Относно тест овулация

  • 1 555
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Здравейте момичета. Нова съм тук и ме извинете за въпроса, но искам да попитам дали е нормално това с чертите на теста. Изобщо имало ли е овулация гледайки най-тъмната линия на единия тест и след ден светлата на другия дали изобщо е имало овулация?

# 1
  • Мнения: 4 518
Не е имало овулация. Трябва чертата да е тъмна колкото контролната или по-тъмна от контролната. Според мен овулацията предстои, но аз не съм голям разбирач.

# 2
  • Мнения: 8 239
До тук не е имало. Най-вероятно предстои.

# 3
  • София
  • Мнения: 13 088
Ако тестовете са от светло към тъмно, вероятно предстои.
Ако е от тъмно към светло, или е минала, или няма този месец.

# 4
  • Мнения: 2
Здравейте, за първи път пиша тук и за първи път си правя такъв тест за ову. Искам да попитам, дали тук има нещо положително? Най- вече дали този оградения е +?

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 30
Според мен,все още няна овулация.
Утре може би ще се насити чертата.

# 6
  • Мнения: 12
Здравейте, за първи път пиша тук и за първи път си правя такъв тест за ову. Искам да попитам, дали тук има нещо положително? Най- вече дали този оградения е +?
чувала съм че не винаги е наситена колкото контролната и аз си задавам същия въпрос дали е минала. Това са моите резултати. А днес почти не се вижда вече втората черта[/img]

# 7
  • Мнения: 12
Здравейте, за първи път пиша тук и за първи път си правя такъв тест за ову. Искам да попитам, дали тук има нещо положително? Най- вече дали този оградения е +?
чувала съм че не винаги е наситена колкото контролната и аз си задавам същия въпрос дали е минала. Това са моите резултати. А днес почти не се вижда вече втората черта[/img]

# 8
  • Мнения: 12
Здравейте, за първи път пиша тук и за първи път си правя такъв тест за ову. Искам да попитам, дали тук има нещо положително? Най- вече дали този оградения е +?
чувала съм че не винаги е наситена колкото контролната и аз си задавам същия въпрос дали е минала. Това са моите резултати. А днес почти не се вижда вече втората черта[/img]

# 9
  • Мнения: 486
Момичета според вас това положителен тест за овулация ли е или предстои ?

# 10
  • София
  • Мнения: 13 088
Предстои.

# 11
  • Мнения: 70
Здравейте момичета
Днес си направих тест за овулация и е положителен теста е на Клеър
Направих и теста за бременност за момент като че ли се появи втора черта и дори не изтече времето и изпарителна линия теста валиден ли е
Възможно ли е да отчете бременност тъй като правихме преди това опити с мъжа ми
Възможно ли е да има бременност с положителен тест за ОВУ

Общи условия

Активация на акаунт