Какво искат и очакват мъжете?

  • 26 391
  • 509
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 30 802
Аз честно казано ако ме питаш като ми се отвори време, къде ми се ходи първо - ми някоя голяма европейска столица с много галерии на стари майстори. Мога да си изкарам дни в зяпане. Мавриций е модно, но се чудя след 3 дни в тоя рай няма ли да ме обвхване крайна скука.

# 466
  • София
  • Мнения: 17 899
И аз не съм фен на "екзотичните" местенца. То пък и една екзотика- изсипали се всички на прИмоцията и само селфита щракат.

# 467
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 552
Аз честно казано ако ме питаш като ми се отвори време, къде ми се ходи първо - ми някоя голяма европейска столица с много галерии на стари майстори. Мога да си изкарам дни в зяпане. Мавриций е модно, но се чудя след 3 дни в тоя рай няма ли да ме обвхване крайна скука.

Tъй и тъй сме почнали да спамим

Скрит текст:
Rome has it all Heart
5 дни са крайно недостатъчни, ако обичаш и да се размотаваш

# 468
  • Варна
  • Мнения: 14 555
Същността  на темата  отново се изгуби (изчерпа).Grinning Липсват осезаемо мъжките отговори. Sunglasses

# 469
  • Мнения: 2 695
Може пък заради пенисите да съм отишъл...знаеш ли Simple Smile

# 470
  • София
  • Мнения: 17 899
Това би обяснило много неща.
/шегувам се Joy

# 471
  • Мнения: 503
Е то ако е тип Гущеров-младши, Тайланд е клише и евтинджос - очаквам екскурзия поне до международната космическа станция.

Впрочем в момента модата е Сингапур и Мавриций, Тайланд и Бали бяха до миналата година. А, и Йордания. Има връзка с промоционалните полети, не че има толкова свръхбогати.

Както казах, омъжването за чичко-паричко е само единият път към сдобиване с богат мъж. А и за Тайланд не е нужно свръхбогат, просто малко да си надвие на масрафите.

Е то като летиш с tui /ама tui.nl/ и гледаш цените за месец преди пътуването, за сума ти държави, включая Тайланд, ти излизат 600 евро със самолетни билети и хотели, колко да си свръхбогат, че да си го позволиш... И оферти за екзотики има по 500 евро със самолетните билети и ол инклузива.

В темата на Лиляна . Онзи ден се зачетох и се сдухах . Всички обикалят и правят резервации по Европа и света . Има и една която лятото си живее на нашето море , зимъска на азиатското . Повечето жени от темата  всяка неделя обикалят зимни курорти , Париж и Рим са им като съседната махала ,  ядат каквото им душа искат, имат помощници , вечер седят с милото на чаша вино и обсъждат следващата дистинация.

Добре, де, какъв е проблемът с помощниците? Имам такава, която идва 2 пъти в месеца. Давам й общо 80 лв за цял месец. Нямам претенции да съм богата, то де да бях Simple Smile. Пътуваме в чужбина макар и не по 5 пъти в годината, нали, както ме зове в мечтите ми, обаче и много си правим сметка на парите. Особено аз, много съм стисната. А за заеми не искам да чувам.

Последна редакция: пт, 22 фев 2019, 01:08 от Не се сърди, човече

# 472
  • Варна
  • Мнения: 14 555
    Don Jon, какво си очаквал и искал, преживял в Тайланд? Прости нам, любопитни грешници.

    Последна редакция: пт, 22 фев 2019, 01:03 от Viviana91

    # 473
    • Мнения: 2 695
    Нищо няма за гледане и за изживяване, така да знаеш Grinning

    # 474
    • Варна
    • Мнения: 14 555
    Лаконичен туш. Sunglasses

    # 475
    • Street of Dreams
    • Мнения: 13 552
    Един мой бивш шеф щял да си купува имот там (защото жените били влюбени в него) , та всички се точим Joy

    Едно време ни беше мечта с моя близка приятелка тайландка, която не е ходила от 3-годишна. Но сега не ми е особено интересен, да не кажа никак.

    # 476
    • Мнения: 859
    Да бе, на Мавриций е скучно, Сирената пак се изряза.

    # 477
    • Мнения: 30 802
    Да бе, на Мавриций е скучно, Сирената пак се изряза.


    Да бе, знам, че си ходила там, изхвали се, сега спи спокойно:)

    Плажът поначало е дълбока скука, дори на картинка ми действа приспиващо. След 15 минути на пясък ме обзема депресия и не знам какво да правя.

    # 478
    • Мнения: 10 999
    Василена бих те посъветвала сама да си купиш апартамент на морето, но знам , че този коментар ще прозвучи като заяждане, а не е.
    По темата какво искат мъжете нямам какво да кажа, освен че слабо ме интересува. Аз знам какво искам аз и си го доставям, цената която плащам е да съм роб на заплатата, но считам че е много по-евтино, отколкото да съм роб на желанията на един мъж.
    За мен конкретно никакви галерии или изкуство не ме интересува. Искам само Мавриций.

    # 479
    • Мнения: 2 695
    Бе депресия я обземало....Сирената е нямам думи хахаха

    Общи условия

    Активация на акаунт