Какво искат и очакват мъжете?

  • 26 340
  • 509
  •   1
Отговори
# 495
  • София
  • Мнения: 5 883
Откъде го завъди тоя канадски фенклуб?
Че и толкова запознат с подробности като за новорегистриран потребител...Sunglasses Stuck Out Tongue Winking Eye

# 496
  • Мнения: 1 004
A има ли хора необичащи почивки и неизлизащи никога от апартамента? Хора, които според писанията им са пълни с пари , но от около 7-8 години никога никъде не са отишли, защото провайдъра така е решил?
Може и да има. Все ми е тая. И да има, не ми пречат.

# 497
  • Мнения: 859
Sirena, започвам да си мисля, че имаш някакъв сериозен проблем - страх те  е от всичко, все някакви сценарии в главата, много високо ниво на тревожност и ред други неща. Ако е истина това, което пишеш, трябва задължително да се консултираш със специалист. Твоите проблеми рефлектират върху децата ти ( за провайдера не ми пука, въпреки, че и той го отнася) и съвсем не в положителна посока. Ако пък само си измисляш и лъжеш кое защо не може да стане и че ти всъщност не го искаш това нещо, защото провайдърът е стиснат и ти е промил мозъка - тогава оттеглям съвета за специалиста.

# 498
  • Мнения: 503
Ходила съм на плаж по веднъж в Турция и Гърция и определено мога да кажа, че пред тези два плажа нашето черноморие е мечта. По чакъли не мога дори да стъпя и се чудя как хора бият километри за чакъпи и скали - на плажа и под водата. На плажа стоя на сянка, пия нещо разхлаждащо и съм потънала в разговори или в интернет. Дори и тук съм писала от плажа Grinning В книга не мога и не искам да се задълбоча.

Завиждам на гмуркачите, обаче нямам смелост.

В Турция хубави плажове има колкото искаш, в Гърция също се намират, че дори и в Албания, макар на Саранда централният да е с чакъл, което е абсурд.  А в Тел Авив какви плажове има... дори и аз, дето не обичам да ходя много, ходя с кеф. Иначе на плаж отивам да пия две бири, иначе умирам от скука.

# 499
  • Мнения: 10 993
Аз мога да си прекарам целият живот на плажа. За мен само това е почивка. Дори ще си купя апартамент на нашето черноморие, за да си прекарам старините там.

# 500
  • София
  • Мнения: 12 374
Аз мога да си прекарам целият живот на плажа. За мен само това е почивка. Дори ще си купя апартамент на нашето черноморие, за да си прекарам старините там.
И аз мога, детето също - нямаме насита, дори по 30 дни да сме на море.

В Гърция има прекрасни плажове, човек трябва да мръдне до по-далечните острови. Този юли ще сме за втори път на о-в Наксос, който се слави с едни от най-добрите плажове в света. И наистина е уау, смятам 15 дни да се размажа. А местната кухня е Heart

# 501
  • Мнения: X
Била съм няколко пъти в Гърция. Честно казано, до ден днешен не схващам в какво точно се състои това "Уау". Единият път обикаляхме с яхта по островите. Сега да ме питате имена - не помня.
Не виждам с какво толкова гръцкото море превъзхожда нашето. Повечето плажове са каменисти или с прекомерно ситен пясък (като тиня едва ли не), водата - прекалено солена, има морски таралежи. Жегата през лятото е непоносима. И бирата в най-мизерния капан не е под 3 евро. Обслужването не е невиждано, във всеки случай е по-зле от турското. Е, в нашето по някое време се явяват водорасли. Но в края на юни си е прекрасно.
Имам чувството, че предпочитанието на гръцките почивки е по-скоро въпрос на маркетинг и някакъв снобизъм.
В Гърция бих ходила в края на октомври, когато на нашето море вече не става.

# 502
  • София
  • Мнения: 12 374
Въпрос на вкус. Нашето черноморие ми е страшно неприятно, по гръцките острови се чуваме супер. Никакъв маркетинг - не гледаме реклами, не ползваме услугите на тур оператори. Сами си организираме почивките, особено когато се местим от остров на остров.

