В прегръдките на мама ще си най-добре, но почакай още малко МАРТенско дете!

  • 40 434
  • 747
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 287
Aleind.15643 докато четох поста ти, очаквах края на изречението да е: "..така че момичета ще прекарам днес деня с мъжа ми..." Grin
Аз четвъртък ще ходя да си взема направлението за хоспитализация.. при термин 25.03 кога пак би трябвало да ми вземат изследвания за кръв и урина, да гледат хемоглобина.. Моят доки каза, че последните били около 32г.с. и сега вече нямало.. Ама преди да раждам не трябва ли да се види и това или тези изследвания вече ще се правят при лекарят, който ще ме изражда?

# 586
  • Мнения: 46
Мойте "кошмари" се поуспокойха. От 6-7 периодично сънувах, че не съм сменяла памперса на бебето от един ден и изобщо не знам какво да го правя. А преди около седмица сънувах, че си играя с него и му се радвам и бях много щастлива като се събудих.
Аз съм дребна и патешката походна я имам от известно време, а съм само 35 гс. Появата на мъника ми се струва все още далечна.

# 587
  • Варна
  • Мнения: 725
Да се отчета и аз , днес бях на консултация , бебо е 2.700кг в 36гс , обаче следящата останови  ускорен пулс доста беше притеснена и ме изпрати в ОБ по спешност , но отидох правихме запис на тонове около час и половина , и ме пуснаха да си ходя . В началото на записа беше ускорен после се нормализира , та в чвтвъртък пак съм на тонове... така се ошашках , че нещо няма да е наред ...... 😥😥 

# 588
  • Мнения: 501
Aleind.15643 докато четох поста ти, очаквах края на изречението да е: "..така че момичета ще прекарам днес деня с мъжа ми..." Grin

Деня в мола, вечерта с мм Joy Joy Joy

Не се притеснявайте бъдещи мамчета, всичко ще е на ред!! Ще се справим с всичко, важното е децата да са ни живи и здрави! За успокоение: ние с ММ сме сами, по принцип не сме от БГ. Няма кой да ни помага, плюс ММ в средата на март ще ходи на командировка и аз ще съм самичка с бебока. Е, надявам се майка ми да дойде да ми помага, ако не ще се справя някак.. свекърва ми е педиатър, обаче и тя живее и работи в чужбина така че може да ми помога само с вайбер Joy абе ще се справим.. Bowtie

# 589
  • Мнения: 549
Мили, дами. Интересно ми е тези от Вас, които ще раждат в България, мисли ли са половинките им дали да влизат с тях в родилното?

# 590
  • Мнения: 501
В болницата в която ще раждам (частна в София) има родилна и предродилна зала, тъй като най-много време се прекарва в предродилната а там ще допуснат мм само ако няма други жени които ще раждат. Така че, да, ако няма други родилки ще присъства и мм. В родилната със сигурност ще присъства.
П.п Той сам си поиска.

# 591
  • Мнения: 1 474
Не мисля, че мястото на мъжа е в родилна зала. Не смятам, че гледката е подобаваща. Все пак за мен мъжът ми е мъж, любовник и т. н, и не, не бих си позволила да присъства.

# 592
  • Мнения: 501
Всеки се има различно мнение. Няма правилно и не правилно. Важното е и бащата дали иска да присъства или не. Ако не иска, не бих го карала на сила. Ако иска- не бих го лишавала от това.

# 593
  • Мнения: 1 474
Точно, изразила съм мое мнение. Не пиша дали е правилно или не. 😁 Достатъчно е, че през тези 9 месеца не сме приятна гледка и лесно търпими.
Не случайно много връзки в този период започват да се разпадат. Но това е тема на друг разговор 😉

# 594
  • Враца
  • Мнения: 1 430
Та той 2 бременности не е идвал на консултация с мен, камоли да дойде на раждането Grinning. Радвам се, че и предния път дойде в болницата след като всичко приключи, не исках да ме вижда и чува в това състояние и да се тормози, че не може да ми помогне. Но както казвате, това си е личен избор на мъжа и жената Simple Smile
Аз днес пак имам предменструални болчици, но без стягане на корема.

# 595
  • Варна
  • Мнения: 725
Та той 2 бременности не е идвал на консултация с мен, камоли да дойде на раждането Grinning. Радвам се, че и предния път дойде в болницата след като всичко приключи, не исках да ме вижда и чува в това състояние и да се тормози, че не може да ми помогне. Но както казвате, това си е личен избор на мъжа и жената Simple Smile
Аз днес пак имам предменструални болчици, но без стягане на корема.
И аз онзи ден имах , почерпих се с 2 но-шпа , полежах малко и мина ✌

# 596
  • Мнения: 276
Влизам кратко да се отчета:
Днес бебе Михаела се роди Heart 3 кг, 50 см.

Пожелавам на всички леко и приятно да изкарат бременността до големия ден, а раждането да бъде вълнуващо и прекрасно! Нека има много здрави бебешорчета и здрави и удовлетворени майки! Hug

# 597
  • Мнения: 103
Bernadine честито бебенце да е живо и здравоо 🤗🤗🎀🎀

# 598
  • Мнения: 46
Честита рожба Heartpulse да е жива и здрава и много да ви радва! На теб пожелавам по-бързо възстановяване Hug

# 599
  • Мнения: 1 474
Честито на мамите и да са здрави и послушни бебчетата.

Общи условия

Активация на акаунт