Ранобудна птичка" След "Пълнолуние" с новия проект на Джан Яман. Тема 31

  • 58 838
  • 745
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 475
YumРадвам се че ви харесва момичета, аз и гиф подготвих, но не мога да го кача. Две леви ръчички.Yum

# 31
  • Мнения: 8 098
Цитат

Ехааа, ако това е истина, Айлин и Фабри скоро няма да  присъстват в дизито!:rolling_eyes:



Heart

# 32
  • Мнения: 1 758
Може да сте коментирали преди , но как се казва квартала на Санем и къде се намира в Истанбул ако знаете ? Simple Smile)

# 33
  • Мнения: 8 098
Hands Plus1Уаааа... Hands Plus1





Нова от Демет.Heart Eyes

Последна редакция: чт, 24 яну 2019, 22:26 от alex_94

# 34
  • Мнения: 972
Добър вечер по късни доби момичета🤗🤗
 Това за вероятния сценарий и аз го четох, но доколко може да се вярва, не се знае. Един ден излизаше информация че Джан и Демет не се поглеждат на сета, сега пък били като Том и Джери. 😁
На кое да вярваш не се знае.



Последната на Демет си мисля че е от записването на саундтрака на Пичката

# 35
  • София
  • Мнения: 971
Добър вечер по късни доби момичета🤗🤗
 Това за вероятния сценарий и аз го четох, но доколко може да се вярва, не се знае. Един ден излизаше информация че Джан и Демет не се поглеждат на сета, сега пък били като Том и Джери. 😁
На кое да вярваш не се знае.

Mariya_R_84, избери си варианта, който най-много те радва и вярвай в него. И без това няма как да знаем каква е истината... JoyJoyJoyJoyJoyJoy

Добър вечер или добро ранно утро, момичета... Animal Hatched Chick
Наминавам аз пак по никое време, но ме пришпори трудовото ежедневие и не остава време да намина в по-нормално време... Който знае какво е "Наредба 18" ще ме разбере ... А на тези, които не знаят им завиждам благородно... Пък и совите са си сови, каквото и друго да казваха в един филм преди време...
Оплаквах се, оплаквах се, че им е много дълга почивката, а 26-ти почти чука на вратата, а аз даже не успях да си довърша птичия маратон за това време. Стигнах до средата на 22 серия и там си и останах втора седмица вече... Confused Confused Confused Но освен работата, са виновни Вуслат и Халката, че ме зарибиха да ги гледам... Ама какво да правя като освен романтика, харесвам и загадъчни истории...

Дъга, много благодаря за красивото ново клонче, което си ни предоставила, да си чуруликаме на воля. Flowers HibiscusFlowers HibiscusFlowers Hibiscus

Е, хайде лека нощ от мен ... Останаха ми 3 часа в които да успея и да поспя... евентуално... Misc ZzzMisc Zzz

Последна редакция: пт, 25 яну 2019, 04:28 от Lilly Di

# 36
  • Мнения: 5 459
И "Стълкновение" - то е хубаво!

# 37
  • Мнения: 41 718
Добро утро! Hug Hug Hug



Кесара Hug,чудесен клип! newsm10

Благодаря на всички наминали и споделили каквото са открили! bouquet bouquet bouquet

Неостана...утре е нашия ден! Party

                Джан е бил на РД на приятел....

              


        



Желая ви приятен ден! Hug Hug Hug

# 38
  • Мнения: 11 986
 Hug



Скрит текст:

Това  фенско мечтание ли е? Много добре звучи за да е истина, макар да не е лишено от логика.
Кесара, дерзай!
 bouquet

# 39
  • София
  • Мнения: 971
И "Стълкновение" - то е хубаво!

Стълкновението умишлено избягвам да го започвам, защото имам съмнение, че ще ми хареса, а нямам много време... Ако почна и него и 3 часа за сън няма да ми остават. Но е на едно от първите места в ToWatch списъка ми.

# 40
  • Мнения: 8 098
HugHugHug 

Прелитам само...Angry

От сета.



Йозлем и приятели ...



малко  Демет... Kissing Heart



и повече Джан...Stuck Out Tongue Winking Eye



Успешен ден!:four_leaf_clover:

# 41
  • Мнения: 972
Добър да е денят ви птички 🤗🤗🤗
Минавам набързо да поздравя.
Славе, това уж е информация от един от актьорите от каста, един вид вътрешна информация 🙂
Lilly 🤗 и мен ме сърбят ръцете да си пусна Стълкновение, но ще изчакам да натрупат серийки и тогава. Само се надявам да не ги финализират скоро, че като гледам рейтинга, бъдещето му не е много оптимистично.
Alex 🤗
Хубав ден ☀☀☀

# 42
  • Stara Zagora
  • Мнения: 1 672
Добър ден! Пожелавам на всички хубав ден и да бъдат усмихнати тихи и спокойни идващите почивни дни!!




Скрит текст:
Не може без нашите птички 🕊️

Последна редакция: пт, 25 яну 2019, 12:48 от Stoqnova26

# 43
  • Мнения: 773
Здравейте, момичета! 🤗
Долитам за минутка и отивам да мръзна навън че ме чакат задачи 🥺

Много се чудя с толкова инфо от сета и в същото време с един фраг по-малко, дали това, което снимат след почивката не са два епизода?
Доста събития ми се струват за един епизод, освен ако не са го направили страшно динамичен и ударен като за начало на годината!

# 44
  • Мнения: 972
Здравейте, момичета! 🤗
Долитам за минутка и отивам да мръзна навън че ме чакат задачи 🥺

Много се чудя с толкова инфо от сета и в същото време с един фраг по-малко, дали това, което снимат след почивката не са два епизода?
Доста събития ми се струват за един епизод, освен ако не са го направили страшно динамичен и ударен като за начало на годината!
Ева, в 2та фрага и снимките за 27 епизод, Санем е с 3 различни аутфита, та мисля, че всичко, което сме видели зад кадър е от един епизод. Може би последните снимки край брега, Санем и Джан в колата и евентуално полицията пред дома на Айлин са от 28 епизод.
 

И една Деметка на балкона вкъщи 😍

Последна редакция: пт, 25 яну 2019, 14:42 от Mariya_R_84

Общи условия

Активация на акаунт