Място за боси стоножки - 17

  • 140 080
  • 952
  •   1
Отговори
# 885
  • Мнения: 1 677
Да, според мжя 2-чифтов опит с обувки на марката.

# 886
  • Мнения: 1 045
Camper мисля, че си отговарят. Само един модел, който преди години купувахме от випа, ми се стори мааалко уголемен.Тези последно взех номер 39, който по принцип нося. С широк крак съм и идеално ми стават.Тези дни ги редувам с Бугати, които се оказаха с омекотени стелки и невероятно удобни/превъзхождат Camper  по удобство/.

Последна редакция: вт, 22 ное 2022, 17:54 от Мари-ана

# 887
  • sofia
  • Мнения: 2 261
Моля за мнение Ugg Classic Mini и Ugg Ultra Mini отговарят ли си? Между два номера съм и им се чудя.

# 888
  • София
  • Мнения: 1 173
Jabanka, и според мен Camper си отговарят, аз съм много доволна от марката Blush

# 889
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 223
Здравейте!
Някой да има впечатления от марката Carmela? Интересува ме как са откъм номерация, удобство и качество.

# 890
  • Мнения: 486
El naturalista отговарят ли си? Мисля, че са коментирани като за по-скоро широк крак, но дали като номер си отговарят..

# 891
  • Мнения: 753
Отговарят си, сандали съм си купувала и ми бяха точно.

# 892
  • Сливен
  • Мнения: 4 068
Зависи от модела,но според личен опит с един модел за мен са умалени с половин до един номер,най-добре намери кокретния модел в амазон и чети коментарите.

# 893
  • Мнения: 3 745
За мен си отговарят,но за затворени обувки са "прекалено точни" . Имам и сандали моя си номер и са една идея по-големи,но по-малките не знам ,дали биха ми станали (37 съм)

# 894
  • Мнения: 486
Да, и аз така четох из коентарите в амазон и не само. Умалени с до един номер. За затворени обувки става дума. Аз съм между 37.5 и 38 и май 39 трябва да поръчам, ако се навия 😁

Зависи от модела,но според личен опит с един модел за мен са умалени с половин до един номер,най-добре намери кокретния модел в амазон и чети коментарите.

# 895
  • Мнения: 444
На Ел Натуралиста имам 3 чифта сандали и 1 чифт обувки №36 точни до милиметър.Нося точно №36 по бг. стандарт.

# 896
  • БГ
  • Мнения: 1 280
Здравейте,
харесах едни боти на Skechers и те ли като маратонките са уголемени и трябва един размер надолу Confused

# 897
  • Мнения: 2 373
Здравейте. Търся си ботуши от естествена кожа, с дебел ток или  подметка с височина до 5 см, номер 41 или 42, висок свод, нормален към широк крак. Пробвала съм Тамарис - 42 номер, не са ми удобни, явно са за нисък свод, опира ми крака в горната част. Рикер - 42 номер - добре са, Скечърс - 41 номер - супер, Габор 7.5 номер - пак проблем със свода.
Да са топли, да не пропускат и да могат да се носят с панталони и с поли.
Ще се радвам, ако ми помогнете с предложения и препоръки.
Благодаря.

# 898
  • Мнения: 535
Заглеждам едни токчета на clarks и се чудя дали номерата си отговарят, според таблицата трябва да си взема едва ли не 41 номер, а нося 39. Моля, дайте съвет, чак толкова ли са умалени?

# 899
  • Бургас
  • Мнения: 2 098
За мен не са. Първия път, следвайки препоръките си поръчах 0.5 номер по-големи и ги продадох, хлопаха ми.

Общи условия

Активация на акаунт