# 503
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 474
Предполагам, че е въпрос на някаква вътрешна свързаност - много хора просто ги влече някъде, сякаш в предишен живот са били там. За мен може да е Западна Европа, за Таис може това да е Гърция, за други - другаде.
От Гърция съм виждала на живо само Санторини. Комерсиална дестинация, а и изглежда яко по снимки.
Природата и плажовете са под всякаква критика - камъни и скали, както целия остров. Като влезеш във водата, стъпваш върху скала. Растенията са супер кът, имаше лози някакви и една доматена градина намерихме, докато обикаляхме с АТВ, доматите бяха ужасни. Иначе имаше красиви  цикламени цветя в саксии навсякъде. Не харесвам и езика и музиката им, както и кухнята. А, в ресторант за двама не сме оставили по-малко от 120 Евро, без да сме ящни или да пием повече от една-две чаши.

И все пак, беше страхотно и незабравимо! Единствено по рода си в моя живот. Заради архитектурата (всъщност тя е всичко) е много романтично, има къде да се разхождаш дълго и размотаваш, предлагат разходки с лодки по залез, можеш да видиш целия остров с АТВ, което си е купон. Времето беше перфектно, неочаквано за средата на юли и видях най-звездното небе, което съм виждала в живота си.
Даже и огромните тълпи от туристи не ме дразнеха. Гледката вечер от басейна беше красива. Летището им е на брега. Simple Smile

Аз открих мястото си за пътуване в Италия, защото има всичко, което харесвам. Музеите и галериите са едно на ръка, както и бутиците. Изключително красива и разнообразна природа, която се променя всеки час, ако пътуваш с кола. Архитектурата им за мен е страхотна, климатът, храната е феноменална (колкото и комерсиално и невъзвишено да звучи) , историята им, културата им, малките улички с ресторантчета, мушкатото на всеки прозорец, простряното пране, средиземноморските борове и онези острите дървета... Градовете са старинни и вечни, а по селата като отвориш капаците на балкона, блесва слънце и мирише на цветя и плодове. Което, ако живееш в сива и ръмяща Германия, е силно впечатлително. Grinning

# 504
  • Мнения: 1 206
Санторини е красиво, но Миконос и Крит са по-хубави. Има и други острови с хубави плажове. Много харесвам Гърция, но и аз в Италия си оставих сърцето. Там един сандвич от клек шопа за 5е е по-вкусен от хубав ресторант тук.
Криси, дори и да ти изглежда хубаво на бг черноморие ( не визирам слънчака и подобни), стане ли края на септември е кофти. Зимата там е много влажно, мрачно и безлюдно.

# 505
  • Мнения: 7 951
Има раздел Туризъм в секция Свободно време, дами! Wink

# 506
  • Мнения: 712
Какво искат и очакват мъжете - любимата дане ти споменава за такива места като Мавриций , Малдивите , или пък Бора-Бора . Trollface

# 507
  • Мнения: 1 206
Какво искат и очакват мъжете - любимата дане ти споменава за такива места като Мавриций , Малдивите , или пък Бора-Бора . Trollface
ми тя любимата може и да не спомене, ама той все ще разбере като не я намери вкъщи вечерта и скролне фб.

# 508
  • Мнения: 10 993
Какво искат и очакват мъжете - любимата дане ти споменава за такива места като Мавриций , Малдивите , или пък Бора-Бора . Trollface

Ти си като мъжа ми. Аз обаче ходя с майка ми и големия син, иначе тайно си мечтая за мъж, който да споделя моите желания, но за сега само си мечтая де.

# 509
  • Мнения: 3 689
Не е сбъркана класацията, просто пари и интелект не винаги се намират на едно и също място. Joy
Категорично не съм съгласен! Един умен мъж ще намери начин да печели пари.
Споделям: "Като си толкова умен, къде са ти парите?"

Общи условия

Активация на акаунт