Откраднат живот • в очакване на сезон 7 • тема 73

  • 24 780
  • 745
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9 484
Е, това аз също не го имам за претенция.

Както казах, освен условието на Пенев в момента не се сещам някой друг да е споделял какви претенции има, които са се отразили на сюжета.

# 46
  • Мнения: 2 714
Откровено казано, съмнявам се, че ако някой е имал някакви претенции, свързани със сюжет или партньор, ще тръгнат да ни го съобщават официално Simple Smile Тези неща са от кухнята и ако ги има, по-скоро ще гледат да ги опазят от широката публика.

# 47
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 796
Владов е аут. Актьорът го сподели на страницата си във фейсбук.

# 48
  • Мнения: 766
За мен е претенция "това няка да играя, онова ще играя". На Духовникова са и предлагали и тя отказвала и хоп в един момент сюжет с онкоболна, та да я привлекат,заради личната кауза.
Един Карамазов може да търка парцала цял сезон и да приеме не толкова " значима" роля, а Духовникова не. Просто явно се е взела много насериозно и това мен не ме кефи. А относно Пенев не е изобщо в негов ощърб, че не желае общи сцени с половинката му. Даже адмирации, че не смесва личното с професионалното за разлика от Вергов и Духовникова.

# 49
  • Мнения: 2 714
Владов е аут. Актьорът го сподели на страницата си във фейсбук.
Значи Лорчето започва съвсем отначало Simple Smile
Май не става ясно дали сам се отказва или не са го поканили да продължи.

# 50
  • София
  • Мнения: 12 409
Няма да ми липсва. Сега Лорчето ще тича след Ковачев или Иван Юруков. Може и след Йосиф. Mr. Green

# 51
  • Мнения: 12 406
Мисля, че е време и Пенев да го последва, техните образи се изчерпаха напълно, а и Пенев не виждам без Владов какво може да прави, освен да асистира в операционните. Освен това имаме доста хирурзи, трябваше малко да ги разредят, а и да не забравяме, че загатнаха, че ще има лекари, които ще си останат в св. Кирил.

Лорчето ми се струва, че даде заявка, че като се е освестила от болестта, ще иска да си оправи отношенията с Мазов, така че очаквам да тича единствено по него, докато той ѝ тика в ръцете документите за развод Grinning
Там си мисля, че може Мишева да се появи, предвид че видяхме нейния неврохирург на снимките.

# 52
  • Мнения: 9 484
За мен е претенция "това няка да играя, онова ще играя". На Духовникова са и предлагали и тя отказвала и хоп в един момент сюжет с онкоболна, та да я привлекат,заради личната кауза.
Един Карамазов може да търка парцала цял сезон и да приеме не толкова " значима" роля, а Духовникова не. Просто явно се е взела много насериозно и това мен не ме кефи. А относно Пенев не е изобщо в негов ощърб, че не желае общи сцени с половинката му. Даже адмирации, че не смесва личното с професионалното за разлика от Вергов и Духовникова.

Нейно право е, както и на всеки друг актьор, да избира какви роли да приема и какви не.
За мен това в никакъв случай не е претенция.
Дали са измислили историята със заболяването целенасочено, за да привлекат точно нея ние няма как да знаем.
А и да е било така, това си е решение на екипа, а не нейно условие.

Претенция ще бъде, ако им извие ръцете да каже ще участвам само, ако направите с персонажа ми това и това.

# 53
  • Мнения: 9 619
Владов е аут. Актьорът го сподели на страницата си във фейсбук.
Е той беше на общата снимка. Странно, ако ще го махат имат сега перфектното оправдание с новата болница, но пък защо е там само да му кажат чао.

# 54
  • София
  • Мнения: 12 409
Мишева може да е родила тайно от Стефчо и да стане интрига.

# 55
  • София
  • Мнения: 9 558
Владов е аут. Актьорът го сподели на страницата си във фейсбук.

Жалко, жалко за Александър Димов, защото е млад и добър актьор. След като толкова сезони не направиха нищо с героя му съвсем очаквано е решението му да напусне.

Лорчето ще тича след Мазов. А след прекрасния Ковачев ще тичат други. Simple Smile

# 56
  • Мнения: 9 484
Владов ще ми липсва.
Харесва ми и самият актьор, и персонажът му.

Наистина по-добре Пенев да разкарат, но него може да го оставят отново за болничния шут.

# 57
  • Мнения: X
Владов е аут. Актьорът го сподели на страницата си във фейсбук.

Жалко, много ме е яд. Чудесен актьор, персонаж с потенциал. Но не се учудвам

# 58
  • Мнения: 12 406
Владов е аут. Актьорът го сподели на страницата си във фейсбук.
Е той беше на общата снимка. Странно, ако ще го махат имат сега перфектното оправдание с новата болница, но пък защо е там само да му кажат чао.
Очевидно наличието или липсата на някой актьор на тази обща снимка не значи нищо Grinning

# 59
  • Мнения: 766
За мен е претенция "това няка да играя, онова ще играя". На Духовникова са и предлагали и тя отказвала и хоп в един момент сюжет с онкоболна, та да я привлекат,заради личната кауза.
Един Карамазов може да търка парцала цял сезон и да приеме не толкова " значима" роля, а Духовникова не. Просто явно се е взела много насериозно и това мен не ме кефи. А относно Пенев не е изобщо в негов ощърб, че не желае общи сцени с половинката му. Даже адмирации, че не смесва личното с професионалното за разлика от Вергов и Духовникова.

Нейно право е, както и на всеки друг актьор, да избира какви роли да приема и какви не.
За мен това в никакъв случай не е претенция.
Дали са измислили историята със заболяването целенасочено, за да привлекат точно нея ние няма как да знаем.
А и да е било така, това си е решение на екипа, а не нейно условие.

Претенция ще бъде, ако им извие ръцете да каже ще участвам само, ако направите с персонажа ми това и това.

Естествено, че е нейно право. За мен е претенция. Другото, за което говориш е изнудване, ако им извива ръцете. Въпрос на гледна точка. Аз така ги възприемам нещата, ти пък не.

Общи условия

Активация на акаунт