Сватба, булките на 2019 тема 3

  • 49 734
  • 751
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 8 890
Красиво!Аз не съм булка,но мисля,че дъщеря ми ще има втори чифт обувки,т.е. нарисувани кецове.
   Ние мислим украсата за колата да е такава,че да се сложи на булчинската маса после,ако изобщо е възможно де.

# 661
  • Мнения: 1 165
Аз също обмислям ниски сандали за по-късно, тъй като ще съм с много високи сандали и предполагам ще ме заболят по някое време краката. Обмислям също и друга рокля за тях. Някоя по-лека и свободна

# 662
  • Мнения: 93
Момичета, на седмото небе съм! Вече си имам рокля! Нямам търпение да дойде 14ти септември. Иначе съм на вълна воал и обувки. Мислех за къс, но сега май искам дълъг. Влюбих се в тези обувки..

# 663
  • Мнения: 192
Здравейте, принцеси!
Търся препоръки за гримьор във Варна. Предимство ще е, ако поема ангажименти извън града.
По-рано качих снимки на поканата на кума. Сега изпращам на кумата.


Нашата сватба ще бъде на 23.06, в Двореца в Балчик. Открих го в търсене на плаж, подходящ за церемонията, но, когато попаднах на него, вече знаех, че ще е това.

Последна редакция: ср, 20 мар 2019, 09:58 от biserra

# 664
  • Мнения: 345
Здравейте, принцеси!
Търся препоръки за гримьор във Варна. Предимство ще е, ако поема ангажименти извън града.
По-рано качих снимки на поканата на кума. Сега изпращам на кумата.


Нашата сватба ще бъде на 23.06, в Двореца в Балчик. Открих го в търсене на плаж, подходящ за церемонията, но, когато попаднах на него, вече знаех, че ще е това.




Откъде е поръчвана кутията? Много ми допадна. Simple Smile))

# 665
  • Мнения: 192
rudip Аз я направих. Кутията е купена от китайски магазин, има голям избор на размери, цветове и форми. Ако в твоя град има Jumbo, ще намериш и там. Картинката на кутията я поръчах в рекламна агенция, направиха я на стикер, както и стикера от вътрешната страна.  Може да си избереш каквато искаш картинка и да си украсиш едноцветна кутия. Отдолу в кутията сложих розова тишу хартия (исках бяла, но не намерих) и накъсах една бяла панделка, за да направя изкуствена трева. Върху нея сложих малко шампанско, кутия розови Линдор, розови лукчета (имат символичен елемент при нас), розови сапунчета българска роза във формата на розички (като отвориш кутията, мирише силно на роза) и една обикновена чаша, която надписах с бял (Кума и датата) и златен (I have my mister, now I need my sister) перманентни маркери. Поръчах свитък от едно момиче, което прави картички. Той беше и самата покана, написах я в стих.
Надявам се, че съм ти помогнала.

# 666
  • Мнения: 32
Здравейте момичета Simple Smile

Някой да е ползвал video-style за фото и видео от Пловдив.
Препоръчаха ми ги, но клипчетата нещо не са точно мой стил.
Но пък са екип 2ма фотографа и 2ма за видеото

Благодаря

# 667
  • Мнения: 35
Здравейте, принцеси!
Търся препоръки за гримьор във Варна. Предимство ще е, ако поема ангажименти извън града.
По-рано качих снимки на поканата на кума. Сега изпращам на кумата.


Нашата сватба ще бъде на 23.06, в Двореца в Балчик. Открих го в търсене на плаж, подходящ за церемонията, но, когато попаднах на него, вече знаех, че ще е това.
Ето тези, бяха препоръчани по-горе и в други теми, всички поемат ангажимент извън Варна, като на мен за района на Нос Калиакра ми искат 60-70лв за път и минимум 4 грима. Аз запазих пробен час при Даниела за 26.04 като мине мога да споделя мнение  Simple Smile

https://www.facebook.com/danielamakeupartistvarna/

https://www.facebook.com/teodoramakeupvarna/

https://www.facebook.com/kristina.slavova.148

https://www.facebook.com/makeuppointvarna/

# 668
  • Мнения: 32
Здравейте,
аз като показъсняла булка за 2019 се включвам с въпросчета за неща, които отдавна сте предвидили..
но Simple Smile

оглеждам се за фотографи.
Гледам, че Ники МИтев има доста полезна информация из сайта си, но реално някоя от вас била ли е на сватба с него, някакви директни наблюдения от вас или хора около вас?

Също за video-style от Пловдив

и трета питанка
Мисля нашата фотосесийка да е след взимането преди подписването (което ще е в градината ресторанта)
Притеснява ме ако е между 4-5 следобед да не е много силно слънцето и много да не е поодходящо за снимки. Въпреки, че има хубав парк около ресторанта, където няма толкова да е проблем това.
НО исках да проверя вие как планувате деня, кога снимките и кога реално влизате в ресторанта.
Уж дребни неща пък...

Благодаря ви предварително Simple Smile

# 669
  • Мнения: X
Здравей!
Ние ангажирахме Николай Митев за сватбата ни, виж се с него задължително, аз и преди срещата вече го бях избрала, но след нея се убедих в правилния ми избор. Много харесвам снимките, които прави и ефекта, който постига!
Той ще ти препоръча фотосесията да е както ти си решила, и нас се опита да ни убеди, но аз исках да се снимаме като вече законно семейство и ще е преди ресторанта.

# 670
  • Мнения: 264
И нас ни снима Митев,прекрасен,удивителен професионалист. Не бих заложила на друг.

# 671
  • Мнения: 16
Желая незабравимо изкарване на Рапунцел на сватбения ден !
За алкохола е много индивидуално от гостите. Ние ще имаме вино- бяло, червено и розе Тера Тангра, водка Белуга, уиски Чивас и ракия. Вземаме го от склад от който, ако остане можем да върнем бутилки, което е чудесно. Simple Smile

Здравей,

Можеш ли да дадеш координати на склада, и ние скоро трябва да потърсим алкохол за събитието си Simple Smile

Поздрави,

# 672
  • Мнения: 32
Благодаря ви момичета.
Звучи добре да е след подписването, но тъй като ще подписваме в градината на ресторанта ми е непрактично гостите да чакат там
Ако подписвахме в Ритуалната зала - щеше да е след това, но така мисля ще е по-удобно за всички.. :/
Пък и не всички ще са на Взимането, някои могат да дойдат за самото подписване в ресторанта. (Ако някой е с дете примерно)

И мисля след подписването да приемаме подравленията и поаръците и да си направим снимка с всеки.
Та ако след това трябва и да изчезем за час-час и половина, мисля ще отегчим гостите
Или просто ще запразнят без нас накрая Grinning

# 673
  • Мнения: X
ggbg222, има го като момент, затова ще имаме Welcome drink, никак не исках, тъй като самата аз не обичам да стърча, но ще се постараем да не е оттегчително дълъг, смятам да не отдаваме прекалена важност на фотосесията.
Повече би ме притеснило гостите, които са дошли да ме взимат да трябва да чакат у нас, но всеки с предпочитанията си ще направи както е правилно за него.
Аз като гост не бих протестирала срещу нито един от вариантите, както са си решили младоженците - така.🥂

# 674
  • Мнения: 4
Лично аз нямам нищо против да си поговоря с приятели докато вие се снимате. На сватбата на братовчедка ми  , по време на фотосесията, от ресторанта започнаха да сервират много вкусни хапки и кексчета и не ни беше много скучно Wink

Последна редакция: пт, 22 мар 2019, 12:34 от Sporoheta

Общи условия

Активация на акаунт