Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо 47

  • 29 189
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 28 602
Привет банда!
Връщам се от комшиите, много съм доволна! Телчо изяде 16 агнешки кюфтенца,  Shocked все пак малки са, а аз страхотен телешки стек! chef
Забърсах и едно гащиризонче, дънково от Дефакто, с него съм Машалаааа!  hahaha
Само сто и двайсет торби с яденета накупихме....кога ще се изядат, не знам! Rolling Eyes И Доместос 5 литра, колкото повече, толкова повече..... bowuu

Последна редакция: пн, 04 мар 2019, 22:54 от mimi.7299

# 691
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 748

Само сто и двайсет торби с яденета накупихме....кога ще се изядат, не знам! Rolling Eyes И Доместос 5 литра, колкото повече, толкова повече..... bowuu

😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣

# 692
  • Мнения: 3 347

Добро утро Kissing Heart!Дребния пак си е вкъщи,ще ходим на козметик,двамата Rolling Eyes...но поне няма да се "насладя " на приссссъствието на колежката Sunglasses!

# 693
  • Мнения: 28 602
Добро утро мила банда!
Тази седмица къса.....дано мине бързо! Изобщо не ми се ходи...уф!
Мамекс, завеждайте го по бързо това момче на Сандански, милото, смля се да боледува! Сандански е точно за астматици, смятам ще се закрепи! Praynig
Исккам макарониииии....! Joy Joy
Хайде по едно кафенце на моренце....!

# 694
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Eха, чудни кафенца Simple Smile Мамексче, Миме Hug
Ирко, знаех си аз, че нещо такова те отдалечава от нас Hug ПОЗДРАВЛЕНИЯ и се прекланям пред това, което правиш! Много Hug Hug Hug
Миме и на мен не ми се работи, още повече, че (не знам как успявам да го свърша това) се самонатопих с още работа този месец ...
Иринко, вЕрно за подписа ми, но ... май това ми е настроението в момента Grinning
Мамексче, дано се възстанови Малчо на Сандански, че наистина не си е работа това тази зима Hug
Много Hug на всички и лек и усмихнат ден Simple Smile

# 695
  • Мнения: 2 844
Деми Heart здрава и щастлива бъди , и любимите ти хора също!Мечтай и дерзай! Flowers Hibiscus
Доброооо утро Heart Eyes
Замислих се, че би било много хубаво ако всяка седмица работим четири дена , а почиваме 3 Sunglasses
Добре си поччинах, даже и на разходка по морето успях - вчера беше разкошно време.
Белла Kissing Heart поздравления, мног се радвам за теб:heart_eyes:
Деска Heart Eyes страхотни са обувкките Hands Thumbsup
Мамекс Heart Eyes по- бързо да се оправяте!
Спокойна   и слънчева семдижа ви поже;авам и много ви гушкам Hug
 

# 696
  • София
  • Мнения: 11 117
Добрутро момичета и момче!  Hug

Честити ви всички празницци накуп!  Heart Eyes
На Деми ЧРД на патерица, зло да те забрави, само щастие, радост и любов!  Heart Eyes Hug Heart Eyes

Не мога да насмогна да ви изчета и това е!

Аз си диетувам, подкарах вече втори режимм на Байкова и съм свалила почти 2 кимлограма, но кантарЯ се бъзика периодично с мен, като тази сутрин и мисля да го забравя до петък! Показа гадината голям плюс, но шибнах много сол в салата снощи и предполагам (надявам се), че съм задържала вода!

Толкоз засега от мен ...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 697
  • Мнения: 1 617
Добро утрооо!  Hug
Мимоуз, е нямаше ли по-големи разфасовки на Доместос...туй до никъде няма да ти стигне, тряя пак да търчиш до комшиите  hahaha
Усмивки на всички!  Hug Simple Smile

# 698
  • Мнения: 28 602
Добро утрооо!  Hug
Мимоуз, е нямаше ли по-големи разфасовки на Доместос...туй до никъде няма да ти стигне, тряя пак да търчиш до комшиите  hahaha
Добро утро!
Еме имаше, ама Телчо се опъваше ..... и тоз доста му се стори, а то 5 литра какво са.... hahaha hahaha
Хайде на кафетоооо

# 699
  • Мнения: 1 617
Ми шъ съ опъва, като се е наплющял с емнайсе кифтенца  hahaha Ма той на гръб няма да го носи  Simple Smile

# 700
  • София
  • Мнения: 11 117
Мими, ще ме умОриш с този Доместос.  hahaha
Аз не мога да му издържа ужасяващия мирис...

# 701
# 702
  • Мнения: 28 602
Тук сме Вангобче! Поне аз де, снощи бях на спявка с мили другарки, пихме винце и днес ме цепи тиквата!
Така, другото което реших е от днес за започвам силно огранчаване на храната и като първа стъпка днес разтоварващ на салати!
Хайде идвайте, пишете менюта, стимулирайте ме как отслабвате, че да се засрамя и аз!
Пийнете по едно кафе и имайте хубав ден бандичка!

# 703
  • Стара Загора
  • Мнения: 628
Здравейтее!
Тук съм, вземам си кафенце, че много работа в офиса. Не съм ви чела, извинете. Вчера ходене по институции - НАП НОИ, скъсаха ми нервите, днес отново в НОИ:imp:
Мими аз държа килограмите както съм казвала и друг път с ограничения на въглехидратите и храната като цяло. Тесто и захар и картофи не ям под никаква форма. Също и готвя по опростени манджи с малко компоненти. Справям се, въпреки че много ми се дояжда тестяно, ама няма щото Бургас и морето наближават.
Днес ще ям половин скумрия печена на скара, две шабички толстолоб пържен и салата, довечера у мама на рожден ден, месце някакво със салата. Сутринта хапнах около 20-30 гр. кашкавал и парченце краставица -толкоз!
Приятен ден сладурки!

# 704
  • Русе
  • Мнения: 4 774
И аз съм тук Simple Smile
Вангобче, Миме  Hug
Както винаги по това време са ме обхванали мераци за промяна в моята визия (демек имам желание да отслабна, ама ... само до там) и да бутна нещо из къщи - особено след като видях подновяването на Иринка Wink, освен това и работата е доста. Така че - през деня съм на работа - вечер измислям разни неща и ММ мърмори Grinning Сега го навивам да си купим сушилня (проблема е, че възможността да я сложа е в килера - върху пералнята има ... миялна Grinning)
Mиме, не ставам за пример - засега съм на
з - кафе, купичка к. мляко + 1 чл чия + 1 чл ленено семе, о - гледам да е нещо готвено, по възмжност нвх, в - различно...
Хубав и усмихнат ден бандичка!

Общи условия

Активация на акаунт