchakah oshte 7 dni napravih pak test na 23.08 beshe s bleda cherta povtorih testa pak beshe otricatelen  imam i siptomi bolki v gardite smenqm si nastroeniqta postoqdno mi se qde chishkam dolo nisko korema me boli gadimi se zakasnenieto mi e 17 dni spored vas
izvinete che pisha na kirilica ne moga na balgarski klaviturata mi e na latinski

__________________
Пишете на кирилица.

Последна редакция: вт, 27 авг 2019, 10:29 от AnMary

# 71
  • Мнения: 39 357
Писала си статия?
Не, не си бременна. Иди на лекар, защото сигурно отглеждаш някоя киста.
И пиши на кирилица. След като задаваш въпрос, поне имай уважението на другите да го прочетат.

# 72
  • Мнения: 346
Здравейте момичета имам въпрос меря си бт от 3 дни, 1вия ден 36,2 2ри ден 36,5 и днес е 36,8 утре ще видим пак обаче въпроса ми е следния би трябвало овулацията ми да е на 19ти по моите усещание ЦС и така нататък като да кажа че бяхме много активни тези дни с моят приятел. Може ли някой който разбира от БТ повече от мен да ми каже, защо се покачва попринцип цикъла трябва да ми дойде след 2 дни . Тъй като съм с късна овулация този месец. Почнах да го меря тъй като ме обливат топли и студени вълни. Благодатя

# 73
  • София
  • Мнения: 12 006
Здравейте момичета имам въпрос меря си бт от 3 дни, 1вия ден 36,2 2ри ден 36,5 и днес е 36,8 утре ще видим пак обаче въпроса ми е следния би трябвало овулацията ми да е на 19ти по моите усещание ЦС и така нататък като да кажа че бяхме много активни тези дни с моят приятел. Може ли някой който разбира от БТ повече от мен да ми каже, защо се покачва попринцип цикъла трябва да ми дойде след 2 дни . Тъй като съм с късна овулация този месец. Почнах да го меря тъй като ме обливат топли и студени вълни. Благодатя
Нещо не са ти верни сметките. Няма как О да ти е на 19ти и да чакаш М на 27.08, ако О е на 19, то М следва да е около 02.09. А температурата си се покачава леко попринцип след О, без значение дали е имало оплождане. Пишеш, че си била с къна О, кото означава, че и следващата ти М /евентуална/ ще е около 14 дена след тази О, така че не брой закъснение от 28.08, а от 03.09.

# 74
  • Мнения: 1
.
Kak da go razberu tova nqkoi moje li da mi kaje.Blagodarq
_________________
Пишете на кирилица.

Последна редакция: нд, 08 сеп 2019, 10:52 от AnMary

# 75
  • Мнения: 346
. Kak da go razberu tova nqkoi moje li da mi kaje.Blagodarq
Отрицателен е , просто е прекалено напоен Simple Smile повтори с друг

# 76
  • София
  • Мнения: 1 248
. Kak da go razberu tova nqkoi moje li da mi kaje.Blagodarq
Отрицателен е , просто е прекалено напоен Simple Smile повтори с друг
Подкрепям това мнение. Изчакай и повтори, ако няма цикъл.

# 77
  • Мнения: 8
Здравейте този месец трябваше да ми дойде на 12 но няма нищо..  Закъснява ми с 3 дни преди наколко дни ми беше бая лошо имах главоболие,  задушаваше ми.. Дали е възможно да съм бременна гърдите много ме болят нервно ми е адси много имам голям апетит още с ставането сутрин съм гладна все ми се яде нещо?  Ще изчакам още 3,4 дни ако не ми дойде ще направя тест и дано вече е положителен 🙁❤ а и имам едно въпросче някой използва ли приложението МОЯТ КАЛЕНДАР и ако е да..  Доволни ли сте?

# 78
  • Мнения: 8 082
Защо трябва да чакаш още 3-4 дни? На 3 дни закъснение всеки тест ще покаже достоверен резултат, особено с първа сутрешна урина.

# 79
  • Мнения: 142
Здравейте и от мен . Имам 14 дни закъснение и 1 отрицателен тест. Теста беше Sure check  контролната линия C която трябваше да я има я нямаше и прозорчето беше бяло . Възможно ли е резултата да е невалиден ? Благодаря ви.

# 80
  • София
  • Мнения: 12 006
Алиса Ч. 626369 -Тестът е бил невалиден. На такова закъснение и лекар би видял вече дали има нещо. Направи още сега 1 тест, на такова закъснение не ти трябва да е с първа урина. Запиши си час за гинеколог, т.к. дори и да няма бременност следва да види какъв е проблема.

# 81
  • Мнения: 142
Алиса Ч. 626369 -Тестът е бил невалиден. На такова закъснение и лекар би видял вече дали има нещо. Направи още сега 1 тест, на такова закъснение не ти трябва да е с първа урина. Запиши си час за гинеколог, т.к. дори и да няма бременност следва да види какъв е проблема.


Много ти благодаря за отговора . Задължително ще посетя лекар.

Общи условия

Активация на акаунт