Откраднат живот • в очакване на сезон 7 • тема 73

  • 24 781
  • 745
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 714
Те ако те вземат, дано поне да разбереш нещо повече от това за къде пътува автобуса Joy

# 31
  • Мнения: 2 123
Цитат
"Не виждам нищо натрапващо и нескромно, ако Велислав сподели за признание, което негов филм е получил. Все пак пишеше и за Вездесъщият.
А и това е признание за целия екип, не е лошо да се казват тези неща, да се вижда какво творят".


Дона, съгласна съм с теб. Но, моят пост беше написан в друг контекст: колкото повече публична личност в случая актьор са афишира, толкова повече жълтурите набират материал за него и пишат измислици и лъжи. Повод беше снимката и поста на Диана за Илиян Любомиров и направих връзка с Велислав.LaughingLaughing

Последна редакция: чт, 24 яну 2019, 10:32 от *Melanie*

# 32
  • Мнения: 9 619
Ванилия, ние се справяме чудесно и без вътрешни лица - сватбата на Жекова в края на 5-ти сезон, Психото на Зорница Joy

Meлани, че постът с портрета беше в отговор на глупостите, а не обратното

# 33
  • Мнения: 9 484
Съгласна съм с това, но пък работата им е такава, че малко или много печелят от това да бъдат спрягани в публичното пространство.

И аз имах предвид нещо такова във връзка с участието на Владо и Теодора, което сега пак коментирахме.
Популярни са, споделят разни неща, известно е че са близки с екипа и съответно още от началото се набедиха за връзкари.
А аз съм сигурна, че и една голяма част от непознатите имена не са случайно попаднали в продукцията след 5-степенен кастинг, но просто защото нищо не се говори за тях минават между капките.

# 34
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 796
Може и да са връзкари, но са свежи и непознати, а не актьори, които изникват навсякъде продавайки ми кафе, банкови продукти, нещо за спане, сериали и предавания. Затова и не гледам Комиците, Столичани в повече, Капките, Господарите, Полицаите. Имам чувството, че развивам нетърпимост към актьорите, които постоянно ми се натрапват. Буквално са навсякъде, по всяко време.

# 35
  • Мнения: 12 406
Ванилия, аз поне от тези, които съм ги слушала да говорят, по-неизвестните, всичките са си минали през кастинг като стой, та гледай. Обаче Наум се съмнявам, че е минал Grinning
Това е нормално, обаче, мен не ми пречи, то е ясно, че няма какво да проверяват Теодора, Вергов или Карамазов дали могат да се справят с някаква роля, дето им трябват 20% от таланта, та да я изиграят.
Нормално е да поставят условия и да искат определени неща, определени партньори. В правото си са, пък от продукцията са в правото си да не им угаждат на желанията, ако това не ги устройва. Simple Smile
Но и на мен като Мириел, ми става просто ужасно досадно да ги гледам навсякъде, най-вече заради това, че наистина има много млади и непознати и е готино да откриваме и тях.

# 36
  • Мнения: 2 123
То моето обяснение стана дълго и широко.LaughingLaughing
Да го кажа така: Шопов, Диана и други пишат, публикуват снимки във ФБ, Инстаграм, дават интервюта и жълтурите имат материал. Украсяват, пишат измислици и т.н. Велислав страни не се афишира и не пишат небивалици за него. Нещо такова имах предвид.

# 37
  • Мнения: 9 484
За пренасищането съм съгласна.
Като цяло, не само във филмите и сериалите, ами и по предавания, реалитита, репортажи, гостувания и т.н. си се въртят едни и същи имена.

А също не и съмнявам, че някои са минали кастинг по редовна процедура, но просто моето убеждение, че има и такива напълно неизвестни, бутнати от някого.
Но никой няма да си каже мен ме взеха, защото познавам третия братовчед на еди кой си... нормално е да казват, че са минали някакви проби или са ги забелязали от други изяви.

# 38
  • София
  • Мнения: 9 558
Ванилия, благодаря за темата.

На мен пък ми е непонятно как е възможно професионалисти, каквито без съмнение са известните лица в сериала, да предявяват претенции относно развитието на сюжета, партньорите, с които да снимат. Това води до създаването на глупости, несъответсвия в историите, неадекватни постъпки на героите, забравяне на неща, които са се случили няколко епизода преди това или в предишните сезони, а времето става някаква имагинерна величина, която за различните герои върви с различна бързина.
Не ми пречи никой от актьорите, мога да гледам всички. Пречи ми преиначаването на историите в полза на някои от тях.

Иначе съм съгласна - някои са навсякъде и това започва да омръзва. 

# 39
  • Мнения: 2 123
Тук в темета преди време прочетох, че Диана помолила сценаристите да напишат нещо "разтърсващо" за героинята й Зорница. Било й безинтересно да играе два пъти влюбена. Нещо такова. И бам, сервераха изнасилването, според мен не на място и излишно. Та вероятно "изпълняват поръчки".

# 40
  • Мнения: 766
Ванилия, благодаря за темата.

На мен пък ми е непонятно как е възможно професионалисти, каквито без съмнение са известните лица в сериала, да предявяват претенции относно развитието на сюжета, партньорите, с които да снимат. Това води до създаването на глупости, несъответсвия в историите, неадекватни постъпки на героите, забравяне на неща, които са се случили няколко епизода преди това или в предишните сезони, а времето става някаква имагинерна величина, която за различните герои върви с различна бързина.
Не ми пречи никой от актьорите, мога да гледам всички. Пречи ми преиначаването на историите в полза на някои от тях.

Иначе съм съгласна - някои са навсякъде и това започва да омръзва. 

Аз мисля, че професионалистите биха могли да изиграят всичко и с всички. Много незряло ми изглежзат претенциите на някои. Това е по-скоро за личен комфорт и няма нищо общо с това какви " звезди" са. И съм на мнение, че в България няма звезди, има известни и неизвестни.

# 41
  • Мнения: 9 484
Освен въпросната идея на Диана, претенции, които са ни известни се сещам само за условието на Владо Пенев, в което аз лично не виждам нищо лошо.
Той го е поставил още преди да приеме да снима, т.е. това не се отразява на бъдещия сценария или вече случилите се събития. Ако искат го изпълняват, ако не си търсят друг човек.

Или нещо друго имаш предвид?

# 42
  • Мнения: 9 619
Мелани, не съм съгласна, че те са виновни за това, че някой с две мозъчни клетки измисля откровени лъжи или преиначават думите им - ти си казал, че любимият ти цвят е жълт, те са написали "гениална" история, защо ти е любим. Сега с годеницата на Шопов, момичето отхвърлила твърдението, че е бременна, но не - Наум щял да става татко, термин, бройка на бебетата и всичко това от една нормална снимка на двама им, на която тя е с широк пуловер. Вчера четох Телеграф, уж не жълта медия, свързано с кастинга за набиране на статисти за ОЖ, направо се потресох какво са измислили.

# 43
  • София
  • Мнения: 22 948
Благодаря за темата!

# 44
  • Мнения: 12 406
Освен въпросната идея на Диана, претенции, които са ни известни се сещам само за условието на Владо Пенев, в което аз лично не виждам нищо лошо.
Не бих могла да нарека идеята на Диана претенция. Това, че им е казвала, че ѝ се играе нещо по-екстремно, съвсем не значи, че е поставила такова условие, за да продължи. И изобщо, не мисля, че Диана, Ирина, Неда и която да е от по-младите са в позиция да предявяват претенции.
Бе да правят каквото искат, просто да се постараят да ни разкажат интересни истории Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт