Сватба, булките на 2019 тема 3

  • 49 790
  • 751
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 27
Да ви покажа нашата торта. Аз съм изключително доволна.  Торти чочко хо 3,5 парчето. С естествени цветя е. И беше изключително вкусна.

Много сте хубави и много ви е красива тортата, само покривката да я бяха изгладили в този ресторант.  Бъдете здрави, щастливи и много влюбени!

# 646
  • Мнения: 87
Здравейте и от мен! И ние напредваме с организацията, но сетих да питам, дали може някой да ми разясни преди ритуалите в ритуалната зала и в църквата ние ли се вмъкваме да дадем документи за самоличност, чаши, бокал, пръстени и всички останали неща, които ние трябва да осигурим. Въобще кога и как се случва преди това? Защото сме били на доста сватби, но сме обръщали внимание на тази подробност. Благодаря предварително! Приятна подготовка на всички! 😊

# 647
  • София
  • Мнения: 46
Да ви покажа нашата торта. Аз съм изключително доволна.  Торти чочко хо 3,5 парчето. С естествени цветя е. И беше изключително вкусна.
Скрит текст:

meggle94, мисля, че ние бяхме на дегустация на менюто в Акорд точно на вашия сватбен ден и май те видяхме Grinning. Можеш ли да споделиш какъв вкус беше вашата торта? Ние сега сме на тази вълна и се чудим къде да дегустираме.

# 648
  • Мнения: 9 009
Привет!
   Моята дъщеря вече има рокля!!!Мислех,че ще е доста трудно и дълго избирането,но се намериха взаимно.
  Тя първо ходи с кумата в Сватбения център ,мисля,че в Младост.Там имаше право да пробва 5 рокли.На мен 4 ми харесаха,по снимките,които изпратиха,но на едната просто грееше момичето ми.Излъчването беше слънчево,и в последствие се оказа,че това е нейната рокля.
  В събота отидох и аз до София,имахме записан час в Одета.Там без час било трудно.Не ни хареса-първо,звъниш ,за да ти отключат входа в една стара кооперация.После,не си спазиха часа,защото предишните не го били спазили.Ами да чакат,аз пътувам от Монтана,пътя отбит,минава се през дефилето,влизам в София от място,което не познавам,загубих се,оправих се,улиците покрай Одета затворени,няма място на зона за паркиране,и пак съм с 10 минути подранила.Влизаме вътре,тъмно,мрачно,прашно,тясно.тапетите на стените едни олющени,абе определено ни загубиха.Дъщеря ми искаше направо да си тръгва,не искаше да пробва нищо.Едвам я убедихме с кумата,че така и така сме там,поне да облече нещо.Дадоха ни каталози,отбелязахме какво ни харесва.Жената беше любезна,но нищо общо с последващото ни ходене в Сватбения център.Роклите са всъщност две части-пола и бюстие,хубавото е,че можеш да си сглобиш твоята.
   В крайна сметка харесахме една комбинация,която щеше да ни струва 1400лв,ако веднага дадем поръчка и капаро.Ако се забавим с 2 седмици,още 200 лв отгоре.Ако искаме дантела ,незнамсикаква,на бюстието,още 200 лв.
     След това отидохме в Св.ц-р-светло,голямо,просторно,кътове за сядане,удобно.Веднага при нас дойде усмихната млада жена и се зае с нас.Предложиха ни вода,сладки,кафе.Дъщеря ми мери нови пет рокли,предлагаха воали,тиари,наметала,обувки,колиета,всичко,което се сетите.Накрая облече нейната рокля,и се избраха.Междувременно мина едно семейство с малко момиченце,бащата се спря и каза Уау,красива булка,после момичето-мамоооо,много е хубава каката.Аз ,понеже имах друга представа за роклята на дъщеря ми,тя си мислеше,че не я харесвам,и каза,че реакцията на непознати хора е знак.Приех го знака и съм сигурна,че момичето ми ще е принцесата,която иска да бъде.В крайна сметка,роклята струва 980 лв,капарирахме я,уговориха се за среща за проба.
    И те така,както казват по нашия край.Обслужване и обстановка са важни детайли в избора на булчинска рокля.
    Сега чакаме оферта от агенцията за украса,да видим какви пари ще искат.Вчера минахме и през Джъмбо,набелязахме разни неща,и според парите,които ще иска агенцията,ще решим какво да правим с украсата.
 

# 649
  • Мнения: 3 609
Привет!
   Моята дъщеря вече има рокля!!!Мислех,че ще е доста трудно и дълго избирането,но се намериха взаимно.
  Тя първо ходи с кумата в Сватбения център ,мисля,че в Младост.Там имаше право да пробва 5 рокли.На мен 4 ми харесаха,по снимките,които изпратиха,но на едната просто грееше момичето ми.Излъчването беше слънчево,и в последствие се оказа,че това е нейната рокля.
  В събота отидох и аз до София,имахме записан час в Одета.Там без час било трудно.Не ни хареса-първо,звъниш ,за да ти отключат входа в една стара кооперация.После,не си спазиха часа,защото предишните не го били спазили.Ами да чакат,аз пътувам от Монтана,пътя отбит,минава се през дефилето,влизам в София от място,което не познавам,загубих се,оправих се,улиците покрай Одета затворени,няма място на зона за паркиране,и пак съм с 10 минути подранила.Влизаме вътре,тъмно,мрачно,прашно,тясно.тапетите на стените едни олющени,абе определено ни загубиха.Дъщеря ми искаше направо да си тръгва,не искаше да пробва нищо.Едвам я убедихме с кумата,че така и така сме там,поне да облече нещо.Дадоха ни каталози,отбелязахме какво ни харесва.Жената беше любезна,но нищо общо с последващото ни ходене в Сватбения център.Роклите са всъщност две части-пола и бюстие,хубавото е,че можеш да си сглобиш твоята.
   В крайна сметка харесахме една комбинация,която щеше да ни струва 1400лв,ако веднага дадем поръчка и капаро.Ако се забавим с 2 седмици,още 200 лв отгоре.Ако искаме дантела ,незнамсикаква,на бюстието,още 200 лв.
     След това отидохме в Св.ц-р-светло,голямо,просторно,кътове за сядане,удобно.Веднага при нас дойде усмихната млада жена и се зае с нас.Предложиха ни вода,сладки,кафе.Дъщеря ми мери нови пет рокли,предлагаха воали,тиари,наметала,обувки,колиета,всичко,което се сетите.Накрая облече нейната рокля,и се избраха.Междувременно мина едно семейство с малко момиченце,бащата се спря и каза Уау,красива булка,после момичето-мамоооо,много е хубава каката.Аз ,понеже имах друга представа за роклята на дъщеря ми,тя си мислеше,че не я харесвам,и каза,че реакцията на непознати хора е знак.Приех го знака и съм сигурна,че момичето ми ще е принцесата,която иска да бъде.В крайна сметка,роклята струва 980 лв,капарирахме я,уговориха се за среща за проба.
    И те така,както казват по нашия край.Обслужване и обстановка са важни детайли в избора на булчинска рокля.
    Сега чакаме оферта от агенцията за украса,да видим какви пари ще искат.Вчера минахме и през Джъмбо,набелязахме разни неща,и според парите,които ще иска агенцията,ще решим какво да правим с украсата.
 

Браво, много се радвам за момичето!

А какво значи това има право на 5 рокли?! Понеже сватбения център ми е много удобен, след добрия отзив бих му дала шанс ама ако ще ми казват отначало, че мога да меря само 5 рокли, няма да стане..

# 650
  • Мнения: 9 009
   Да ти кажа,и аз не знам точно.Така ми каза щерката.Може би ,за да не се плаща  пробата.Иди,виж,разгледай,може и ти да откриеш твоята.Там разрешават снимки,даже са я посъветвали,като снима роклята,да снима и етикета,за да се ориентират после по-бързо какво точно й е харесало.
   В Одета не ни разрешиха да снимаме.Помолих да я щракнем само с това,което избрахме за краен вариант.Исках да я покажа и на баща й и брат й,не можело,
   А аз първоначално бях скептична към Сватбения център.А междувременно  си избра чаши и халки./тях ще ходят със зета да видят,да ги хареса и той/.Могат да предложат много неща.Да не говорим и за удобния паркинг,хахахаха.За мен,като човек от провинцията,това не е маловажно.
 

# 651
  • София
  • Мнения: 70
Привет!
   Моята дъщеря вече има рокля!!!Мислех,че ще е доста трудно и дълго избирането,но се намериха взаимно.
  Тя първо ходи с кумата в Сватбения център ,мисля,че в Младост.Там имаше право да пробва 5 рокли.На мен 4 ми харесаха,по снимките,които изпратиха,но на едната просто грееше момичето ми.Излъчването беше слънчево,и в последствие се оказа,че това е нейната рокля.
  В събота отидох и аз до София,имахме записан час в Одета.Там без час било трудно.Не ни хареса-първо,звъниш ,за да ти отключат входа в една стара кооперация.После,не си спазиха часа,защото предишните не го били спазили.Ами да чакат,аз пътувам от Монтана,пътя отбит,минава се през дефилето,влизам в София от място,което не познавам,загубих се,оправих се,улиците покрай Одета затворени,няма място на зона за паркиране,и пак съм с 10 минути подранила.Влизаме вътре,тъмно,мрачно,прашно,тясно.тапетите на стените едни олющени,абе определено ни загубиха.Дъщеря ми искаше направо да си тръгва,не искаше да пробва нищо.Едвам я убедихме с кумата,че така и така сме там,поне да облече нещо.Дадоха ни каталози,отбелязахме какво ни харесва.Жената беше любезна,но нищо общо с последващото ни ходене в Сватбения център.Роклите са всъщност две части-пола и бюстие,хубавото е,че можеш да си сглобиш твоята.
   В крайна сметка харесахме една комбинация,която щеше да ни струва 1400лв,ако веднага дадем поръчка и капаро.Ако се забавим с 2 седмици,още 200 лв отгоре.Ако искаме дантела ,незнамсикаква,на бюстието,още 200 лв.
     След това отидохме в Св.ц-р-светло,голямо,просторно,кътове за сядане,удобно.Веднага при нас дойде усмихната млада жена и се зае с нас.Предложиха ни вода,сладки,кафе.Дъщеря ми мери нови пет рокли,предлагаха воали,тиари,наметала,обувки,колиета,всичко,което се сетите.Накрая облече нейната рокля,и се избраха.Междувременно мина едно семейство с малко момиченце,бащата се спря и каза Уау,красива булка,после момичето-мамоооо,много е хубава каката.Аз ,понеже имах друга представа за роклята на дъщеря ми,тя си мислеше,че не я харесвам,и каза,че реакцията на непознати хора е знак.Приех го знака и съм сигурна,че момичето ми ще е принцесата,която иска да бъде.В крайна сметка,роклята струва 980 лв,капарирахме я,уговориха се за среща за проба.
    И те така,както казват по нашия край.Обслужване и обстановка са важни детайли в избора на булчинска рокля.
    Сега чакаме оферта от агенцията за украса,да видим какви пари ще искат.Вчера минахме и през Джъмбо,набелязахме разни неща,и според парите,които ще иска агенцията,ще решим какво да правим с украсата.
 

Браво, много се радвам за момичето!

А какво значи това има право на 5 рокли?! Понеже сватбения център ми е много удобен, след добрия отзив бих му дала шанс ама ако ще ми казват отначало, че мога да меря само 5 рокли, няма да стане..

Моята рокля е от Сватбения център в Младост. Може да пробваш само 5 рокли ако си без час. Ако пък си запишеш час може да пробваш колкото си поискаш, но срещу сумата от 30лв., която се приспада към цената на роклята ако е купена от там

# 652
  • Мнения: 6 338
Марулета, да обърна внимание, че миналата година в Св. център имаше промоция. Ако купите халки от там, то ползвате до 10 % отстъпка от цената на роклите и на костюми и ризи. В този смисъл, ако все още тази оферта е валидна, то по-добре е първо да купят халките и след това да плащат рокли, костюми, ризи и т.н.

Захир, в Сватбения център по принцип едва ли ще си харесате повече от 5 рокли, за да имате нужда да мерите повече. Има много голям избор, но като ги разгледа човек, вижда, че повече от 5 не му хващат очите. Голяма част от роклите са с по-ниски цени, но плата и дантелата са много остри, обикновени и на живо изобщо не стоят добре. Иначе и аз потвърждавам, че обслужването им е на ниво. Мъжките костюми и ризи също са хубави и има доста голям избор. Имат и много варианти на вратовръзки и папионки, кърпи за джоб и т.н.

# 653
  • Мнения: 2 433
Еее, чудесно . Аз си харесах само една от сайта на сватбен център, но пише "Булчинска рокля Скайл Hadassa не се поддържа в наличност!" Как да го разбирам, че нямат дори и за проба ли?

# 654
  • Пловдив
  • Мнения: 5 156
Аз не бях особено очарована от Сватбения център в Асеновград.
Понеже в сряда ще ходя за медицинско - трябва ли предварително да взимам някакви бланки или?

# 655
  • Мнения: 9 009
     Да,промоцията важи!Мисля,че ако купиш рокля от там,получаваш отстъпка,не само халки.Защото  щерката каза,че може да вземе риза за брат си и баща си оттам.Аз,гледайки снимки,харесах съвсем друг тип рокля.После,гледайки снимките на дъщеря ми ,втора рокля.В събота,като се облече,трети модел.Най-добре е отивате и пробвате различни силуети.На снимка е едно,реално е друго.Тази,която аз харесах най-много от снимките,е с ужасна мрежа,тъмна.А моята дъщеря е бяла и стои много недобре.Повечето модели имат такива мрежи,не само там.За момичета с много светъл тен са ужасни.

# 656
  • Мнения: 3 609
Благодаря ви за отговорите! Много ми бяха полезни. Има някакъв резон за 5-те бройки вече.

# 657
  • Панагюрище
  • Мнения: 42
Здравейте на всички Simple Smile Някой има ли мнение за фотограф Нина Николова и видео Жоро Ставрев . Те са от Пловдив, но ние обмисляме да работим с тях в Панагюрище. Работата им, която видях много ни хареса, но ни притеснява, че цената е по-висока.
Около 1500 на услуга, ако искаме и дрон още малко отгоре, а имаме страхотна природа и фонтани около нас и ще станат добри кадри.. Та, аз като една традиционна представителка на зодия везни отново съм в процес "колебая се" Sad

# 658
  • София
  • Мнения: 5 623
А отзиви за Миленов от Перник?

# 659
  • Мнения: 7 212

И украсата за колата е готова
Ще имате ли втори чифт ниски обувки ?
Булките за 20 април какво ви остава Simple Smile

Последна редакция: вт, 19 мар 2019, 13:20 от Mimi9999

Общи условия

Активация на акаунт