Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо 47

  • 29 134
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 844
Привет, бандичка любима Heart
Вангобито Kissing Heart скива ли ни вече Joy
Мими Kissing Heart чудно кафенце, благодаря, взех си. А за килограмите и аз на този ред съм извън всякакви граници - не знам защо но ми се яде непрекъснато шоколадДДДД, и си ям - докога не знам - а лято иде Imp , трябва нещо и аз да направя. Уж днес съм на вода, да видим обаче довечера какви ще ги свърша.
И аз искам нещо да променя в къщи, но имам да довършвам неща на вилата - и няма да стане.
Хубав ден мили мои, много, много ви гушкам Hug
 

# 706
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Тук съм! Къде да съм??!! Но нещо Смирения се опитва да се "поправя", на да видим къде ще му излезе края  af
Аз, съвети за отслабване няма да дам!  Naughty
Скрит текст:
Това е една от причините да ме вбесява Смирения. Говоря, говоря какво е нужно да се яде и кога. Съгласява се. И когато не съм до него.... ooooh!Имам чувството, че ви прави напук! Онзи ден, гостите от комшулука донесоха едни шоколадови бонбони. Ставаме сутринта, пием кафе и нашия взима един бонбон, който е голям колкото шоколадово яйце, най-безцеремонно си го изяде, че и изяде и 1 пълнозърнеста бисквита. "Завря ми булгура" #Cussing out И го питам: Добре, де, ние постоянно говорим, че е наложително да свалиш поне 10 кг. Защо изяде тези простотии? И отговора: Ами, защото ми се яде. #2gunfire
Имаме достатъчно знания кое, какво,кога и колко! Всяка от нас познава тялото си, нуждите му, коя храна как се отразява....Какво повече!!! Ами воля и дисциплина!
Оправдания винаги ще се намерят! Царе сме в това!
Успехът е във всяка от нас!

Прощавайте, че започвам утрото с  smile3538 но сте ми достатъчно близки, за да напиша това, което мисля  Heart Eyes...пък "Който разбрал, разбрал!"
 afwitch afwitch afwitch
P.S. Аз вече съм 58,7 Mr. Green без глад  Naughty

Деско, щом няма място за сушилнята, значи апартамента е тесен Twisted Evil Flutter Heart Eyes



# 707
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Дубрутрууу и от мен,  Crazy

Уф, наглеждам ви аз, но Шушка кашля и тези дни беше търчане до доки, после счетоводители, после кабинет и после по обратен ред... Laughing И така... ooooh!

От 10 дни и аз съм се постегнала в храненето, оставих Ф само за събота или за повод, ММ също се храни като мен, и това ми е стимул. Той само биричката не може да зареже.  Crazy

Мнеюто е основно яйца със зеленчук за обяд, и нещо месно или риба за вечеря.  Whistling

Много, много ви цункам, пак ще пиша, до после,  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 708
  • Мнения: X
Здравейте, муцунки!

Жулс, бързо да оздравява малката хубавица! 🤗
И аз като не пия Ф май по - малко ям. Иначе с Ф ми върви повече да замезвам. 😆

Мими, хайде и аз от днес се стягам. Направо ми се реве, за няколко месеца съм 5кг отгоре.
Започна пак кръста да ме боли от тежестта. А и стомаха ми мн се обажда, накрая пак принудително ще трябва да спра това и онова.

Инджи, и на мен все сладко ми се яде.. Какво е това нещо нз! 😄

Деско, взимайте сушилня, ще се родиш. Не пречи, че е в килера, пак е мн по - удобно, отколкото да простираш.
Особенно пък за зимата, когато бавно съхнат.

Иринитке, ти на НВХ ли си?

Ще празнувате ли утре?
Айде слънчев ден от мен. Ставам да действам с домашния фитнес.
Ще готвя пиле с картофи, ще хапна, но малко. 😀

# 709
  • Стара Загора
  • Мнения: 627
Иринитка++ за всичко което казваш, успеха е в нашите ръце!!

# 710
  • Мнения: 28 390
Сиси, ако искаш да почнем 90 ДД, с нея поне имаме сигурни две кила вода, които ще паднат! newsm78
Поръчала съм си и книгата на Вики не знам си коя за НВХ рецепти!? Казвай какво да правим, много ми е демотивирано, нервно и това ме кара да ям! И това е поради липса на контакт с природата, не мога да издържам затворена в офиса, душата ми е стисната тук! Обичам да ходя на разходка, да карам колелце, да гледам морето... не ми се стои на затворено!

# 711
  • Мнения: X
Нз и аз, Мими, какво да правим. Да я започнем, ама 8ми март, това..онова.
Хайде от понеделник, искаш ли?

# 712
  • Мнения: 28 390
Нз и аз, Мими, какво да правим. Да я започнем, ама 8ми март, това..онова.
Хайде от понеделник, искаш ли?
Аз на осми няма да ходя никъде...но може и от понеделник, при мен положението е нетърпимо вече! Утре ще се черпим в службата, но то се носят основно тестени неща, които не ме изкушават твърде!

# 713
  • Мнения: 5 340
Дами, с какво се храните най-много, когато сте повалени от някой гаден вирус? Лошото е, че времето се мръщи и хич не е подходящо за пазар Crossing Arms

# 714
  • Мнения: 28 390
Балкайче...с топла пилешка супа...балсам за душата!

Последна редакция: чт, 07 мар 2019, 12:49 от mimi.7299

# 715
  • София
  • Мнения: 2 008
Привет Hug
Като не ви " скивам" се утешава , че с приятното време хайманосване и се забавлявате. Ама ми е хубаво като се появите  Heart Eyes
Джули, да  се оправя сладурчето Praynig
Деси и аз мисля как и най- вече къде да насърчи сушилня  newsm78 . Права е Иринита, в пространство искам да инвестирам , ама нЕма
Хубав ден  bouquet

# 716
  • София
  • Мнения: 4 141
Ехаааа, чудни сте 😘😘😘
Инджи, да! Видох ви и съм щастлива 😘😘😘 .
Иринитко, 😍 с черен шоколад няма ли да се залъже. Иначе си толкова права за всичко описано. 😍😘😍
Мимчо, 😘😘аз от седмица вечер хапвам само салата и чаша кефир, нещата се раздвижиха много.
Джулка, 😘😘😘 да оздравява слънчицето ми 😘😘😘 .
Балки и ти.
Сиси, Деско, Ничия, Танко и всички😘😘😘.

# 717
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Сисони, да, на нвх съм. Но, както писах, миналата седмица, следя макроси за съотношение на мазнини/протеини/вгх.
Менюто за днес:
З - кафе с кокосово масло
О - броколи със сирена. Цялото ястие е от 350 гр. броколи на пара, 150 гр. извара, 50 гр. масло, 30 мл животинска сметана, 60 гр. чедър, сол и черен пипер.
Порцията ми беше 1/2. Салата цвекло.
В - Останалите броколи, зелена салата + малко бекон (30 гр).

Относно вгх. Стремя се да са около 20 гр/ден, но понякога хапвам нещо сладко /плод и съответно компенсирам на следващия ден или ако не мога, то поне за седмицата.
На ясно съм, че е нужно да се ядат храни от всички групи, за това не се вманиачавам.
Постигна ли желаната форма, постепенно ще въведа бобови и плодове.
Сега пия витамини и добавки.

# 718
  • Мнения: X
Браво, Иринитке.

Балки, да оздравяваш!

Мими, чудя се дали да я подхващаме, мн несериозна съм станала. И апетит голям, пфууу не се издържа.
Как пък все ми се яде!? 😂

# 719
  • Мнения: 28 390
Браво, Иринитке.

Балки, да оздравяваш!

Мими, чудя се дали да я подхващаме, мн несериозна съм станала. И апетит голям, пфууу не се издържа.
Как пък все ми се яде!? 😂
И аз съм несериознаааа....не мога да се понасям!

Общи условия

Активация на акаунт