Какво искат и очакват мъжете?

  • 26 371
  • 509
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 4 445
Аз не бих се наемала да хипотетизирам "по картинка", дори и да имам  някакво въображение и да смятам, че се познавам Simple Smile

# 481
  • Варна
  • Мнения: 14 548
Много промотирани и преекспонирани дестинации.Естествено, най -скучния етап  е плажа.Дори е вид мазохизъм. И морските сирени не припарват до горещия пясък.При плажуване не излизам от морската вода. Посиняването на устните е показател за финала.Пълноценна почивка може да има всеки,ако сам си определи маршрут,екзотични точки,хотел,артефакти и др.Стадният ефект, с туроператор не е за мен. Vassilena ,имаш вариант да създададеш добри приятелства , от различни дестинации. Гостувайки им ще съчетаеш полезното с приятна компания и мини разходи.Sunglasses

# 482
  • Мнения: 1 004
Бе депресия я обземало....Сирената е нямам думи хахаха
Защо? На мен също ми е ужасно, ужасно скучно на плажа. Има и такива хора, необичащи море и плаж.

# 483
  • София
  • Мнения: 17 851
Гостувайки им ще съчетаеш полезното с приятна компания и мини разходи.Sunglasses
Алеко, къде си

# 484
  • Мнения: 859
A има ли хора необичащи почивки и неизлизащи никога от апартамента? Хора, които според писанията им са пълни с пари , но от около 7-8 години никога никъде не са отишли, защото провайдъра така е решил?

# 485
  • Мнения: 30 802
Оффф....тъпо...

# 486
  • Мнения: 712
Какво толкова му харесвате на тоя Мавриций не мога да разбера . Имам една позната която има албум със снимки във фейса от Мавриций . 30 снимки разделени тематично по следният начин :
  10 снимки на слънце палми и море
  10 снимки на пороен дъжд и силно наклонени палми от вятъра
  10 снимки раглеждане на местни забележителности , в някакво мрачно навъсено време , стил лондонски мизарабъл .
Гроздето е кисело - за мен тия прехвалени дестинации , не предлагат нищо което го няма в Гърция или Турция .

# 487
  • Мнения: 30 802
Ми аз бих отишла на Мавриций, изглежда не много далеч. Ама както съм зле по география, ще нацеля баш мусонния сезон или някой тайфун и ще е гига тъпо. Впрочем кога е сезонът за ходене и кога времето става ужасно?

# 488
  • Мнения: 2 694
Малей, сравниха Гърция с Тайланд... Па като не виждате разлика, то и българското черноморие е като гръцкото по този смисъл.

# 489
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 520
Аз се бях загледала по Бора Бора, обаче като си помисля къде е... на средата на нищото...Имам тотално откачен и нерационален страх да летя дълго над вода! Grinning Обаче наскоро научих, че не съм единствена.

Лично съм си намислила по-малко популярни дестинации.

# 490
  • Варна
  • Мнения: 14 548
С"Узо" и Сиртаки, в някоя кокетна вила , бг флората е по-добрата имитация на гръцка дестинация. Познати почиваха в супер луксозен хотел в Турция-султански интериор,палми, фурми пред хотела.Плажът би отчаял всеки оптимист-шезлонги в/у чакъл , а морското дъно скален, насечен релеф. И като те заблъскат вълните из тези камънаци- емоции,травми и ругатни. Гледах ги на клип. CryGrinning

# 491
  • Мнения: 30 802
Ми аз на плажа общо взето мога да правя 2 неща - да чета и евентуално да пия коктейл. Да кисна в морска вода не обичам, водолазни подвизи не обмислям. Общо взето ми е все тая на кой плаж ще чета.

Дон Джон, сега, като кажеш Тайланд, какво имаш предвид - природа или главно разгул, местни жени и наркотици...

# 492
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 520
Ходила съм на плаж по веднъж в Турция и Гърция и определено мога да кажа, че пред тези два плажа нашето черноморие е мечта. По чакъли не мога дори да стъпя и се чудя как хора бият километри за чакъпи и скали - на плажа и под водата. На плажа стоя на сянка, пия нещо разхлаждащо и съм потънала в разговори или в интернет. Дори и тук съм писала от плажа Grinning В книга не мога и не искам да се задълбоча.
Въпреки че до сега ме влечали по-скоро градски трипове, отколкото почивки, не бих имала нещо против около мен да има палми, бял пясък и лазурна вода, а наблизо гъста гора. А преди се чудех на такива хора как не умират от скука по такива места.

Завиждам на гмуркачите, обаче нямам смелост.

# 493
  • София
  • Мнения: 12 374
Форумът е пълен с жени, които още утре могат да мръднат до Мавриций, ако решат, но не им се ходи щото е скука.

# 494
  • Мнения: 30 802
Ми аз лично изпитвам панически страх да тръгна на екзотична ваканция с високи очаквания и да се окаже смотанко в реала...но иначе не е гига скъпата дестинация, до 2 хил. лв. на човек ще се впишеш. Още повече, че съдейки по трендовете в социалните мрежи, вече е и масова дестинация.

Общи условия

Активация на акаунт