Сватба, булките на 2019 тема 3

  • 49 835
  • 751
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 1 467
Поръчвала съм от НеБукети, готини са нещата но имайте в предвид че не са особено големи букетите. Моя беше от 80лева, ако не се лъжа 25см бе.

# 511
  • Мнения: 91
Благодаря момичета, веднага почвам да разглеждам!

# 512
  • Мнения: 6 361
Благодаря момичета, веднага почвам да разглеждам!
Не знам как си решила да ги поднасяш тези кошници, но имай предвид, че ако това е под формат на танц, то доста ще натежат на танцуващите.
Моята снаха за кумата си беше приготвила шоколад и плодове, красиво подредени в по-малка кошница, а за кума беше уиски с пура и ядки.

# 513
  • Мнения: 583
Нашите кошници за кума и кумата са с по 1 бутилка хубаво вино и кутия шоколадови бонбони. Нищо кой знае какво, но точно както казва fatalina, да не натежават. Така или иначе след сватбата сме решили да им направим по-големи подаръци Simple Smile

# 514
  • Мнения: 423
Много е яко с фотобудка. Аз ако се бях сетила, щях да си наема за моята сватба.
Но съм била на сватби, на които е имало и беше много забавно и снимките се получиха страхотни със страхотно качество.
Има оферти за неограничен брой снимки. А относно асистентите, те не се бъркат в снимачния процес, а поддържат машината. Идват да сменят консумативите и евентуално ако нещо зацикли машината.  Защото при толкова много хора, които постоянно се снимат, хартията свършва много бързо и лесно сбъгясват фотобудката, защото всеки си праща и на имейла снимки и т.н. Simple Smile

Относно текста на поканите, моя беше стандартен официален - покана за събитие, разбито на часове, кое къде и в колко ще се провежда. И накрая моля за отговор до определена дата.
Нямах стихове и подобни неща.

# 515
  • Wonderland
  • Мнения: 743
Ами наистина църковен брак в събота на много места се отказва да се извършва. Пък и Ванга е казала :" Не се  женете в събота ,събота е ден на мъртвите."
Та ние ще се съобразим с това щото ще има църковен брак.
А иначе ,да, всеки както ги чувства нещата така да ги прави.


Не се стърпях и проследих темата за сватбите в петък-събота-неделя. Тук вече ще се обадя: Ванга няма нищо общо с православието и какво тя е казала няма никакво значение. Както и това, че "не е хубаво да се жениш в събота" - напротив даже. Simple Smile
В крайна сметка всеки решава на кои вярвания и суеверия да се доверява и да спазва, но някак намесването на църквата в на Ванга бръщолевиците ме смути.

# 516
  • Мнения: 583


Относно текста на поканите, моя беше стандартен официален - покана за събитие, разбито на часове, кое къде и в колко ще се провежда. И накрая моля за отговор до определена дата.
Нямах стихове и подобни неща.

И нашите бяха такива, просто за официално събитие според нас лично повече подхождаше нещо такова, отколкото някакво стихче, но всеки го вижда различно, така че няма как да има универсален текст Simple Smile

На мен ми се искаше нещо като фотобудка, но не ни достигна бюджет, така че в крайна сметка ще имаме просто фотокът с различни пропсове, селфи стик, шапки, очила, такива неща и който иска, може да ходи да се снима Simple Smile Дали са го използвали хората ще дам отзиви до няколко дни Grinning Пожелайте ни слънчево време или поне не мразовито Grinning

# 517
  • Мнения: 282
Хора, до нашата остават едва 8 дни и вече ми става много напрегнато. Иначе сме готови с всичко- вчера взехме и алкохола, но треската е.. 😠🙈🙈

# 518
  • Мнения: 410
Хора, до нашата остават едва 8 дни и вече ми става много напрегнато. Иначе сме готови с всичко- вчера взехме и алкохола, но треската е.. 😠🙈🙈

Успех и не се притеснявай от нищо! Най-важното е да се забавлявате!

За алкохола - може ли някой да ме посъветва какви марки уиски и вина ще взимате (и добри дистрибутори за София?). Благодаря!

# 519
  • Мнения: 574
Рапунцел, желая ти прекрасна сватба днес, времето сигурно ще е без значение, това си е вашият ден и ще е прекрасен Hug

Иначе за алкохола Мейк98 мисля се казваше един голям дистрибутор в София. За марките не съм мислила още.

# 520
  • Мнения: 6 361
Избирът на алкохол е много субективно нещо. Вие най-добре си познавате гостите и знаете какво предпочитат да консумират. За сватбата на децата закупихме  водка Финландия и уиски Бушмилс, защото гостите им бяха младежи, които това пият. Закупени от Аванти(там цената излезе най-добра) За нашите гости имаше  домашна гроздова ракия, а от ресторанта в куверта влизаше бяло и червено вино от Вила Ямбол и бира Загорка. За нас и за сватовате имаше узо, т.к. това обичаме да пием лятно време, а за кумът уиски Джак Даниел Силвър Селект. За 100 човека внесеният алкохол ни излезе около 500 лв., но много остана. През лятото хората консумират повече вино и бира и доста по-малко твърд алкохол.

# 521
  • Мнения: 7 302
Леле Рапунцел днес ли е сватбата ???
Хайде желая ти приказна сватба Simple Smile) и спокойствие🎉 много любов ❤🎉ще чакаме снимка на първата булка

# 522
  • Мнения: 1 131
Рапунцел, желая ти прекрасна сватба! Да бъде по-ярка и хубава от тази в мечтите ти!  Heart Времето е меко, дано и такова се задържи Blush

# 523
  • Мнения: 282
Желая незабравимо изкарване на Рапунцел на сватбения ден !
За алкохола е много индивидуално от гостите. Ние ще имаме вино- бяло, червено и розе Тера Тангра, водка Белуга, уиски Чивас и ракия. Вземаме го от склад от който, ако остане можем да върнем бутилки, което е чудесно. Simple Smile

# 524
  • Мнения: 72
Рапунцел , пожелавам ти приказна и безпроблемна сватба! 🌻🌻🌻

Общи условия

Активация на акаунт