Откраднат живот • в очакване на сезон 7 • тема 73

  • 24 778
  • 745
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 766
Благодаря за темата. Хоп и аз тук.

# 16
  • Мнения: 9 283
Според мен се имаше предвид не, че е странно Владо да рекламира ДГ, а това, че рекламира само него, докато за ОЖ нищо не казва.

  Това имах в предвид, ама не се доизказах Simple Smile , и аз чакам Дяволското гърло, но се надявам да гледам и д-р Карагьозов, обаче почвам да губя надежда .

  Много забавни мемове Smilehttps://www.instagram.com/bgshowsmemes/Карамазов ги репостна, по-точно това :

 

 

# 17
  • Мнения: 6 159
Благодаря за темата !
Този път просто чакам да започне сериала - без приятното очакване  след сезон 5 . Надявам се обаче и да не преживея такова разочарование като от сезон 6 .
Майче , не знам кой е писал за  ушичките , но ММ непрекъснато повтаря ,че Вики/ж/ в муцуната и ушлетата  е като от Аватар .

# 18
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 096
Надявам се да изгледам останалите ми четири сезона докато започне седмия, чета ви с удоволствие, макар че повечето мена са ми напълно непознати.

# 19
  • Мнения: 1 560
Няма ли вече да кажат новите герои кои сааа Sad То единия е разгадан уж, де.😃 А за Владо мисля, че ще участва, ама нищо никой не потвърждава. Щом ще почва февруари, ако можем да вярваме на Ралица, (предполагам в края на месеца), би трябвало след 1-2 седмици са почнат да пускат тийзъри.

# 20
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 796
Да де - според мен участието му в ОЖ бе само временно.

# 21
  • Мнения: 9 484
Нали някой каза, че Марта е писала някъде за Владо, че ще участва??

# 22
  • Мнения: 12 406
Ето въпросът към Марта и нейния отговор в Инстаграм :

# 23
  • Мнения: 9 619
Наум спазва традицията да си почива в директорския кабинет Joy

Добре, че е Моски да чете коментарите Grinning

# 24
  • Мнения: 1 560
Дано е вярнооо!

# 25
  • Мнения: 9 484
Ами надявам се, че няма да ни излъже.

Да не се окаже обаче, че участието му е само в първите 5 мин и до там....

# 26
  • София
  • Мнения: 12 409
Вместо запис да кажа, че се записах за утре за снимки за сцена в автобус. Понеже е след работа си пратих телефона, пък да видим. Още не са ми се обадили.Laughing Аз от любопитство се записах.

# 27
  • Мнения: X
Вместо запис да кажа, че се записах за утре за снимки за сцена в автобус. Понеже е след работа си пратих телефона, пък да видим. Още не са ми се обадили.Laughing Аз от любопитство се записах.

Някой блуден син или дъщеря може да се завърне в болницата с междуградския автобус Joy
Айде, дано да ти се обадят Simple Smile

# 28
  • Мнения: 9 484
Айде, крайно време е да внедрим наш човек в екипа 😂

# 29
  • София
  • Мнения: 12 409
Мен много ме беше яд за миналата събота, че не бях разбрала, че ще има снимки. Надявам се да ме извикат и в автобуса да е тъпкано с народ и аз да съм полегнала на Ицето. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт