Дали съм бременна

  • 7 822
  • 81
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 39
Така е,благодаря Ви..може би от това имах нужда да ми се каже,че не съм дете. Като избягвам проблема, няма да го разреша,знам,че и да съм бременна няма да се излекувам като от грип и трябва да посреща нещата както трябва,така и ще бъде,както е било винаги😶 Детинското  ми поведение се дължи на това,че съм много уплашена може би и за това. Извинете ме

# 16
  • Мнения: 1 306
До седмица трябва след дуфастона да се появи менстр. А сама пишеш, че е 4 ден. Изчакай си спокойно прегледа, ако можеш и ако не дойде до тогава.

# 17
  • Мнения: 39
Вкарвам много паника, и едни въпроси "защо зацапва", и т.н. Имам още 3 дни,може и да дойде,но докато минат тези 3 дни..и въпросите "ще дойде ли, няма ли".. ще изчакам,а във Вторник съм при док, дойде,не дойде.Ще изчакам и това е. 🙏

# 18
  • Мнения: 39 247
Поне препикай един тест.
Честно, не те е страх да правиш необезопасен секс, а те е страх от последствията. Абортът не е края на света.

# 19
  • Мнения: 39
Лол тип разговор "На пазара". И без това съм напрегната, не искам да се тормозя допълнително.Тук съм за съвет, не да ми се казва какво да препиквам и какъв секс правя. Съвети искам,не упреци. И да страхувам се от аборт,защото съм правила такъв, и то в пълно съзнание,с уж местна упойка и беше доста голям кошмар от който след това не можех да се съвзема много дълго време

# 20
  • Мнения: 39 247
Лол, айде съвети няма да давам. Ще надничам да видя резултата. Макар, че вече ми е ясен. Успех.

# 21
  • Мнения: 39
Какво ви е ясно,врачка ли сте?? Нека и на мен да ми се изясни. Бе какви хора има..Като не можеш да помогнеш,не пречи поне

# 22
  • Мнения: 39 247
А за какво пусна тема? За мен си бременна. Доколкото общата ми култура и висенето десет години в проблемното знам, че втора черта без бременност не се получава.

# 23
  • Мнения: 39
Е нз какво показват тея шантави тестове,и все по често правят шашми
в отчитането,онзи ден си направих нов тест и беше отрицателен. Ходих и при док, отново ме гледа на видеозона и не видя бременност или др проблем,каза да изчакам и ,че трябва да ми дойде,така и стана..Дойде ми сутринта,както си трябва, с гръм и трясък,успокоих се и в петък съм при док пак,да видим защо се получи този проблем този месец.🤗

# 24
  • Мнения: 30
Здравейте мили дами искам да ви попитам Декември месец ми дойде на 25 менструацията ми е 4 дена . Сега Януари трябваше да ми дойде на 25 отново но вече по календара и изчисленията ми закъснява 5 ден , четох по фороми за домашните тестове за бременност с содата и сутрешната урина правих го и (шупна) както пишеше знам , че не може да се вярва на това но показва ли найстина и кога мога да си направя тест за бременност и всичките тези 5 дена закъснение имам някакви бодежи и леки болки но са за няколко секунди и после спират , но ме наболява и боцка няколко пъти за деня .. Frowning1 Дали съм бременна защото страшно много искаме бебче и какво да правя .. Благодаря ви предварително .. Kissing Face

# 25
  • София
  • Мнения: 1 508
Купи си тест за бременност от аптеката и виж резултата.

# 26
  • Мнения: 30
Купи си тест за бременност от аптеката и виж резултата.

Ще си взема но въпроса ми е , дали може да има някакъв малъл шанс да съм бременна ..

# 27
  • Мнения: 4 518
Купи си тест за бременност от аптеката и виж резултата.
Защо, нали е шупнала содата? Другата седмица на преглед направо.
Ако правиш секс винаги има шанс да забременееш (освен ако не са взети сериозни мерки това да не се случи).

# 28
  • София
  • Мнения: 1 508
Има шанс, разбира се. Пет дена си е сериозно закъснение и тестът ще отчете евентуална бременност.

# 29
  • Мнения: 30
Купи си тест за бременност от аптеката и виж резултата.
Защо, нали е шупнала содата? Другата седмица на преглед направо.
Ако правиш секс винаги има шанс да забременееш (освен ако не са взети сериозни мерки това да не се случи).

Да следим овулация всичко и след закъсението содата шупна но ме притесняват тези бодежи .

Общи условия

Активация на акаунт